Triathlon Kurzętnik
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
102 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
103 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
104 Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
105 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
106 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega 199.00 PLN
107 Dola Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono on-line
108 Wojciechowski Piotr Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
109 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1/8 IM opłacono on-line
110 Wujkowska Izabela Wujkowska Olsztyn 1/8 IM 3life Team opłacono on-line
111 Klejna Waldemar Omule 1/4 IM OrkaMasters Iława / Team Karaś opłacono on-line
112 Klejna Dawid Klejna Omule 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
113 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
114 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
115 Mucha Przemysław PELPLIN 1/4 IM CTS opłacono on-line
116 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line
117 Żychska Anna Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
118 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
119 Kaczmarek Mariusz Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
120 kowalska Angelika kowalska PRZYŁĘKI 1/8 IM TRISPACE TREK \TOOLMAX opłacono
121 Baranowski Jacek Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
122 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
123 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 1/8 IM Boilers opłacono on-line
124 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
125 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
126 Damentka Kamil Rumia 1/8 IM Tri Team Rumia CTS 199.00 PLN
127 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
128 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
129 Steckiewicz Edmund Rypin 1/4 IM KB Lech Rypin opłacono on-line
130 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
131 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
132 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
133 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
134 Stanczak Szymon Skoczow 1/4 IM Kapela Buduje opłacono on-line
135 Kaczkowska Katarzyna Straszyn 1/8 IM CTS opłacono on-line
136 Kaczmarczyk Karol Susz 1/8 IM UKS TRS Susz 199.00 PLN
137 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI 1/8 IM Porta active team 199.00 PLN
138 Kranich Rafał Toruń 1/4 IM Toruń Multisport Team opłacono on-line
139 Dega Wiktor Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
140 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
141 pokorski marek Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
142 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
143 Zapalski Marek Warszawa 1/4 IM Aktywny Styl opłacono on-line
144 Rayss Marta Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
145 Horszczaruk Jacek Warszawa 1/8 IM Jożin z Bażin opłacono on-line
146 Skaczkowska Barbara Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
147 Sobieszek Seweryn Warszawa 1/8 IM Warsaw Masters Team opłacono on-line
148 FIDLER MARTA WARSZWA 1/4 IM CTS opłacono on-line
149 Bujko Tomasz Wielgolas 1/4 IM Triathlon Siedlce Club opłacono on-line
150 Rzepka Andrzej wielki głęboczek 1/8 IM Morsy Głęboczek 199.00 PLN
151 Czyż Gabriela Czyż WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM opłacono on-line
152 Czyż Adam Władysławowo 1/4 IM opłacono on-line
153 Zastawniak Kacper Wrocław 1/4 IM CTS / Sport Freaks Poland opłacono on-line
154 Gadomska Agnieszka Zielona Góra 1/8 IM CTS opłacono on-line


Wyświetleń: 4127

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ