Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dołęga Sylwia Wejherowo Udział
2 Dołęga Paweł Wejherowo Udział
3 Zajk Alicja Gdynia Udział Motywatornia Team
4 Zajk Piotr Gdynia Udział Motywatornia Team
5 Kujawa Wioletta Wejherowo Udział
6 SMEJA HANNA REDA Udział
7 BĘDŹkowska HANNA wejherowo Udział
8 WÓJCIK DOROTA WEJHEROWO Udział
9 Lubowiecka Alicja Wejherowo Udział
10 Lazarski Krzysztof Ciechanów Udział
11 Bremer Adam Bytom Udział
12 STYN JAKUB RYBNO Udział
13 Styn Mateusz Rybno Udział
14 Stefanów Magdalena Prudnik Udział
15 Żuchowska Alicja Gdynia Udział Motywatornia Team
16 Maruszewska Ewa Ciemniewo Udział
17 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA Udział Mamy To
18 Prabucki Nikodem Wejherowo Udział Szkoła Wejherowo
19 Prabucka Ada Wejherowo Udział Szkoła Wejherowo
20 Konkol Agata Bolszewo Udział Szkoła Bolszewo
21 Konkol Maja Bolszewo Udział Szkoła Bolszewo
22 Klas Natan Bolszewo Udział Szkoła Bolszewo
23 Klas Gabriel Bolszewo Udział Szkoła Bolszewo
24 Kołakowski Tomasz Ciechanów Udział
25 Halman Mirosława Luzino Udział
26 Felczak Anna Słupsk Udział
27 Kwas Mariusz Choczewo Udział
28 Kołakowski Krzysztof Ciechanów Udział
29 Nowakowska Agnieszka Nowakowska Gasocin Udział
30 Rewers Dariusz Koleczkowo Udział ULTRA WAY TEAM
31 Ponarad Magdalena Lubowidz Udział
32 Cwilik Anna Bolszewo Udział
33 Springman Anna Lębork Jastrzębia Góra Udział
34 Lewandowski Filip Lębork Udział GKS Cartusia Kartuzy
35 Błaszkowska Anna Wejherowo Udział
36 Mazurek Sebastian Szczypkowice Udział
37 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Udział
38 Stencel Hanna Wejherowo Udział
39 Jessa Andrzej Pęckowo Udział Biegacze Józefa Noji
40 Besztak Sławomir Płouszowice Kolonia Udział
41 Gacek Marlena Salino Udział
42 Kuptz Daniel Sopieszyno Udział Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
43 Bany Robert Sokołówek Udział Mazovia ProActiv Ciechanów
44 Dec Tomasz Dec Ciechanów Udział
45 Bożewska Beata Skierniewice Udział
46 Ziółkowska Regina Łąkorz Udział
47 Cylke Zuzanna Ciechanów Udział Mazovia ProActiv Ciechanów
48 Miszka Gracjana Gościcino Udział
49 Bugajewska Anna Płońsk Udział KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
50 Kowal Zbigniew Słupsk Udział Stopa Słupsk
51 Zembrzuska Ilona Ciechanów Udział
52 konopka piotr CIECHANÓW Udział Mazovia ProActiv Ciechanów
53 Turska Agnieszka Gdańsk Udział Dudyczrun
54 Kosicki Tomasz Słupsk Udział Stopa Słupsk
55 Kosicka Iwona Słupsk Udział Stopa Słupsk
56 SZUBA KATARZYNA SZUBA WEJHEROWO Udział
57 DWORNICKA Anna Potęgowo Udział Potęga Nordica
58 Glinka Agnieszka Glinka Lębork Udział KreativSport
59 Nowicka Agnieszka Potęgowo Udział Potęga Nordica
60 Lubicki Tomasz Gdynia Udział
61 Szlas Katarzyna Gościcino Udział
62 Kiciński Karol Ciechanów Udział Mazovia ProActiv Ciechanów
63 Kicińska Amanda Ciechanów Udział Mazovia ProActiv Ciechanów
64 Trzaska Michał Ciechanów Udział Mazovia ProActiv
65 Skwiercz Andrzej Połchowo Udział
66 Peszczyński Mateusz Ciechanów Udział
67 Kuptz Mariola Sopieszyno Udział Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów
68 Jędrzejak Magdalena Gdynia Udział Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO
69 Szopa Marek Gdynia Udział Runeda
70 Rychert Anna Gowino Udział
71 Gapska Rozalia Pęckowo Udział Biegacze Józefa Noji
72 Sadowski Paweł Słupsk Udział STOPA Słupsk
73 Kamińska Katarzyna Żukowo Udział
74 Kamiński Jacek Żukowo Udział Motywatornia Team
75 Dramczyk Martyna Lębork Udział ACTIVE age
76 Dramczyk Błażej Lębork Udział ACTIVE age
77 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Udział TEAM NW CIECHANÓW
78 Listkowska Zuzanna Ciechanów Udział Mazovia ProActiv Ciechanów
79 Listkowska Aleksandra Ciechanów Udział Mazovia ProActiv Ciechanów
80 Miketa Marek Rybnik Udział
81 Żebrowski Andrzej Bolszewo Udział BKR Cyklista
82 Starosta Anna Reda Udział
83 WARENICA HENRYK LEŻAJSK Udział KRÓLEWSKIE MIASTO LEŻAJSK
84 Uzdrowski Małgorzata Bolszewo Udział
85 Kunat Anna Gdynia Udział
86 Witkowska Ilona Mogowo Udział Nasielscy Patrioci
87 Kowalska Anna Włynkówko Udział SAMOLEJ ZTS
88 Walloch Wiktoria Strzelino Udział SAMOLEJ ZTS
89 Walloch Krystyna Strzelino Udział SAMOLEJ ZTS
90 Samolej Barbara Włynkówko Udział SAMOLEJ ZTS
91 Winder Milena Boguchwałów Udział DAR-BUD TEAM
92 Winder Weronika Boguchwałów Udział DAR-BUD TEAM
93 Skorek Marta Boguchwałów Udział DAR-BUD TEAM
94 Gaj Nikola Kietrz Udział DAR-BUD TEAM
95 Gaj Oliwia Kietrz Udział DAR-BUD TEAM
96 Gaj Monika Kietrz Udział DAR-BUD TEAM
97 Domnik Danuta Rumia Udział
98 Ciesiulska Natalia Potęgowo Udział
99 Grębla Jadwiga Sopot Udział
100 Orlikowska Ewa Sopot Udział


Wyświetleń: 6606

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ