Bieg w pi#du
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kapica Damian Gdynia Polska 15 km w pi#du BigYellowFoot Adventure team opłacono
2 Piwowarczyk Anna Gdynia Polska 15 km w pi#du BigYellowFoot Adventure Team opłacono
3 Zarębski Krzysztof Krasnystaw Polska 15 km w pi#du opłacono BM
4 Pochopień Mira Gdańsk Polska 15 km w pi#du Wataha-Łączy nas bieganie opłacono
5 Jakubek Zbigniew Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
6 Pilarczyk Łukasz Pilarczyk Gdańsk Polska 15 km w pi#du WKS CHOJNICE opłacono BM
7 Dudzik Anna Gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
8 Ziąber Joanna Gdansk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
9 Halman Mirosława Luzino Polska 15 km w pi#du KASZUBI LUZINO opłacono BM
10 Rychert Anna Gowino Polska 15 km w pi#du KASZUBI LUZINO opłacono BM
11 Kankowski Paweł Luzino Polska 15 km w pi#du KASZUBI LUZINO opłacono BM
12 Kankowska Justyna Luzino Polska 15 km w pi#du KASZUBI LUZINO opłacono BM
13 Damps Katarzyna Przyjaźń Polska 15 km w pi#du Biegun OCR Team opłacono
14 Komar Tomasz Komar Lubiszewo Polska 15 km w pi#du opłacono BM
15 Davydov Denis Gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
16 Witkowski Jarosław Gdańsk Polska 15 km w pi#du SRC Sport Team opłacono BM
17 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Polska 15 km w pi#du opłacono BM
18 Szwaba Marta Szwaba Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
19 Prager Mateusz Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
20 Weremko Jacek Weremko Pruszcz Gdański Polska 15 km w pi#du opłacono BM
21 Turek-Zielinski Albin Toruń Polska 15 km w pi#du Toruński Klub Triathlonowy opłacono BM
22 Różański Janusz Gdynia Polska 15 km w pi#du BigYellowFoot Adventure Team / Młoda Gdynia opłacono BM
23 Krogulewska Anna Krogulewska Sopot Polska 15 km w pi#du opłacono
24 Mierzejewska Patrycja Gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
25 Kavetski Ihar Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
26 Czapliński Andrzej Gdynia Polska 15 km w pi#du Gdynia opłacono BM
27 Smyk Adam Gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
28 Szarski Jacek Wrocław Polska 15 km w pi#du Kapciochy opłacono BM
29 Kaczmarek Aleksandra Chwaszczyno Polska 15 km w pi#du CrossElite opłacono BM
30 Bednarek Michal Tczew Polska 15 km w pi#du CrossElite opłacono BM
31 Suty Wojciech Toruń Polska 15 km w pi#du opłacono BM
32 Grande Piotr Gdynia Polska 15 km w pi#du BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
33 Siwik Ewa Siwik Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
34 Gidzińska Larysa Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
35 Stefaniak Piotr Lębork Polska 15 km w pi#du Lębork biega opłacono BM
36 Witka Piotr Garczegorze 2/2 Polska 15 km w pi#du Garczegorze biega opłacono BM
37 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 Polska 15 km w pi#du Garczegorze biega opłacono BM
38 Bartosik - Kopacz Marta Gadańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
39 Sosnowska Aga Dąbrowa Gónicza Polska 15 km w pi#du opłacono BM
40 Konopka Piotr Reda Polska 15 km w pi#du NDI opłacono BM
41 Fuszara Wojciech Gdańsk Polska 15 km w pi#du GdańskieWodyAktywują opłacono BM
42 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski Polska 15 km w pi#du Dziki z Trojmiasta opłacono BM
43 Terpiłowska Justyna Pruszcz Gdański Polska 15 km w pi#du opłacono BM
44 Rolińska Barbara Zblewo Polska 15 km w pi#du Z Lodu Urwani opłacono BM
45 Roliński Cezary Zblewo Polska 15 km w pi#du Z Lodu Urwani opłacono BM
46 Ćwikła Ewelina Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
47 Lipińska Izabela Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
48 Frankowska Justyna Kartuzy Polska 15 km w pi#du opłacono BM
49 Puchalski Bartosz Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
50 Wojciechowska-Wzorek Elżbieta Tarnów Polska 15 km w pi#du opłacono BM
51 Gaweł Iza Słupsk Polska 15 km w pi#du ANANASY Z 3FAL opłacono BM
52 Milc Szymon Józefów Polska 15 km w pi#du opłacono BM
53 Grzelak Krzysztof Toruń Polska 15 km w pi#du opłacono BM
54 Krawczenko Julia Toruń Polska 15 km w pi#du opłacono BM
55 Wawrzyniak Michał Chojnice Polska 15 km w pi#du GCH BIEGA opłacono BM
56 Kamińska Monika Słupsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
57 Kowalski Maciej Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
58 Rulewski Jacek Rulewski Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
59 Szarejko Maciej Sopot Polska 15 km w pi#du opłacono BM
60 kisielewski zbigniew gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
61 nogal paulina gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
62 Bracha Kamil Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
63 Kaczan Norbert Olsztyn Polska 15 km w pi#du opłacono
64 Kaczor Anna Gdynia Polska 15 km w pi#du BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
65 Sazon Inesa Gdańsk Polska 15 km w pi#du Wiedźmy za granicą opłacono BM
66 Knitter Marek Starogard Gdański Polska 15 km w pi#du opłacono BM
67 Połomski Marcin Rudno Polska 15 km w pi#du opłacono BM
68 Ajtel Jaroslaw Gdansk Polska 15 km w pi#du Ustaw sie na bieganie w Gdańsku opłacono BM
69 kubiak karolina WEJHEROWO Polska 15 km w pi#du opłacono BM
70 Wysota Karina Gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
71 Lica Szymon Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
72 Plata Arkadiusz Gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
73 Bednarz Maciej Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
74 Krychowski Grzegorz Sopot Polska 15 km w pi#du KL Smart Design opłacono BM
75 Przybyła Małgorzata Sopot Polska 15 km w pi#du KL Smart Design opłacono BM
76 Sikora Anna Bojano Polska 15 km w pi#du opłacono BM
77 Krychowska Maria Magdalena Wejherowo Polska 15 km w pi#du KL Smart Design opłacono BM
78 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska Polska 15 km w pi#du opłacono BM
79 Sułek Karolina Rumia Polska 15 km w pi#du opłacono
80 Chatian Robert Ostrów Wielkopolski Polska 15 km w pi#du opłacono BM
81 Guździoł Aneta Ostrów wielkopolski Polska 15 km w pi#du opłacono BM
82 Paw Magdalena Gdansk Polska 15 km w pi#du Sąsiadki opłacono BM
83 Siedlecka Agnieszka Gdańsk Polska 15 km w pi#du Sąsiadki opłacono BM
84 Nieznańska Małgorzata GDAŃSK Polska 15 km w pi#du opłacono BM
85 Michno Anna Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
86 Beszczyński Michał Gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
87 Formella Mateusz Rumia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
88 zagarów piotr gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
89 Hetmański Bartosz Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
90 Skórzański Maciej Rokitno Szlacheckie Polska 15 km w pi#du opłacono BM
91 Skórzańska Agnieszka Rokitno Szlacheckie Polska 15 km w pi#du opłacono BM
92 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Polska 15 km w pi#du Drapieżne Wiewiórki opłacono BM
93 Suchoparski Szczepan Suchoparski Gdynia Polska 15 km w pi#du opłacono BM
94 Gorczynska Agnieszka Gdańsk Polska 15 km w pi#du Drapieżne Wiewiórki opłacono BM
95 Młynarczyk Piotr Warszawa Polska 15 km w pi#du EZA opłacono BM
96 Sztybor Joanna Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono
97 Broda Michał Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
98 Cebulska Agnieszka Warszawa Polska 15 km w pi#du Vege Runners opłacono BM
99 Seitz Sebastian Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM
100 Dijakiewicz-Kocon Alicja Gdańsk Polska 15 km w pi#du opłacono BM


Wyświetleń: 10416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ