Triathlon Kurzętnik
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Suchorz Krzysztof Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
2 Krzemiński Maciej Grudziądz 1/4 IM 249.00 PLN
3 Szarmacher Sebastian Działdowo 1/4 IM Schulo Team opłacono on-line
4 Behmke Bartłomiej Gdynia 1/4 IM opłacono on-line
5 Wnuk Leszek Gdynia 1/4 IM Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono on-line
6 Kulka Sergiusz Głosków 1/4 IM 249.00 PLN
7 WOŹNIAK JACEK Gdańsk 1/4 IM CTS / PORTA opłacono on-line
8 PAŁYSA MAREK DAWIDY BANKOWE 1/4 IM Tri NEGU opłacono on-line
9 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
10 Pawlak Dezyderia Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
11 Rayss Marta Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
12 Mizeria Przemysław Działdowo 1/4 IM opłacono on-line
13 Osowski Adam Osowski Działdowo 1/4 IM Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski opłacono on-line
14 Steckiewicz Edmund Rypin 1/4 IM KB Lech Rypin opłacono on-line
15 Bujko Tomasz Wielgolas 1/4 IM Triathlon Siedlce Club opłacono on-line
16 pokorski marek Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
17 KULIK GRZEGORZ MALBORK 1/4 IM GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
18 KUJAWA EWA Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
19 Bunk Daria Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
20 Klawikowski Jakub Malbork 1/4 IM Beztlenowi Malbork opłacono on-line
21 Kocjan Karol Gdańsk 1/4 IM opłacono on-line
22 Dega Wiktor Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
23 Zastawniak Kacper Wrocław 1/4 IM CTS / Sport Freaks Poland opłacono on-line
24 FIDLER MARTA WARSZWA 1/4 IM CTS opłacono on-line
25 Wojciechowski Piotr Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
26 Jarmołowicz Beata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
27 Szczepuchowski Bogdan Nidzica 1/4 IM Schulo Team opłacono on-line
28 Klejna Waldemar Omule 1/4 IM OrkaMasters Iława / Team Karaś opłacono on-line
29 Topolewski Jacek Iława 1/4 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
30 Harasimiuk - Grodzka Małgorzata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
31 Czyż Gabriela Czyż WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM opłacono on-line
32 Czyż Adam Władysławowo 1/4 IM opłacono on-line
33 Gorgon Cezary Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
34 Mucha Przemysław PELPLIN 1/4 IM CTS opłacono on-line
35 Drapella Dariusz Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
36 Miszewski Krzysztof Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
37 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
38 Maćkowiak Mirosław Czarnówka 1/4 IM opłacono on-line
39 Igielski Armin GRUDZIĄDZ 1/4 IM Tancia Team opłacono on-line
40 Bejrowski Piotr Kowale 1/4 IM SKRZAT TEAM opłacono on-line
41 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
42 Kranich Rafał Toruń 1/4 IM Toruń Multisport Team opłacono on-line
43 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line
44 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
45 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
46 Dziedzic Małgorzata Gdańsk 1/4 IM Smaruj Na Trening / Porta Active Team opłacono on-line
47 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
48 Szczawiński Wojtek Lubawa 1/4 IM Terra Lubavia opłacono on-line
49 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
50 Lenart Miłosz Kętrzyn 1/4 IM Drużyna ML 249.00 PLN
51 Saliński Michal kwidzyn 1/8 IM opłacono on-line
52 Wacławski Krzysztof Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
53 Michalski Arkadiusz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
54 Horszczaruk Jacek Warszawa 1/8 IM Jożin z Bażin opłacono on-line
55 Bryk Rafał Bydgoszcz 1/8 IM opłacono on-line
56 Gadomska Agnieszka Zielona Góra 1/8 IM CTS opłacono on-line
57 Skaczkowska Barbara Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
58 Lewandowski Igor Łódź 1/8 IM CTSnanovo 199.00 PLN
59 Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
60 Grodzki Marek Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
61 Rymarkiewicz Karol Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
62 Topczewski Gracjan Bydgoszcz 1/8 IM TriSpace powered by CTS opłacono on-line
63 Podwysocki Marcin AUGUSTÓW 1/8 IM CTS opłacono on-line
64 Łątkowski Sławomir Lubawa 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
65 Melkowski Marcin Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
66 Łątkowska Mirosława Lubawa 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
67 Kaczmarek Mariusz Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
68 Szypnik Maciej Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
69 Skocki Bartłomiej Kurzętnki 1/8 IM OrkaMasters Iława/Kurzętnik Biega opłacono on-line
70 Baranowski Jacek Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
71 Interewicz Dorota Gdynia 1/8 IM opłacono on-line
72 Kaczkowska Katarzyna Straszyn 1/8 IM CTS opłacono on-line
73 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 1/8 IM Boilers opłacono on-line
74 Machnio Marek Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
75 Butkiewicz Piotr Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
76 Żychska Anna Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
77 Wujkowska Izabela Wujkowska Olsztyn 1/8 IM 3life Team opłacono on-line
78 Dola Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono on-line
79 Myszka Zuzanna Gdańsk 1/8 IM Waves of Harmony opłacono on-line
80 Zdobylak Krzysztof Byszwałd 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
81 Berent Karol Berent Białystok 1/8 IM 200 procent tetna opłacono on-line
82 Waruszewska Aurelia Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
83 Tybura Rafał Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
84 Pietruszka Magdalena Działdowo 1/8 IM Schulo Team TRI Pietruszka opłacono on-line
85 Gołaś Robert Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
86 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
87 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
88 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1/8 IM opłacono on-line
89 Grabowski Krzysztof Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
90 Burdyn Mariusz Gdansk 1/8 IM SmartDoor Team opłacono on-line
91 Kulesza Mariusz Gdańsk 1/8 IM #CTS / LIBERO Biuroserwis opłacono on-line
92 Szustak Tomasz Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
93 Kulesza Jolanta Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
94 Klejna Dawid Klejna Omule 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
95 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
96 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
97 Chojnowski Andrzej Iława 1/8 IM opłacono on-line
98 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
99 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
100 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line


Wyświetleń: 2415

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ