Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 21 Awruk Bartosz Białystok 1/4 IM Porta Active Team opłacono
2 148 Babciak Roman Nowy Staw 1/8 IM Waniewski Coaching/Lotos Running Team opłacono
3 149 Baranowski Jacek Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
4 150 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
5 290 Bednarczyk Tomasz Gdynia 1/8 IM Inżynieria Lądowa Tomasz Bednarczyk opłacono on-line
6 22 Behmke Bartłomiej Gdynia 1/4 IM opłacono on-line
7 23 Bejrowski Piotr Kowale 1/4 IM SKRZAT TEAM opłacono on-line
8 291 Berendt Mariusz Berendt Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
9 151 Berent Karol Berent Białystok 1/8 IM 200 procent tetna opłacono on-line
10 24 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
11 137 Binkowski Adrian Gzin 1/4 IM CTS opłacono
12 Birecki Jakub Opole 1/8 IM CTS
13 152 Bryk Rafał Bydgoszcz 1/8 IM opłacono on-line
14 153 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
15 25 Bugalski Wojciech Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
16 26 Bunk Daria Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
17 154 Burandt Magdalena Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
18 155 Burdyn Mariusz Gdansk 1/8 IM SmartDoor Team opłacono on-line
19 156 Butkiewicz Piotr Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
20 157 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1/8 IM opłacono on-line
21 158 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
22 159 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
23 160 Chojnowski Andrzej Iława 1/8 IM opłacono on-line
24 27 Ciechanowski Szymon Gdansk 1/8 IM CTS opłacono
25 28 Cwirko-Godycki Lukasz Malbork 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
26 Czajkowski Paweł Gdynia 1/8 IM BCT Team Gdynia
27 29 Czechowicz Tomasz Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
28 Czerniawski Dawid Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon
29 30 Czyż Adam Władysławowo 1/4 IM opłacono on-line
30 31 Czyż Gabriela Czyż WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM opłacono on-line
31 Dąbrowski Dariusz Piaseczno 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS
32 162 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
33 161 Damentka Kamil Rumia 1/8 IM Tri Team Rumia CTS opłacono
34 32 Dawidowicz Maciej Brzoza 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
35 34 Dębiec Ewa Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
36 33 Dega Wiktor Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
37 163 Dola Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono on-line
38 35 Drapella Dariusz Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
39 36 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
40 37 Duda Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
41 164 Dudziński Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
42 38 Dulińska Dorota Niemcz 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
43 39 Duliński Bartosz Niemcz 1/4 IM TRISPACE TREK opłacono
44 40 Dziedzic Małgorzata Gdańsk 1/4 IM Smaruj Na Trening / Porta Active Team opłacono on-line
45 41 dziezyc tomek kleszczewo 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
46 42 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
47 43 FIDLER MARTA WARSZWA 1/8 IM CTS opłacono on-line
48 165 Fiebig Jakub Warszawa 1/8 IM #MahlerTeam opłacono on-line
49 44 Fogt Maciej Kruszyn 1/4 IM CB163 opłacono on-line
50 45 Frąckowiak Marta Frąckowiak Myślęcinek 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
51 166 Gadomska Agnieszka Zielona Góra 1/8 IM CTS opłacono on-line
52 46 Galikowski Michał Bytów 1/4 IM GALIKTEAM opłacono on-line
53 167 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
54 47 Gębicki Norbert Łódź 1/4 IM HTF Ludwik Sikorski opłacono on-line
55 138 Gniot Jacek Grudziądz 1/4 IM TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej opłacono
56 168 Golombek Piotr Grudziądz 1/8 IM opłacono on-line
57 48 Gorgon Cezary Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
58 292 Górzyński Tomasz Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
59 169 Gołaś Robert Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
60 170 Grabowski Krzysztof Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
61 171 Grodzki Marek Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
62 172 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
63 293 Groszewski Radosław Gołdap 1/8 IM TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
64 49 Harasimiuk - Grodzka Małgorzata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
65 50 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
66 51 Hartliński Wojciech Hartliński Woryty 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
67 173 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
68 52 Hering Mateusz Mądrzechowo 1/4 IM ULKS Talex Borzytuchom opłacono on-line
69 174 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
70 175 Horodecki Krzysztof Rzeszów 1/8 IM TRENIGO/GB SPORT opłacono on-line
71 176 Horszczaruk Jacek Warszawa 1/8 IM Jożin z Bażin opłacono on-line
72 53 Igielski Armin GRUDZIĄDZ 1/4 IM Tancia Team opłacono on-line
73 177 Indulski Grzegorz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
74 178 Interewicz Dorota Gdynia 1/8 IM opłacono on-line
75 179 Jagielska Zuzanna Łasin 1/8 IM Dziki z Łasina opłacono on-line
76 180 Jankowski Konrad Kajetany 1/8 IM Decoroom opłacono
77 Jankowski Michal Kwidzyn 1/8 IM Kwidzyn Bike Racing Team
78 139 Janowski Krzysztof Kruszyn 1/4 IM opłacono on-line
79 294 Janyga-Kulik Karolina Gdynia 1/8 IM BIKE U UP opłacono
80 54 Jarmołowicz Beata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
81 55 Jarocka Wioleta Wierzbica 1/4 IM Twister Team opłacono on-line
82 181 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
83 182 Jaskułke Irek Puck 1/8 IM Porta Active Team opłacono
84 295 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 1/8 IM KM SPORT / CTS opłacono
85 183 Jezierski Adam Jezierski Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
86 56 Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
87 Juszczak Sebastian Warszawa 1/8 IM Polski Związek Firm Deweloperskich
88 184 Kaczkowska Katarzyna Straszyn 1/8 IM CTS opłacono on-line
89 Kaczmarczyk Karol Susz 1/8 IM UKS TRS Susz
90 185 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
91 186 Kaczmarek Mariusz Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
92 140 KALISZ Andrzej KALISZ Chełmża 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
93 57 Kamiński Przemysław Gdańsk 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
94 58 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1/4 IM K.S. Perun opłacono
95 187 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
96 59 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
97 188 Kapsa Dawid Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
98 189 Karczewski Sławomir Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
99 60 Kasztelan Radosław Kwidzyn 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
100 190 Kaźmierczak Anna Szpetal Górny 1/8 IM opłacono on-line


Wyświetleń: 12151

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ