Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji "Dnia Kobiet"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
2 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
3 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
4 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
5 Borzyszkowska Jolanta Puck Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
6 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie Bieg 5km opłacono
7 Brzezinski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
8 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
9 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5km opłacono
10 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg 5km
11 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km opłacono
12 Chachulska Teresa Malbork Bieg 5km opłacono
13 Chachulski Janusz Malbork Bieg 5km opłacono
14 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 5km opłacono
15 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Kijanki opłacono
16 CZAPIEWSKA MAŁGORZATA Brodnica Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BRODNICA BIEGA opłacono
17 CZAPIEWSKI MACIEJ Brodnica Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BRODNICA BIEGA opłacono
18 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Run Babys opłacono
19 Damps Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
20 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
21 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km opłacono
22 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
23 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
24 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
25 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic Walking 5km
26 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo
27 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono
28 Hałajko Wiktoria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
29 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
30 Jabłoński Piotr Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
31 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk
32 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
33 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
34 Kargól Lucjan Tczew Bieg 5km opłacono
35 Kasprzycka Katarzyna Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
36 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
37 Kiełtyka Bożena pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
38 Kiełtyka Magdalena twardogóra Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
39 Klemenz Jasiek Kłobuck Bieg 5km
40 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
41 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz
42 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono
43 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Nordic Walking 5km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
44 Kostrzeba Irena Maria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
45 Kotlarek Agnieszka Malbork Bieg 5km opłacono
46 Kotlicka Kamila Gdańsk Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
47 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Wirtualna aktywność bez klasyfikacji drużyna szpiku opłacono
48 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
49 KOZIOŁ AGATA FROMBORK Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
50 Krauza Grażyna Bolszewo Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Run Babys opłacono
51 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
52 Kreft Magda Pionki Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
53 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
54 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
55 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 5km opłacono
56 Kusiak MARIA Gdańsk Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
57 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
58 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
59 Langmesser Danuta Pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
60 Lewandowska Ewa Semlin Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
61 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
62 Lila Patrycja Łapalice Bieg 5km
63 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 5km Team Deaf
64 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
65 Mackiewicz Krystyna Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
66 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km opłacono
67 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
68 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
69 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km opłacono
70 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
71 Miechowska Iwona Malbork Bieg 5km opłacono
72 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km opłacono
73 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Nordic Walking 5km opłacono
74 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
75 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
76 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 5km opłacono
77 Muskała Mateusz Sosnowiec Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
78 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
79 Nieżurawski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
80 Nowak-Wieczorek Elwira Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
81 Nowogrodzka Ewa Kwidzyn Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
82 Obolewicz Iwona Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
83 Obolewicz Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
84 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
85 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
86 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
87 Ossowski Kazimierz Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo
88 Pękała Piotr Koszalin Wirtualna aktywność bez klasyfikacji SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
89 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team opłacono
90 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
91 Robert Kordecki Wielki Klincz Nordic Walking 5km Maratończyk Wielki Klincz
92 Rozek Mariola Frank Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
93 Sabiniarz Beata pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
94 Salewska Magdalena Gdynia Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Good-Time opłacono
95 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
96 Siebert Monika Kobyla kępa Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
97 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
98 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
99 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 5km OSP POGRODZIE opłacono
100 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono


Wyświetleń: 3873

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ