Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 1 Adamowicz Agnieszka Sopot 8 km - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
2 2 AFTYKA ANNA GDAŃSK 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
3 3 Alukonis Szymon Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
4 4 Bandurski Jacek SOPOT 4 km - osoby powyżej 65 lat
5 5 BARTOSIEWICZ MARTA PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
6 6 Bazan Aleksandra Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
7 7 Bazan Julia Bazan Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
8 8 Bazan Mateusz Bazan Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
9 9 Białek Michał Gdynia 4 km ZIELAKI Team opłacono on-line
10 10 Bielak Franek Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
11 11 Bielak Jan Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
12 12 Biniszkiewicz Marcin Tczew 4 km opłacono on-line
13 16 Boberski Artur Gdańsk 8 km RMDC opłacono on-line
14 17 Brzezińska ewa Gdynia 2021 m opłacono on-line
15 18 Brzeziński Grzegorz Gdańsk 4 km opłacono on-line
16 19 Budziarek Adam Gdańsk 8 km #BBKTS opłacono on-line
17 20 Budziłek Martyna Paulina Kadzidło 4 km UKS 7 Ostrołęka opłacono on-line
18 21 Bugajski Adam Gdańsk 4 km Polanie opłacono on-line
19 22 Burdeńska Alicja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
20 23 Bury Paweł Gdynia 8 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
21 24 Butkiewicz Anna Sopot 8 km - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
22 13 Bładzikowski Rafał Tczew 4 km opłacono on-line
23 14 Błaszczyk Małgorzata Gdynia 4 km opłacono on-line
24 15 Błaszczyk Michał Błaszczyk Gdynia 4 km opłacono on-line
25 25 Charkiewicz Monika Straszyn 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
26 26 Chojnacki Mikołaj Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Gorillas OCR kids team
27 Cichowska Joanna Ostróda 4 km
28 27 Czajka Maja Rotmanka 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 TURBO Ptysie
29 30 Dąbrowska Daria Gdańsk 4 km Wild Team opłacono on-line
30 28 Dancewicz AMELA Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
31 29 Dancewicz Bartek Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
32 31 Deik Elżbieta Przyjaźń 4 km - osoby powyżej 65 lat
33 32 Deik Elżbieta Przyjaźń 2021 m - osoby powyżej 65 lat
34 33 Dobrowolska Dalia Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
35 34 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA 4 km opłacono on-line
36 35 Dragan Blanka GDYNIA 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
37 36 Drawc Mieczysław Gdańsk 8 km Krawczyńska - Team opłacono on-line
38 37 Dreszler Wiesław Skowarcz 8 km opłacono on-line
39 38 Dyśko Tomasz Gdańsk 4 km opłacono on-line
40 39 Felon Michal Gdynia 8 km #BiegaMy opłacono on-line
41 40 Galiński Michał Gdańsk 8 km opłacono on-line
42 44 Gawrylczyk MACIEJ Wejherowo 4 km opłacono on-line
43 45 Gawrylczyk Nina Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
44 46 Gawrylczyk Selena Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
45 41 Gałka Grzegorz Gdańsk 8 km opłacono on-line
46 42 Gałuszyńska Maja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
47 43 Gałuszyńska Nina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
48 47 Gilewski Jakub Gdynia 4 km opłacono on-line
49 48 Godek Pola Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 9 w Sopot
50 49 GOLICKI ADAM TCZEW 8 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
51 50 Grążawska Anna Gdynia 4 km Grą Biegiem Rowerem opłacono on-line
52 51 Grążawski Miłosz Gdynia 4 km - młodzież do lat 18 Grą Biegiem Rowerem
53 52 Grążawski Piotr Gdynia 8 km Grą Biegiem Rowerem opłacono on-line
54 53 GRODECKA AGNIESZKA PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
55 54 GRODECKI JAN PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
56 55 Grzelak Maciej Sopot 4 km - osoby powyżej 65 lat
57 56 Grzeszak Danuta Mogilno 2021 m - osoby powyżej 65 lat
58 57 Grzeszak Danuta Mogilno 4 km - osoby powyżej 65 lat
59 58 Grzywacz Karol Gdynia 8 km opłacono on-line
60 59 Gutowska Antonina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 34
61 60 Guzowska Daria Elbląg 4 km Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu opłacono on-line
62 61 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino 8 km Talex Borzytuchom opłacono on-line
63 62 Guzowski Denis Słupsk 4 km Prawie Jak Hermes opłacono on-line
64 Gładkowska Maja Gowino 4 km BigYellowFoot Adventure team
65 63 Hartuna zenon Piece 8 km Florian Chojnice Pkp Całego Gdynia opłacono on-line
66 64 Hinc Stanisław Kowale 4 km Żarta Wataha ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
67 65 Hintzke Leszek Leśniewo 8 km Przyjaciele w biegu opłacono on-line
68 66 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 4 km Kujawscy Runners opłacono on-line
69 67 Hrecki Jarosław LNISKA 2021 m GRUPA KUFLOWA NO TO CYK opłacono on-line
70 68 Iefymenko Oleksandr Sopot 8 km - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
71 69 Jaffke Jarosław Łebcz 8 km Przyjaciele w biegu opłacono on-line
72 70 JANIK Roman KWIDZYN 8 km - osoby powyżej 65 lat KWIDZYN BIEGA
73 71 Jasiński Marcel Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
74 72 Jasiński Piotr Gdynia 8 km opłacono on-line
75 73 Jurczak Franciszek Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
76 74 Kalicki Dawid Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
77 75 Kamińska Karina Sopot 8 km - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
78 76 Kamiński Jacek Żukowo 8 km Motywatornia Team opłacono on-line
79 77 Karczewska Iwona Karczewska Lniska 2021 m opłacono on-line
80 78 Karczewska Krystyna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
81 79 Karczewska Lilla Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej FamilyTeamSopot opłacono on-line
82 80 Karczewski Adam Lniska 2021 m opłacono on-line
83 81 Karczewski Marcin Sopot 8 km - posiadacze Karty Sopockiej FamilyTeamSopot opłacono on-line
84 Karolewska Anna Wejherowo 8 km Klub Kujawscy Runners
85 82 Karpiński Zbigniew Gdańsk 8 km opłacono on-line
86 83 Kasprzak Monika Żukowo 4 km opłacono on-line
87 84 Kepka Grzegorz Kepka Wejherowo 4 km Maja Team opłacono on-line
88 85 Kiełbasa Przemysław Gdynia 8 km #BiegaMy opłacono on-line
89 86 Kisiel Andrzej Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
90 87 Klarkowski Jakub Gdańsk 8 km opłacono on-line
91 88 Kleszczewska Zofia Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
92 89 Klimas Natalia Sopot 8 km dietetyczneklimaty.pl opłacono on-line
93 90 Kmera Rafał Gdańsk 8 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
94 91 Konecko Izabela Sopot 4 km - posiadacze Karty Sopockiej Sopot Team opłacono on-line
95 92 Koza Damian Władysławowo 4 km opłacono on-line
96 93 Kozakiewicz Miłosz Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
97 94 Kozłowski Karol Gdańsk 8 km KS Monikości opłacono on-line
98 95 Krauze Grzegorz KOMORNIKI 4 km HBT opłacono on-line
99 96 Krauze Maria Krauze Komorniki 4 km opłacono on-line
100 97 KRAUZE Michał Komornuki 4 km HBT opłacono on-line


Wyświetleń: 9478

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ