II BIEG KOLOROWYCH SKARPETEK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Fornal Anna Żagań 3,21 km opłacono
2 Sykosz Anna Zbrosławice 3,21 km sarkazm team opłacono
3 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne 3,21 km opłacono
4 Kaźmierczak Karolina Zalesie 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono
5 Stromczyński Maciej Zabrze 3,21 km opłacono
6 Szadejko Dorota Wrocław 3,21 km Końca nie widać opłacono
7 Warszewski Jerzy Wejherowo 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
8 Drabik Agnieszka WARSZAWA 3,21 km opłacono
9 Brygoła Karolina Brygoła Warszawa 3,21 km opłacono
10 Frątczak Marzena Wałcz 3,21 km
11 Michalczyk Adriana Tychy 3,21 km opłacono
12 Dulska Kasia Touń 3,21 km opłacono
13 Geldarska Anna Toruń 3,21 km opłacono
14 Brożek Daniel Toruń 3,21 km opłacono
15 Kasprowicz Danuta Toruń 3,21 km opłacono
16 Kasprowicz Anna Toruń 3,21 km opłacono BM
17 Dutkowiak Elżbieta Toruń 3,21 km opłacono
18 Berndt-Jankowska Dagmara Toruń 3,21 km opłacono BM
19 Szewczyk Hanna Toruń 3,21 km UMK Toruń opłacono
20 Urbańska Agnieszka Toruń 3,21 km opłacono BM
21 Muskała Maria Tarnów 3,21 km opłacono
22 Brożek Barbara Tarnów 3,21 km DELFIN Tarnów opłacono
23 Cierpich Maria Tarnów 3,21 km opłacono
24 Cierpich Ryszard Tarnów 3,21 km opłacono
25 Kajetańczyk Marek Śrem 3,21 km Biegam bo nie lubię... opłacono BM
26 Bogalecki Marek Starogard Gdański 3,21 km Safe Sport Team opłacono BM
27 Rybicki Marek Sosnowiec 3,21 km opłacono
28 Rzewuski Artur RĄBIEŃ AB 3,21 km
29 Tomys Dominik Radzionków 3,21 km opłacono BM
30 Malec Izabela Radziejów 3,21 km opłacono BM
31 Gogol Lucyna Pszczyna 3,21 km opłacono
32 Lubiński Tomasz Przechlewo 3,21 km Niezwykły Chłopiec opłacono BM
33 Lubińska Magdalena Przechlewo 3,21 km NIEzwykły_chłopiec opłacono BM
34 Buss Zosia Pręgowo 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
35 Buss Michał Pręgowo 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
36 Orłowski Robert Poznań 3,21 km Biegnę na Północ opłacono
37 Kozłowska Karolina Poznań 3,21 km UKS Diament Godów opłacono BM
38 Gawlik Kinga Podłęże 3,21 km opłacono
39 Uchwał Marcin Płock 3,21 km opłacono
40 Malec Julia Piołunowo 3,21 km opłacono BM
41 Malec Jakub Piołunowo 3,21 km opłacono BM
42 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski 3,21 km opłacono
43 Matukin-Pakuszynska Anna Opole 3,21 km opłacono
44 Filecki Andrzej Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono BM
45 Ferdynus Marcin Ferdynus Opatów 3,21 km Szybkie Żółwie Opatów opłacono
46 Adamczyk Malgorzata OBORNIKI 3,21 km opłacono BM
47 KĘSY ANIA OBORNIKI 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
48 Strzelczyk Ilona Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
49 Nakoneczna Alicja Oborniki 3,21 km KĘSY TEAM opłacono BM
50 Kłosowicz Izabela Oborniki 3,21 km Kęsy Team opłacono BM
51 Janiszewska Ewelina Objezierze 15/3 3,21 km opłacono BM
52 Bartkowski Jakub Nowa Wieś 3,21 km opłacono
53 Koniecz Beata Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
54 Klimek Paweł Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
55 Lidmann Sara Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
56 Borowska Magdalena Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
57 Maik Piotr Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
58 Hoppe Katarzyna Mrocza 3,21 km WTZ Mrocza opłacono
59 Perzanowska Beata Mońki 3,21 km opłacono
60 Zuber Bogusława Mnich 3,21 km chodzę z kijami Mnich opłacono
61 Ostrowska Julia Młyniec Drugi 3,21 km opłacono
62 Sito Magdalena Mielec 3,21 km opłacono
63 Grabowski Andrzej Łódź 3,21 km Epoka Nordica Łódź opłacono
64 BŁASIAK Witold Łochowo 3,21 km opłacono
65 Machałek Natalia Łęgajny 3,21 km Hinata U-Team opłacono
66 Serafin Jakub Lubliniec 3,21 km Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec opłacono BM
67 Czachorowska Aleksandra Lipno 3,21 km opłacono BM
68 WARENICA HENRYK LEŻAJSK 3,21 km KRÓLEWSKIE MIASTO LEŻAJSK opłacono
69 Trzosek Mariola Trzosek Lednogóra 3,21 km opłacono
70 Jastrzębska Sabina Jastrzębska Krosno 3,21 km opłacono
71 Zuber Daria Kraków 3,21 km opłacono
72 Musiał Dominika Musiał Kraków 3,21 km opłacono
73 Maźnio Emilia Kozlowo 3,21 km CUDowny_Stas opłacono
74 Hapka Karolina Konarzyny 3,21 km opłacono
75 Goczoł Beata KOBIELICE 3,21 km opłacono
76 Wójtowicz Kamilla Kłecko 3,21 km opłacono
77 Piejko Eżbieta Kiełczów 3,21 km opłacono
78 Golicz Marzena Golicz Katowice 3,21 km opłacono
79 Grabara Adam Katowice 3,21 km opłacono
80 Kałamajska Barbara Grudziądz 3,21 km KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ opłacono
81 Bilska Katarzyna Grudziądz 3,21 km opłacono
82 DORAU IZABELA DORAU GRUDZIĄDZ 3,21 km opłacono
83 Kokoszyński Marcin Grudziądz 3,21 km WTZ Grudziądz opłacono
84 Solarek Natalia Gniezno 3,21 km opłacono
85 Pałucka Patrycja Pałucka GłówcZyce 3,21 km opłacono
86 Krahel Aneta Giżycko 3,21 km opłacono
87 Walkowiak Monika Gdynia 3,21 km opłacono
88 Walczak Krzysztof Gdynia 3,21 km ElektroniczneZapisy.pl Team
89 Tęgi Krzysztof Gdynia 3,21 km opłacono BM
90 Richter Aleksandra Gdańsk 3,21 km opłacono BM
91 Richter Wojciech Gdańsk 3,21 km opłacono BM
92 Klarkowski Jakub Gdańsk 3,21 km opłacono BM
93 Sztyber Marta Gdańsk 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
94 Sztyber Katarzyna Gdańsk 3,21 km Drako&Morgan opłacono BM
95 Ogonowski Daniel Gdańsk 3,21 km Grupa Rewers opłacono BM
96 Kulczycki Jan GDAŃSK 3,21 km opłacono
97 Orzechowski Piotr Elbląg 3,21 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
98 Łabęcki Krzysztof Człuchów 3,21 km opłacono
99 Łapska-Sobota Aneta Chorzów 3,21 km opłacono
100 Skiba Kamila Chełm 3,21 km opłacono BM


Wyświetleń: 4537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ