Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji "Dnia Kobiet"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Agnieszka i Janek
1 Wątroba Agnieszka Libiąż Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Agnieszka i Janek
Aktywni Borowiacy Czersk
2 Nieżurawski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
3 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
4 Jabłoński Piotr Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
5 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
6 Brzezinski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
7 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
8 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
9 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
10 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo
11 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
12 Borzyszkowska Jolanta Puck Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
13 Hałajko Wiktoria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
14 Kostrzeba Irena Maria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
15 Wądołowska Alicja Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
16 Obolewicz Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
17 Obolewicz Iwona Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
18 Mackiewicz Krystyna Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
19 Damps Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
20 KOZIOŁ AGATA FROMBORK Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
21 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
BRODNICA BIEGA
22 CZAPIEWSKA MAŁGORZATA Brodnica Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BRODNICA BIEGA opłacono
23 CZAPIEWSKI MACIEJ Brodnica Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BRODNICA BIEGA opłacono
Biegający Tczew
24 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
25 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
26 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
27 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
28 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
29 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
30 Zima Jolanta Minięta Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
31 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
Elite Team
32 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team opłacono
Elwira&Sebastian
33 Wieczorek Sebastian Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
34 Nowak-Wieczorek Elwira Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
Face Nordic Walking Team
35 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
36 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
Good-Time
37 Salewska Magdalena Gdynia Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Good-Time opłacono
JARBUD
38 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
39 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
KS Sokół Zblewo
40 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
41 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
Kijanki
42 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Kijanki opłacono
Kujawscy Runners
43 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
Kwidzyn Biega
44 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
Maratończyk Wielki Klincz
45 Robert Kordecki Wielki Klincz Nordic Walking 5km Maratończyk Wielki Klincz
46 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz
Morsy Zblewo
47 Ossowski Kazimierz Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo
48 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
49 Trygalski Krzysztof Pinczyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
50 Trygalska Beata Pinvzyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
51 Lewandowska Ewa Semlin Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
52 Kasprzycka Katarzyna Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
53 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
Morsy Zblewo Run Team
54 Langmesser Danuta Pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
55 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
Morsy Zblewo Run Team
56 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
57 Kiełtyka Bożena pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
58 Sabiniarz Beata pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
59 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
60 Rozek Mariola Frank Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
61 Szweda Marek Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
62 Szweda Agnieszka Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
63 Szweda Ryszard Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
64 Szweda Karolina Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
65 Szweda Grażyna Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
Morsy Zblewo Run Team
66 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
Nordic Walking Pasłęk
67 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk
OSP POGRODZIE
68 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 5km OSP POGRODZIE opłacono
Run Babys
69 Krauza Grażyna Bolszewo Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Run Babys opłacono
70 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Run Babys opłacono
SP Manowo /SOSW Koszalin
71 Pękała Piotr Koszalin Wirtualna aktywność bez klasyfikacji SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
72 Kusiak MARIA Gdańsk Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
73 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
Safe Sport Team
74 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
Spartanie Dzieciom
75 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
76 Szczepanowska Agnieszka Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
77 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
Team Deaf
78 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 5km Team Deaf
79 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf opłacono
Team Nigdy Się Nie Poddawaj
80 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Nordic Walking 5km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
Traktor team gm kwidzyn
81 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono
VALDANO
82 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO opłacono
VALDANO TEAM
83 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
_BRAK NAZWY_
84 Muskała Mateusz Sosnowiec Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
85 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
86 Miechowska Iwona Malbork Bieg 5km opłacono
87 Nowogrodzka Ewa Kwidzyn Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
88 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km opłacono
89 Kotlarek Agnieszka Malbork Bieg 5km opłacono
90 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km opłacono
91 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
92 Chachulski Janusz Malbork Bieg 5km opłacono
93 Chachulska Teresa Malbork Bieg 5km opłacono
94 Kotlicka Kamila Gdańsk Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
95 Tyfert Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
96 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
97 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono
98 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5km opłacono
99 Kargól Lucjan Tczew Bieg 5km opłacono
100 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
101 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
102 Łubkowska Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 5km opłacono
103 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km opłacono
104 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 5km opłacono
105 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg 5km
106 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km opłacono
107 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
108 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km opłacono
109 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 5km opłacono
110 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
111 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic Walking 5km
112 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg 5km
113 Lila Patrycja Łapalice Bieg 5km
114 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 5km opłacono
115 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie Bieg 5km opłacono
116 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
117 Kiełtyka Magdalena twardogóra Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
118 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Nordic Walking 5km opłacono
119 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
120 Kreft Magda Pionki Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
121 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
122 Siebert Monika Kobyla kępa Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
123 Łoszajć Justyna Sosnowiec Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
124 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km opłacono
125 Klemenz Jasiek Kłobuck Bieg 5km
drużyna szpiku
126 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Wirtualna aktywność bez klasyfikacji drużyna szpiku opłacono


Wyświetleń: 3871

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ