Triathlon Kurzętnik
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baranowski Jacek Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
2 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
3 Behmke Bartłomiej Gdynia 1/4 IM opłacono on-line
4 Bejrowski Piotr Kowale 1/4 IM SKRZAT TEAM opłacono on-line
5 Berent Karol Berent Białystok 1/8 IM 200 procent tetna opłacono on-line
6 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
7 Bryk Rafał Bydgoszcz 1/8 IM opłacono on-line
8 Bujko Tomasz Wielgolas 1/4 IM Triathlon Siedlce Club opłacono on-line
9 Bunk Daria Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
10 Burdyn Mariusz Gdansk 1/8 IM SmartDoor Team opłacono on-line
11 Butkiewicz Piotr Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
12 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
13 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
14 Chojnowski Andrzej Iława 1/8 IM opłacono on-line
15 Czyż Adam Władysławowo 1/4 IM opłacono on-line
16 Czyż Gabriela Czyż WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM opłacono on-line
17 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
18 Damentka Kamil Rumia 1/8 IM Tri Team Rumia CTS 199.00 PLN
19 Dega Wiktor Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
20 Dola Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono on-line
21 Drapella Dariusz Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
22 Dziedzic Małgorzata Gdańsk 1/4 IM Smaruj Na Trening / Porta Active Team opłacono on-line
23 FIDLER MARTA WARSZWA 1/4 IM CTS opłacono on-line
24 Gadomska Agnieszka Zielona Góra 1/8 IM CTS opłacono on-line
25 Gorgon Cezary Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
26 Gołaś Robert Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
27 Grabowski Krzysztof Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
28 Grodzki Marek Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
29 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
30 Harasimiuk - Grodzka Małgorzata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
31 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
32 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
33 Horszczaruk Jacek Warszawa 1/8 IM Jożin z Bażin opłacono on-line
34 Igielski Armin GRUDZIĄDZ 1/4 IM Tancia Team opłacono on-line
35 Interewicz Dorota Gdynia 1/8 IM opłacono on-line
36 Jarmołowicz Beata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
37 Kaczkowska Katarzyna Straszyn 1/8 IM CTS opłacono on-line
38 Kaczmarczyk Karol Susz 1/8 IM UKS TRS Susz 199.00 PLN
39 Kaczmarek Mariusz Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
40 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
41 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
42 Klawikowski Jakub Malbork 1/4 IM Beztlenowi Malbork opłacono on-line
43 Klejna Dawid Klejna Omule 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
44 Klejna Waldemar Omule 1/4 IM OrkaMasters Iława / Team Karaś opłacono on-line
45 Kocjan Karol Gdańsk 1/4 IM opłacono on-line
46 Kord Arkadiusz Barczewo 1/8 IM opłacono on-line
47 Kranich Rafał Toruń 1/4 IM Toruń Multisport Team opłacono on-line
48 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
49 Krzemiński Maciej Grudziądz 1/4 IM 249.00 PLN
50 KUJAWA EWA Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
51 Kulesza Jolanta Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
52 Kulesza Mariusz Gdańsk 1/8 IM #CTS / LIBERO Biuroserwis opłacono on-line
53 KULIK GRZEGORZ MALBORK 1/4 IM GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
54 Kulka Sergiusz Głosków 1/4 IM 249.00 PLN
55 Lenart Miłosz Kętrzyn 1/4 IM Drużyna ML 249.00 PLN
56 Lewandowski Igor Łódź 1/8 IM CTSnanovo 199.00 PLN
57 Lewicka Katarzyna Lubawa 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
58 Machnio Marek Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
59 Maćkowiak Mirosław Czarnówka 1/4 IM opłacono on-line
60 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
61 Melkowski Marcin Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
62 Michalski Arkadiusz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
63 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
64 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
65 Miszewski Krzysztof Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
66 Miszewski Mateusz Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
67 Mizeria Przemysław Działdowo 1/4 IM opłacono on-line
68 Mucha Przemysław PELPLIN 1/4 IM CTS opłacono on-line
69 Myszka Zuzanna Gdańsk 1/8 IM Waves of Harmony opłacono on-line
70 Osowski Adam Osowski Działdowo 1/4 IM Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski opłacono on-line
71 Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
72 Pawlak Dezyderia Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
73 PAŁYSA MAREK DAWIDY BANKOWE 1/4 IM Tri NEGU opłacono on-line
74 Pietruszka Magdalena Działdowo 1/8 IM Schulo Team TRI Pietruszka opłacono on-line
75 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
76 Podwysocki Marcin AUGUSTÓW 1/8 IM CTS opłacono on-line
77 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
78 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 1/8 IM Boilers opłacono on-line
79 pokorski marek Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
80 Rayss Marta Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
81 Rogowicz Paweł Garby 1/8 IM CTS opłacono on-line
82 Rymarkiewicz Karol Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
83 Saliński Michal kwidzyn 1/8 IM opłacono on-line
84 Skaczkowska Barbara Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
85 Skocki Bartłomiej Kurzętnki 1/8 IM OrkaMasters Iława/Kurzętnik Biega opłacono on-line
86 Sobieszek Seweryn Warszawa 1/8 IM Warsaw Masters Team opłacono on-line
87 Steckiewicz Edmund Rypin 1/4 IM KB Lech Rypin opłacono on-line
88 Suchorz Krzysztof Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
89 Szarmacher Sebastian Działdowo 1/4 IM Schulo Team opłacono on-line
90 Szczawiński Wojtek Lubawa 1/4 IM Terra Lubavia opłacono on-line
91 Szczepuchowski Bogdan Nidzica 1/4 IM Schulo Team opłacono on-line
92 Szustak Tomasz Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
93 Szypnik Maciej Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
94 Topczewski Gracjan Bydgoszcz 1/8 IM TriSpace powered by CTS opłacono on-line
95 Topolewski Jacek Iława 1/4 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
96 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI 1/8 IM Porta active team 199.00 PLN
97 Tybura Rafał Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
98 Wacławski Krzysztof Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
99 Waruszewska Aurelia Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
100 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line


Wyświetleń: 2420

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ