Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 227 Urbanowicz Hanna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Sp9
2 162 piechowski jakub sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 9 Sopot
3 93 Kozakiewicz Miłosz Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
4 204 Szymkowiak Jagna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Sp9
5 203 Szymkowiak Ignacy Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Sp9
6 206 Śmiełowski Konrad Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
7 98 Krawczyk Filip Gdansk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
8 71 Jasiński Marcel Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
9 192 Suchocka Martinique Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 9 Sopot
10 137 Miotk Teodor Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
11 135 Miotk Horacy Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
12 100 Kujałowicz Alicja Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 9 Sopot
13 33 Dobrowolska Dalia Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
14 209 Świątkowska Weronika Służewo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
15 26 Chojnacki Mikołaj Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Gorillas OCR kids team
16 48 Godek Pola Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 9 w Sopot
17 163 Pięczk Justyna Pięczk Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 ZSH Sopot
18 6 Bazan Aleksandra Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
19 7 Bazan Julia Bazan Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
20 8 Bazan Mateusz Bazan Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
21 158 Pawliczak Aleksander Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
22 159 Pawliczak Alicja Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
23 27 Czajka Maja Rotmanka 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 TURBO Ptysie
24 124 Łasiński Mateusz Rotmanka 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 TURBO Ptysie
25 22 Burdeńska Alicja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
26 184 Skotniewska Karolina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
27 185 Skotniewska Ola Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
28 113 Leżuchowski Jan Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
29 129 Majewska Konstancja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
30 195 Szewczyk Amelia Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
31 199 Szewczyk Stefan Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie
32 197 Szewczyk Franciszek Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie
33 187 Socha Rafał Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
34 74 Kalicki Dawid Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
35 242 Wolak Mikołaj Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Morska Szkoła Podstawowa
36 28 Dancewicz AMELA Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
37 29 Dancewicz Bartek Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
38 42 Gałuszyńska Maja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
39 43 Gałuszyńska Nina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
40 235 Witoslawska Weronika Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Lechia Gdańsk
41 73 Jurczak Franciszek Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
42 35 Dragan Blanka GDYNIA 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
43 11 Bielak Jan Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
44 10 Bielak Franek Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
45 200 Szymański Antoni Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
46 88 Kleszczewska Zofia Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
47 106 Kwiatkowska Marta Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
48 105 Kwiatkowska Magdalena Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
49 3 Alukonis Szymon Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
50 59 Gutowska Antonina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 34
51 178 Rzepkowska Maja Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
52 183 Skiba Zuzia Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
53 46 Gawrylczyk Selena Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
54 45 Gawrylczyk Nina Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
55 218 Torłop Kornelia Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
56 99 Kuhn Zuzanna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
57 78 Karczewska Krystyna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
58 215 Tokarska Wiktoria Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
59 214 Tokarska Laura Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
60 212 Teska Martyna Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 LKS Zorza Gdynia
61 213 Teska Patrycja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 LKS Zorza Gdynia
62 233 Wit Filip Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 LKS Zorza


Wyświetleń: 7546

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ