VI Bieg Tropem Wilczym w Pile
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stochaj Żaneta Wyszyny 1963m lub 5km Budzynskie dziki 40.00 PLN
2 Klejda Patryk Moczydła 1963m lub 5km Biegacze Józefa Noji 40.00 PLN
3 Klejda Agnieszka Moczydła 1963m lub 5km Biegacze Józefa Noji 40.00 PLN
4 Cierpicki Grzegorz Morzewo 1963m lub 5km 40.00 PLN
5 Kądziela Henryk Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
6 Pieczyński Cyprian Margonin 1963m lub 5km 40.00 PLN
7 Hermaszczik Pawel Budzyń 1963m lub 5km Budzynskie dziki 40.00 PLN
8 Rewers Katarzyna Prosna 1963m lub 5km Budzynskie dziki 40.00 PLN
9 Skrzypczak Mateusz Piła 1963m lub 5km opłacono
10 Zdrenka Sebastian Szamocin 1963m lub 5km 40.00 PLN
11 Jarecki Przemek Jarecki Piła 1963m lub 5km opłacono
12 Kadzban Justyna Margonin 1963m lub 5km opłacono
13 Wodziński Paweł Wodziński Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
14 FURLATOWSKI Karol Piła 1963m lub 5km Sandał style opłacono
15 Molak Dawid Rokietnica 1963m lub 5km 40.00 PLN
16 Szafran Oskar Piła 1963m lub 5km Sp 2 opłacono
17 Biadon Agnieszka Tarnówka 1963m lub 5km FITNESKI opłacono
18 Kobak Stanisław Pila 1963m lub 5km opłacono
19 Kobak Rafał Pila 1963m lub 5km opłacono
20 Szudrowicz Grzegorz Piła 1963m lub 5km opłacono
21 Szudrowicz Emilia Piła 1963m lub 5km opłacono
22 Łukasiewicz Michał Dolaszewo 1963m lub 5km 40.00 PLN
23 Otlewski Robert Otlewski Wałcz 1963m lub 5km 40.00 PLN
24 Kondera Maja Piła 1963m lub 5km opłacono
25 Kondera Jacek Piła 1963m lub 5km opłacono
26 Warmbier Jakub Piła 1963m lub 5km Szkoła podstawowa numer 7 w Pile opłacono
27 Morkowski Artur Wałcz 1963m lub 5km 40.00 PLN
28 Jagła Julia Kaczory 1963m lub 5km opłacono
29 Wiśniewska Iwona Krajenka 1963m lub 5km 40.00 PLN
30 Fórman Daniel Chodzież 1963m lub 5km LODOŻERCY_CHODZIEŻ 40.00 PLN
31 Kobierski Szymon Chodzież 1963m lub 5km PCH run Chodzież, Lodożercy 40.00 PLN
32 Michalak Sandra Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
33 Michalak Sławomir Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
34 Michalak Marta Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
35 Michalak Edyta Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
36 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią 1963m lub 5km Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono
37 Malarz Łukasz Piła 1963m lub 5km opłacono
38 KĘDZIORA LUCYNA WAŁCZ 1963m lub 5km opłacono
39 KĘDZIORA GRZEGORZ WAŁCZ 1963m lub 5km opłacono
40 Dziubczyńska Ewa Wałcz 1963m lub 5km opłacono
41 Świercz Beata Wałcz 1963m lub 5km opłacono
42 Lasota Żaneta Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
43 Chachuła Sylwia Dolice 1963m lub 5km 40.00 PLN
44 Szałańska Magda Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
45 Kubiś Magdalena Drawski Młyn 1963m lub 5km Biegacze Józefa Noji opłacono
46 Rutkowski Damian Rutkowski Pęckowo 1963m lub 5km Biegacze Józefa Noji opłacono
47 Kuźniacki Jacek Piła 1963m lub 5km LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 40.00 PLN
48 Kędzierski Kamil Piła 1963m lub 5km Klub Stefika opłacono
49 Antkowiak Grzegorz Piła 1963m lub 5km Klub Stefika 40.00 PLN
50 Pastuszek NIkodem Piła 1963m lub 5km opłacono
51 główny II sponsor piła 1963m lub 5km opłacono
52 PASTUSZEK RAFAŁ PIŁA 1963m lub 5km opłacono
53 Kucharczyk Martyna Różewo 1963m lub 5km KSW HUSARIA opłacono
54 Kucharczyk Oliwier Różewo 1963m lub 5km KSW HUSARIA opłacono
55 Kucharczyk Olga Różewo 1963m lub 5km KSW HUSARIA opłacono
56 Kucharczyk Damian Różewo 1963m lub 5km KSW HUSARIA opłacono
57 Gapińska Agnieszka Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
58 Boiński Grzegorz Piła 1963m lub 5km WOLFTEAM 40.00 PLN
59 Boińska Agnieszka Piła 1963m lub 5km WOLFTEAM 40.00 PLN
60 Bohdanowicz Krzysztof Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
61 Graj Bartek Łobżenica 1963m lub 5km 40.00 PLN
62 Narloch Marcin Łobżenica 1963m lub 5km FC Złotów opłacono
63 Ryżek Katarzyna Wieleń 1963m lub 5km Biegacze Józefa Noji opłacono
64 Krystek Agata Piłka 1963m lub 5km Biegacze Józefa Noji opłacono
65 Woźnica Rafał Drawsko 1963m lub 5km Biegacze Józefa Noji opłacono
66 Jagła Hubert Piła 1963m lub 5km opłacono
67 Juszczak Mateusz Piła 1963m lub 5km opłacono
68 Łańska Agata Piła 1963m lub 5km opłacono
69 Czajkowski Piotr Jastrowie 1963m lub 5km opłacono
70 Jaroszewicz Joanna Wałcz 1963m lub 5km 40.00 PLN
71 Dziemiańczyk Urszula Jastrowie 1963m lub 5km opłacono
72 Miler Weronika Piła 1963m lub 5km opłacono
73 Lisowska Ada Szczecin 1963m lub 5km opłacono
74 Bączkowski Rafał Chodzież 1963m lub 5km PCH run Chodzież, Lodożercy opłacono
75 Maćkowiak Paweł Ujście 1963m lub 5km Friends of Glass opłacono
76 Polak Aleksandra Piła 1963m lub 5km opłacono
77 Głąbicki Remigiusz Młotkowo 1963m lub 5km opłacono
78 Słowik Małgorzata Piła 1963m lub 5km opłacono
79 Nowak Michał Piła 1963m lub 5km opłacono
80 Pietrucha Katarzyna Piła 1963m lub 5km opłacono
81 Bodziony Kail Jastrowie 1963m lub 5km 40.00 PLN
82 Bodziony Kaspian Jastrowie 1963m lub 5km 40.00 PLN
83 Jankowski Dawid Jankowski Piła 1963m lub 5km opłacono
84 Sell Mieczysław Osiek nad Notecią 1963m lub 5km opłacono
85 Bodziony Grzegorz Jastrowie 1963m lub 5km 40.00 PLN
86 Bodziony Amelia Jastrowie 1963m lub 5km 40.00 PLN
87 Gawron Andrzej Trzcianka 1963m lub 5km opłacono
88 Jessa Andrzej Pęckowo 1963m lub 5km Biegacze Józefa Noji opłacono
89 Szymczak Radosław Piła 1963m lub 5km opłacono
90 Paluch Adrian Sulęcin 1963m lub 5km opłacono
91 Gawron Maja Trzcianka 1963m lub 5km opłacono
92 Grześk Janusz Piła 1963m lub 5km opłacono
93 Stochaj Angelika Czarnków 1963m lub 5km opłacono
94 Stochaj Paweł Czarnków 1963m lub 5km opłacono
95 Korsak Ernest Piła 1963m lub 5km opłacono
96 Malarz Dawid Piła 1963m lub 5km opłacono
97 Kozik Alina Piła 1963m lub 5km 40.00 PLN
98 Zacharska Barbara Trzcianka 1963m lub 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
99 Zacharski Jerzy Trzcianka 1963m lub 5km opłacono
100 Osowska Marzena Trzcianka 1963m lub 5km Fabrica Nordica Trzcianka opłacono


Wyświetleń: 6321

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ