Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
100 Marathon Club Polska | |||||||||
1 | 24 | Kłosek Jacek | Racibórz | MARATON | 100 Marathon Club Polska | opłacono | |||
2 | 17 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | MARATON | 100 Marathon Club Polska | opłacono | |||
100 marathon club uk | |||||||||
3 | 55 | Randall Karl | Paslek | MARATON | 100 marathon club uk | opłacono | |||
AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI | |||||||||
4 | 37 | Leksycki Robert | Gdynia | MARATON | AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI | opłacono | |||
BA Team/Run-passion | |||||||||
5 | Pyś Mateusz | Łebcz | MARATON | BA Team/Run-passion | |||||
BGB Endorfiny | |||||||||
6 | 38 | Maszota Franciszek | Bartoszyce | MARATON | BGB Endorfiny | opłacono | |||
BRW KP PSP | |||||||||
7 | 49 | Oreszke Jan | Karwia | MARATON | BRW KP PSP | opłacono | |||
Bad organizer team | |||||||||
8 | Colautti Enrico | Warszawa | MARATON | Bad organizer team | |||||
Bez Granic | |||||||||
9 | 51 | Osuchowski Paweł | Konin | MARATON | Bez Granic | opłacono | |||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
10 | 25 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | |||
11 | 45 | Necel Marek | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | |||
12 | Gojke Dawid | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
Biuro Ochrony Mustang | |||||||||
13 | 58 | Reszke Filip | Wejherowo | MARATON | Biuro Ochrony Mustang | opłacono | |||
Brzostek Top Team | |||||||||
14 | Adamek Kinga | Gdańsk | MARATON | Brzostek Top Team | |||||
Bydgoszcz Fan Maraton | |||||||||
15 | Słodownik Rafał | Zielonka | MARATON | Bydgoszcz Fan Maraton | |||||
Byle dobiec | |||||||||
16 | 70 | Wieciech Adrian | Nowy Wiśnicz | MARATON | Byle dobiec | opłacono | |||
Cytadela by Night | |||||||||
17 | 46 | Nowak Grzegorz Paweł | Poznań | MARATON | Cytadela by Night | opłacono | |||
Dzikie Mustangi | |||||||||
18 | 36 | Lampart Dorota | Dębica | MARATON | Dzikie Mustangi | opłacono | |||
19 | 39 | Mazur Mariola | Dębica | MARATON | Dzikie Mustangi | opłacono | |||
Eko-okna. Runners | |||||||||
20 | 42 | Mika Damian | Racibórz | MARATON | Eko-okna. Runners | opłacono | |||
G.EN. Gaz Energia | |||||||||
21 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | MARATON | G.EN. Gaz Energia | |||||
KP PSP Puck | |||||||||
22 | 43 | Mollin Bartłomiej | Strzelno | MARATON | KP PSP Puck | opłacono | |||
KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||||||
23 | 35 | Kumidaj Jacek | Niesułków Kolonia | MARATON | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | opłacono | |||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
24 | 19 | Janik Roman | Kwidzyn | MARATON | KWIDZYN BIEGA | opłacono | |||
Kaszëbë Łebcz | |||||||||
25 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | MARATON | Kaszëbë Łebcz | |||||
Kb Wyszków | |||||||||
26 | 71 | Wróblewski Seweryn | Ulasek | MARATON | Kb Wyszków | opłacono | |||
Klub biegacza "Prawo do życia" | |||||||||
27 | 23 | Klebba Bartosz | Swarzewo | MARATON | Klub biegacza "Prawo do życia" | opłacono | |||
Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
28 | 50 | Ostojska Ewa | Reda | MARATON | Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | |||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
29 | 22 | Karczewski Grzegorz | Hel | MARATON | LKS Błękitni Żeglce | opłacono | |||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
30 | Najda Sławomir | Sztum | MARATON | LKS Zantyr Sztum | |||||
Lubań Knapy | |||||||||
31 | 48 | Okrój Krzysztof | Lubań | MARATON | Lubań Knapy | opłacono | |||
32 | 20 | Jaremko Marcin | Gołubie | MARATON | Lubań Knapy | opłacono | |||
33 | 15 | Formella Łukasz | Lubań | MARATON | Lubań Knapy | opłacono | |||
34 | 14 | Formela Kamil | Gdańsk | MARATON | Lubań Knapy | opłacono | |||
MKB Dreptak | |||||||||
35 | 64 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | MARATON | MKB Dreptak | opłacono | |||
MKS Władysławowo | |||||||||
36 | 2 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | MARATON | MKS Władysławowo | opłacono | |||
Ninja Ink | |||||||||
37 | Grande Piotr | Gdynia | MARATON | Ninja Ink | |||||
PTT Delta | |||||||||
38 | 9 | Chmiel Piotr | Węgrów | MARATON | PTT Delta | opłacono | |||
Piraci Władysławowo | |||||||||
39 | 28 | Koza Damian | Władysławowo | MARATON | Piraci Władysławowo | opłacono | |||
Polonia Środa | |||||||||
40 | 52 | Pawlak Sylwester | Środa Wielkopolska | MARATON | Polonia Środa | opłacono | |||
41 | 1 | Machajewska Aneta | Środa Wielkopolska | MARATON | Polonia Środa | opłacono | |||
42 | Szarzyński Łukasz | Środa Wielkopolska | MARATON | Polonia Środa | |||||
Przebiegli MP | |||||||||
43 | 54 | Popiel Grażyna | Trzebnica | MARATON | Przebiegli MP | opłacono | |||
Rozbiegany Susz | |||||||||
44 | 16 | Gąsior Paweł | Susz | MARATON | Rozbiegany Susz | opłacono | |||
Runner's Power | |||||||||
45 | 69 | Wawrzyniak Paweł | Śrem | MARATON | Runner's Power | opłacono | |||
SP 8 Grudziądz | |||||||||
46 | Markowska Anna | Grudziądz | MARATON | SP 8 Grudziądz | |||||
47 | Dulski Tadeusz | Grudziądz | MARATON | SP 8 Grudziądz | |||||
SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | |||||||||
48 | 33 | Kryske Mariusz | Białe Błota | MARATON | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | opłacono | |||
ST RUNNERS | |||||||||
49 | 47 | Oberzig Tomasz | Reda | MARATON | ST RUNNERS | opłacono | |||
TEAM ELWART, Hotel Bryza | |||||||||
50 | 65 | Tański Marcin | Puck | MARATON | TEAM ELWART, Hotel Bryza | opłacono | |||
Tam Tam Kolbudy | |||||||||
51 | 68 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | MARATON | Tam Tam Kolbudy | opłacono | |||
Trochę już biegam ;) | |||||||||
52 | 57 | Ratajczak Konrad | Rumia | MARATON | Trochę już biegam ;) | opłacono | |||
Variosteel Lębork | |||||||||
53 | 12 | Dargacz Maciej | Bolszewo | MARATON | Variosteel Lębork | opłacono | |||
WKZ | |||||||||
54 | 6 | Brzozowski Andrzej | Zamość | MARATON | WKZ | opłacono | |||
Związek Harcerstwa Polskiego | |||||||||
55 | 10 | Czarnecki Michał | Jawor | MARATON | Związek Harcerstwa Polskiego | opłacono | |||
Złote Piaski/Kosakowo | |||||||||
56 | 11 | Ćwikliński Sławomir | Kosakowo | MARATON | Złote Piaski/Kosakowo | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
57 | 67 | Wach Zdzisław | Augustów | MARATON | opłacono | ||||
58 | 32 | Krycki Grzegorz | Dębica | MARATON | opłacono | ||||
59 | 56 | Rataj Robert | Poznań | MARATON | opłacono | ||||
60 | 4 | Bezkosty Dominik | Warszawa | MARATON | opłacono | ||||
61 | 31 | Kruszyński Krzysztof | Świecie | MARATON | opłacono | ||||
62 | 63 | Szewczyk Radosław | Łódź | MARATON | opłacono | ||||
63 | 60 | Sanner Marcin | Gdynia | MARATON | opłacono | ||||
64 | 18 | Hrydczuk Wiesław | Wiązów | MARATON | opłacono | ||||
65 | 21 | Jędrachowicz Krzysztof | Zduny | MARATON | opłacono | ||||
66 | Ochab Janusz | Warszawa | MARATON | ||||||
67 | 34 | Krzywdziński Bartłomiej | Bolesławiec | MARATON | opłacono | ||||
68 | 44 | Nanaszko Robert | Rozewie | MARATON | opłacono | ||||
69 | 59 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | MARATON | opłacono | ||||
70 | 62 | Szczepański Leonard | Gdańsk | MARATON | opłacono | ||||
71 | 8 | Chełminiak Monika | Bydgoszcz | MARATON | opłacono | ||||
72 | 41 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | MARATON | opłacono | ||||
73 | 40 | Miazek Łukasz | Kuznocin | MARATON | opłacono | ||||
74 | 53 | Podżorska-Krupa Barbara | Warszawa | MARATON | opłacono | ||||
75 | 7 | Budzisz Rafał | Chałupy | MARATON | opłacono | ||||
76 | 3 | Bartosiński Bartłomiej | Warszawa | MARATON | opłacono | ||||
77 | 66 | Torłop Przemysław | Gdańsk | MARATON | opłacono | ||||
78 | 30 | Kozub Basia | Bochnia | MARATON | opłacono | ||||
79 | Miszczak Damian | Imielin | MARATON | ||||||
80 | 29 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | MARATON | opłacono | ||||
81 | 61 | Sobol Magdalena | Nakło nad Notecią | MARATON | opłacono | ||||
82 | 26 | Konieczny Robert | Nakło nad Notecią | MARATON | opłacono | ||||
83 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | MARATON | ||||||
84 | 5 | Borowiak Piotr | Bytom | MARATON | opłacono | ||||
olkuszbiega.pl | |||||||||
85 | 27 | Kowal Dariusz | Olkusz | MARATON | olkuszbiega.pl | opłacono |
Wyświetleń: 7609