Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
22 blt
1 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22 blt opłacono
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
2 Damps Michał Braniewo Cegiełka 100zł BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
Drużyna pierścienia
3 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł Drużyna pierścienia opłacono
Dzierzgoń Team
4 Burdyńska Monika Dzierzgoń Cegiełka 30zł Dzierzgoń Team opłacono
5 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 100zł Dzierzgoń Team opłacono
Dąbrowski Team
6 Wąsik Krzysztof Malbork Cegiełka 40zł Dąbrowski Team opłacono
First Malbork Team
7 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono
GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork
8 KULIK GRZEGORZ MALBORK Cegiełka 30zł GK/BEZTLENOWI/NOGAT Malbork opłacono
GK MALBORK
9 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Cegiełka 50zł GK MALBORK
GRUPA MALBORK
10 Frankiewicz Maciej Malbork Cegiełka 30zł GRUPA MALBORK opłacono
Gmina Gardeja Biega
11 murawski michał stare błonowo Cegiełka 50zł Gmina Gardeja Biega opłacono
12 Małkowski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
13 Wróbel Piotr Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
14 Sławska Gabriela Kwidzyn Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
Gmina Gardeja Biega
15 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
16 Jurczyk Julia Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
17 Jurczyk Mateusz Otłówko Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
18 Olińska Marzena Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
19 Kowalewski Łukasz Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
20 Fałkowski Jarosław Gardeja Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
21 Jędrzejewska Anna Czarne Górne Cegiełka 30zł Gmina Gardeja Biega opłacono
22 Gąsiorowska Alina Gardeja Cegiełka 40zł Gmina Gardeja Biega opłacono
Gorlicka Grupa Biegowa
23 Podraza Marek GORLICE Cegiełka 30zł Gorlicka Grupa Biegowa
Grupa Malbork
24 Kruk Agnieszka Szymankowo Cegiełka 30zł Grupa Malbork
Gwiazdy z Darżyna
25 Stefański Ksawery Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
26 Stefańska Eliza Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
27 Stefańska Agnieszka Darżyno Cegiełka 30zł Gwiazdy z Darżyna opłacono
Lwy Morskie Susz
28 Jurkiewicz Aldona Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
29 Jurkiewicz Sławek Susz Cegiełka 30zł Lwy Morskie Susz opłacono
Moto Kojoty Malbork
30 Chlebowicz Mariusz malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
31 Konieczny Dariusz Solnica Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
32 Licznerski Henryk malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
33 Pęczek Paweł malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
34 Ciechanowski Patryk Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
35 Badeński Marcin Stare pole Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
36 Wajda Wojtek Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork opłacono
37 Wilk Małgorzata Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
38 Wilk Artur Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
39 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
40 Stępień Anita Malbork Cegiełka 50zł Moto Kojoty Malbork opłacono
Nowy Staw Biega
41 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
Nowy Staw Biega
42 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega opłacono
PROKOPKI
43 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
44 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 50zł PROKOPKI opłacono
Rozbiegane Braniewo
45 Stulczewski Andrzej Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
46 Staniszewska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30zł Rozbiegane Braniewo opłacono
SP Manowo /SOSW Koszalin
47 Pękała Piotr Koszalin Cegiełka 50zł SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
Schumacher team Bydgoszcz
48 Kuc Bartosz Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
49 Dyjach Piotr Świecie Cegiełka 40zł Schumacher team Bydgoszcz opłacono
Spartanie Dzieciom
50 Zych Dawid Elbląg Sercem dla Kacperka 200zł Spartanie Dzieciom opłacono
Wymiatacze
51 Smolarek Katarzyna Mosty Cegiełka 50zł Wymiatacze opłacono
_BRAK NAZWY_
52 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Sercem dla Kacperka 200zł opłacono
53 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 40zł opłacono
54 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł opłacono
55 Śmigiel Jarosław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
56 Śmigiel Agnieszka Malbork Cegiełka 50zł opłacono
57 Krenc Danuta Malbork Cegiełka 30zł opłacono
58 Jarząbek Marcin Rosenhof Sercem dla Kacperka 300zł opłacono
59 Jablońska Monika Gardeja Cegiełka 40zł opłacono
60 Osińska Monika Malbork Cegiełka 30zł opłacono
61 Kakowska Kamila Dzierzgoń Cegiełka 30zł opłacono
62 Kubacka Malwina Cygany Cegiełka 30zł opłacono
63 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Cegiełka 50zł opłacono
64 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 40zł opłacono
65 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 100zł opłacono
66 Matuszak Artur Grudziądz Cegiełka 30zł opłacono
67 Lenkiewicz Andrzej Bądki Cegiełka 30zł opłacono
68 Młodawski Wiktor Warszawa Cegiełka 30zł opłacono
69 Koliński Krzysztof Gardeja Cegiełka 30zł
70 Krotowski Oskar Malbork Cegiełka 40zł opłacono
71 Krotowska Weronika Malbork Cegiełka 40zł opłacono
72 Krotowski Andrzej Malbork Cegiełka 40zł opłacono
73 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 40zł opłacono
74 Kaczyńska Barbara Kaczyńska Pisz Cegiełka 30zł opłacono
75 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
76 Sokołowski Maciej Malbork Cegiełka 100zł opłacono
77 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 50zł opłacono
78 Smolarek Piotr Mosty Cegiełka 50zł opłacono
79 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Cegiełka 40zł opłacono
80 Barkowski Przemysław Malbork Cegiełka 50zł opłacono
81 Dulska Kasia Touń Cegiełka 100zł opłacono
lub wybierz z listy
82 TOMASZEK MARITA GARDEJA Cegiełka 40zł lub wybierz z listy opłacono
ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega
83 Skarżyńska Anna Chlebówka Cegiełka 30zł ŻUŁAWSKI KLUB MOTOCYKLOWY, Nowy Staw Biega opłacono


Wyświetleń: 3888

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ