25959 ELEKTRONICZNEZAPISY
37. Bieg Szpęgawski - Wirtualnie

Certyfikaty do pobrania

Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dyplom
1 ABOLINS GUNTARS M TALSI MARATONA KLUBS PDF PNG
2 ADAMCZYK ARTUR M SEMLIN PDF PNG
3 ADAMOWSKI ANDRZEJ M ELBLĄG PDF PNG
5 ANUS KRZYSZTOF M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
8 BALCEROWSKI ANDRZEJ M TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW PDF PNG
9 BARANEK MAREK M BYTOM PDF PNG
16 BOJAN ANNA K GDYNIA ANDDACH PDF PNG
19 BRAUN HONORATA K WOLNY DWÓR PDF PNG
20 BYSTRZAK TOMASZ BYSTRZAK M GDAŃSK BYSTRY TEAM PDF PNG
25 CYSARZ ŁUKASZ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
27 CZAPIEWSKI MAREK M CZARLIN PDF PNG
29 CZERWIŃSKI JANUSZ M ZEGRZE DAMY RADE ZEGRZE PDF PNG
30 CZYŻEWSKI ANDRZEJ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
32 ĆWIKLIŃSKI KRZYSZTOF M ZAWADA PDF PNG
34 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K GDAŃSK TAKA RYBA PDF PNG
35 DEC JACEK M KRAKÓW PDF PNG
37 DEMSKI PAWEŁ M OWIDZ PDF PNG
39 DĘBSKI TOMASZ M KWIDZYN PDF PNG
41 DUBIELA AGNIESZKA K STAROGARD GDANSKI PDF PNG
321 DUCHAŁ PIOTR K KWIDZYN KWIDZYN BIEGA PDF PNG
42 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M KWIDZYN PDF PNG
43 DZIEDZIC ANETA K MALBORK PDF PNG
44 DZIEWIĄTKOWSKI RAFAŁ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
47 FILARECKI MACIEJ M GDAŃSK FLEX RUNNERS PDF PNG
48 FILIPIAK BEATA K ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM PDF PNG
49 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW PDF PNG
53 GAPSKI ZBIGNIEW M STAROGARD GD. KKB PDF PNG
54 GIBOWSKA MONIKA K CZARLIN PDF PNG
56 GINTER ANNA K STAROGARD GDAŃSKI INDYWIDUALNIE PDF PNG
57 GLAZA PRZEMYSŁAW M OSIECZNA UNIWERSYTET GDAŃSKI PDF PNG
59 GODLEWSKI MAREK M MALBORK GODLEWSKI RUNNERS PDF PNG
60 GORZĄCH ZBIGNIEW M CIECHANÓW PDF PNG
62 GRABAN KATARZYNA K ŚCIEGIENNEGO 3A/22 PDF PNG
63 GRABAN KRZYSZTOF M MORZESZCZYN PDF PNG
64 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K CZERSK PDF PNG
66 GRZĄŚLEWICZ ŁUKASZ M PINNEBERG PDF PNG
67 GRZEGORZEWSKI MARCIN M OTŁOWIEC PDF PNG
68 GRZEGORZEWSKI RAFAL M NIEMCZ PDF PNG
69 HABAS GABRIELA K SWAROŻYN FLEX RUNNERS PDF PNG
70 HADRYŚ GRZEGORZ M ŁUBNICE PDF PNG
71 HANAK RAFAŁ HANAK M PSARY WETERANI RP, OPP KATOWICE PDF PNG
72 JALOWSKI JAROSŁAW M OPOLE PDF PNG
75 JANIKOWSKI PRZEMYSŁAW M PINCZYN AQ BIEG PDF PNG
79 JARCZEWSKA RENATA K GOLENIÓW PDF PNG
83 JASTER MARIOLA K KALISKA PDF PNG
84 JAWORSKA JUSTYNA K CZĘSTOCHOWA PDF PNG
86 JERZYK PAULINA K WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN PDF PNG
87 JERZYK PAWEŁ M WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN PDF PNG
88 JÓZEFIAK ANIA K STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEG PDF PNG
89 JURCZYK PIOTR M GRUDZIĄDZ PDF PNG
90 KALENDA GRZEGORZ M RYWAŁD PDF PNG
91 KALINOWSKA DOROTA K TCZEW FLEX RUNNERS PDF PNG
92 KALKOWSKI MARCIN M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
94 KARCZYŃSKI JANUSZ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
97 KIEŁTYKA EWELINA K ROKOCIN PDF PNG
101 KNOBEL ANNA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
102 KODRYCKA KAROLINA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
104 KOŁECKI MICHAŁ M IŁAWA MISIEK RUNNER / #IŁAWSKIE_DZIKI PDF PNG
109 KOSZNIK MICHAL M GDANSK BIEGOWI SZYDERCY PDF PNG
110 KOŚCIELSKI MARIUSZ M GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS PDF PNG
113 KOTOWICZ BARTOSZ M KWIDZYN KWIDZYN BIEGA PDF PNG
114 KOWNACKI ARKADIUSZ M WITKOWO WATAHA - ŁĄCZY ŁĄCZY NAS BIEGANIE/DRUŻYNA SZPIKU PDF PNG
116 KRAJEWSKA KAMILA K STAROGARD GDAŃSKI DRUŻNA AQ PDF PNG
117 KROMER KORDIAN M KALISKA PDF PNG
118 KROPIDŁOWSKI JACEK M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
122 KUCHTA ANNA K STAROGARD GDAŃSKI MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ PDF PNG
123 KUDEŃ AGNIESZKA K ŁÓDŹ 5 Z KSIĘŻYCA PDF PNG
124 LACH MAGDALENA K NOWY GŁOMSK PDF PNG
126 LEWANDOWSKI KRYSTIAN M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
128 LICBARSKI ROBERT M GDAŃSK PDF PNG
130 LIPKA-PREZLATA AGNIESZKA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
133 LISTWAN FRANCISZEK M ZALAS LIST.VAN PDF PNG
134 LISTWAN MIKOŁAJ M ZALAS WKURW_TEAM KRAKÓW PDF PNG
137 LOTTERHOFF MAGDALENA K GDAŃSK PDF PNG
138 LUBINSKI WOJCIECH M ZBLEWO PDF PNG
139 LUBIŃSKA IZABELA K KOŚCIERZYNA BIEGIEM KU MARZENIOM PDF PNG
141 ŁATAS PAWEŁ M GDAŃSK PDF PNG
143 MAKOWSKI KRZYSZTOF M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
144 MAKOWSKI RAFAŁ M ROTMANKA PDF PNG
145 MAKUCH JAROSŁAW M GDAŃSK FLEX RUNNERS PDF PNG
146 MAKUCH KATARZYNA K GDAŃSK PDF PNG
147 MALUCHNIK MAREK M NASIELSK GARAŻ NASIELSK PDF PNG
148 MANIA BARBARA K BORĘTY PDF PNG
149 MARCINEK RAFAŁ M WROCŁAW MARCINEK TEAM PDF PNG
152 MASZKA BEATA K OSIECZNA WKURW_TEAM PDF PNG
157 MIKOŁAJCZYK ANNA K ROTMANKA 23 LATA PDF PNG
158 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD PDF PNG
161 MODRZEJEWSKA ANNA K MIŁORADZ PDF PNG
163 NADROWSKI KAMIL M BEŁCHATÓW PDF PNG
164 NAGÓRSKI RYSZARD M CIECHOCINEK PDF PNG
313 NARLOCH ADAM M ŁĄG '' ŁOWCY SUKCESÓW'' PDF PNG
167 NELKOWSKI JANUSZ M SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW PDF PNG
168 NIEDZIELSKI TOMASZ M PŁOCK PDF PNG
171 NIKLAS KATARZYNA NIKLAS K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
175 OCHAB JANUSZ M WARSZAWA PDF PNG
177 OLCEN JUSTYNA K STAROGARD GDAŃSKI BIEGAM BO LUBIĘ STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
178 ORLIKOWSKA NATALIA K SEMLIN PDF PNG
179 OSOWICKI IRENEUSZ M STAROGARD GDAŃSKI KKB / ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH PDF PNG
180 OSSOWICKA HANNA K LUBIKI KS SOKÓŁ ZBLEWO PDF PNG
182 PAŁAMAR KRZYSIEK M SZCZECIN PDF PNG
183 PANOŃKO ROBERT M WAŁBRZYCH PDF PNG
186 PAWŁOSKA KAROLINA K ELBLĄG PDF PNG
187 PEPLIŃSKI MAREK M ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI PDF PNG
188 PĘKALSKA MONIKA K ELBLĄG PDF PNG
190 PIEKARSKA ANNA K TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW PDF PNG
199 PRĄDZIŃSKI MARCIN M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
200 PROKOPIUK JACEK M BOLESŁAWOWO PSONI SKARSZEWY PDF PNG
201 PRZECHOWSKI MICHAŁ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
203 PUCEK ARTUR M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
204 RADKOWSKI SZYMON M MALBORK PDF PNG
207 RAMBOWSKI MAREK M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
209 RUBAJ ANNA K SZCZECIN SZALONE WILCZYCE PDF PNG
210 RUDNIKOWSKI ANDRZEJ M BYDGOSZCZ PDF PNG
211 RUSZKIEWICZ JAROSŁAW M GDAŃSK PDF PNG
213 RYBCZYŃSKI MARCIN M KRĄG PDF PNG
218 SALEWSKI JAN M GDYNIA KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME PDF PNG
219 SEROCKI MIECZYSŁAW M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
221 SIEDLECKA ANGELIKA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
222 SIKORA MAGDALENA K KOKOSZKOWY PDF PNG
224 SKRZYCKA MARIOLA K GDAŃSK PDF PNG
315 SŁAWIŃSKA MONIKA K KWIDZYN KWIDZYN BIEGA PDF PNG
231 STACHOWICZ KAROLINA K SKÓRCZ SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD PDF PNG
234 STEFAŃSKA MICHALINA K BRZEŹNO WIELKIE PDF PNG
237 STOSIK MATEUSZ M BORASZEWO PSP IM.KS. J. TWARDOWSKIEGO W PĄCZEWIE PDF PNG
238 STOSIK WIOLETA K BORASZEWO PDF PNG
242 SZCZERBIŃSKA BARBARA SZCZERBIŃSKA K GRYFINO PDF PNG
243 SZMAGLIŃSKI PIOTR M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
244 SZWOCH ANETA K ZELGOSZCZ PDF PNG
246 ŚCIBIOREK ARKADIUSZ M ŁÓDŹ PDF PNG
249 ŚMISTEK PAWEŁ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
251 TOŁKACZ WOJCIECH M MALBORK MALBORK BIEGA PDF PNG
252 TOPCZYŃSKI KRYSTIAN M MORZESZCZYN PDF PNG
253 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M GDAŃSK PDF PNG
256 UFNOWSKI SEBASTIAN M CZERSK PDF PNG
257 ULMANN ANDRZEJ M PRUSZCZ GDAŃSKI PDF PNG
258 URBANOWSKI MIKOŁAJ M TUCHOLA PDF PNG
259 WACHOWSKA MARTA WACHOWSKA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
260 WALENDZIK IWONA K STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH PDF PNG
261 WALEWSKA URSZULA K ŁÓDŹ PDF PNG
266 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K GDYNIA PDF PNG
267 WITTKAMP KAROLINA K STAROGARD GDAŃSKI AQ BIEGA / KS SOKÓŁ ZBLEWO PDF PNG
269 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA PDF PNG
271 WOŁK DARIA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
272 WOŹNIAK KATARZYNA K WARSZAWA PDF PNG
273 WOŹNIAK-DOMINIK KAMILA K STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH PDF PNG
274 WOŹNIEWSKA GRAŻYNA K POLICE SZALONE WILCZYCE PDF PNG
275 WÓDKOWSKI RAFAŁ M GDAŃSK PDF PNG
278 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M STAROGARD GDAŃSKI DAMA PDF PNG
279 ZALEWSKA KAROLINA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
281 ZAWADZKI KAZIMIERZ M BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA PDF PNG
282 ZĄBCZYK ALEKSANDRA K KOŚCIERZYNA PDF PNG
284 ZEGARSKI ROMAN M GDAŃSK PDF PNG
285 ZIOŁKOWSKI GRZEGORZ M LIPIA GÓRA PDF PNG
286 ZIÓŁKOWSKA ANNA K TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW PDF PNG
288 ZONTEK PAULINA K ŚCINAWICA WOLF TEAM PDF PNG
289 ZONTEK PAWEŁ M ŚCINAWICA WOLF TEAM PDF PNG
290 BANASZEWSKA MONIKA K GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ PDF PNG
291 BANASZEWSKI MICHAŁ M GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ PDF PNG
292 BATIUK RAFAŁ M GRUDZIADZ PDF PNG
293 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ PDF PNG
319 CARLSSON AGNIESZKA K ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA PDF PNG
294 CZABAJ JACEK M KWIDZYN KWIDZYN BIEGA PDF PNG
295 DOLIŃSKA KAROLINA K GRANICZNA WIEŚ PDF PNG
296 DUBIEL HUBERT M ZEGRZE DAMY RADE ZEGRZE PDF PNG
297 FIGIEL DAWID M OSTROROG WRONIECKI KLUB BIEGACZY PDF PNG
299 GROEN PATRYK M SUCUMIN PDF PNG
300 GRZYWNA GRZEGORZ M WOJCIECHOW BIALY KRUK PDF PNG
301 HINC MICHAŁ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
302 JURAK KRZYSZTOF JURAK M NOWE OSTROWITE KUJAWSCY RUNNERS PDF PNG
303 JURECZKO RAFAL M OLKUSZ OLKUSZBIEGA PDF PNG
304 KALITKA TOMASZ M GOSTYŃ DWORCZAK TEAM PDF PNG
370 KLARKOWSKI JAKUB M GDAŃSK PDF PNG
306 KŁUSEWICZ OLIWIA K TUCHOLA PDF PNG
307 KOBIELA DAWID M GDAŃSK PDF PNG
308 KOLPERT ARKADIUSZ M ELBLĄG PDF PNG
309 KOLPERT IZABELA K ELBLĄG PDF PNG
310 KOTŁOWSKA BARBARA K PĄCZEWO PDF PNG
311 KRAWCZYK KATARZYNA K SOLLENTUNA PDF PNG
312 ŁĄCZYŃSKI TOMASZ M SZAMOTUŁY FC SZAMOTUŁY PDF PNG
314 RUDŹKO WOJCIECH M WEJHEROWO PDF PNG
316 SOWIŃSKI MICHAŁ M WROCŁAW PDF PNG
317 ADAMOWSKA MARTA K ELBLĄG PDF PNG
322 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M ŻAGAŃ/ELBLĄG MND-NE PDF PNG
323 GRZEŚKOWIAK-KALETA KAMILA K SZPĘGAWSK PDF PNG
324 HILLA-MAJKA KINGA K NOWA WIEŚ RZECZNA PDF PNG
325 JERUZAL MACIEJ M SZCZĘSNE PDF PNG
326 JERUZAL TYMOTEUSZ M SZCZĘSNE PDF PNG
327 KOTŁOWSKA MARLENA K KWIDZYN KWIDZYN BIEGA PDF PNG
328 KULCZYCKI JAN M GDAŃSK PDF PNG
329 ŁANKOWSKI MARCIN M LINIEWO ATAK SPORT TEAM - LINIEWO PDF PNG
330 MAJKA JAKUB M NOWA WIEŚ RZECZNA PDF PNG
331 MICHNA MICHAŁ M BORKOWO ŁOSTOWICKIE PDF PNG
332 ORLIKOWSKI ROBERT M STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
RELUGA PIOTR M GDAŃSK PDF PNG
333 SMUCZYŃSKA WIKTORIA K SKARSZEWY PDF PNG
334 SMUŻNY ŁUKASZ M WAŁBRZYCH MAD RUNNERS PDF PNG
335 STALICA BOGUSŁAWA M NOWE PDF PNG
336 STALICA WIESŁAW M RYCHŁAWA PDF PNG
337 STOLTMANN DAGMARA K SKARSZEWY PDF PNG
338 STOLTMANN MATEUSZ M SKARSZEWY PDF PNG
339 STROMCZYŃSKI MACIEJ M ZABRZE PDF PNG
341 ŚMIGAJ MIROSŁAW M GDYNIA MIŚ BIEGA PDF PNG
342 ZACZEK MICHAŁ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
343 ŻURAWSKI JAKUB M POZNAŃ PDF PNG
344 ADAMKOWSKA ANNA K STAROGARD PDF PNG
345 DERING MARCIN M DEMLIN PDF PNG
346 GLICH BLANKA K BRZEŹNO WIELKIE SZKOŁA BRZEŹNO WIELKIE PDF PNG
347 GRABARZ AGNIESZKA K STAROGARD PDF PNG
349 KAŁUŻNA ANNA K SOSNOWIEC PDF PNG
350 KESLINKA PIOTR M GDAŃSK PDF PNG
351 KOWALSKI ROBERT SEBASTIAN M GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT PDF PNG
352 KUSIAK WŁODZIMIERZ M GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO PDF PNG
353 MALINOWSKA HANNA K GDAŃSK PDF PNG
354 MALINOWSKI MARIUSZ M GDAŃSK PDF PNG
355 MEDZECH ADAM M STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH PDF PNG
356 MISZEWSKA MAŁGORZATA K STAROGARD PDF PNG
357 MONTEWKA PAULINA K ELBLĄG MND-NE PDF PNG
NIEŻURAWSKA EWA K CZERSK PDF PNG
NIEŻURAWSKI ROBERT M CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK PDF PNG
358 NITKA MONIKA K STAROGARD GDANSKI PDF PNG
359 OSTROWSKI TOMASZ M ŁĘGOWO PDF PNG
360 PATELCZYK AGATA K DEMLIN PDF PNG
361 PATELCZYK KAROL M DEMLIN PDF PNG
362 PATELCZYK SŁAWOMIR M DEMLIN PDF PNG
363 PAWELEC MARIUSZ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
364 UFNOWSKA MAJA K CZERSK PDF PNG
365 WASZCZENIUK PAWEŁ M BIAŁYSTOK PDF PNG
366 ZBRZEŹNY PAWEŁ M ROKITKI PDF PNG
ANDREARCZYK MICHAL M STAROGARD GDANSKI DOVISTA ACTIVE TEAM PDF PNG
367 CIESZYŃSKI MAREK M TCZEW PDF PNG
368 LIWANDOWSKI SZYMON M GRABOWIEC PDF PNG
369 BUGAJSKI ADAM M GDAŃSK PDF PNG
388 ZINKOWSKI PIOTR M REBLINO PDF PNG
371 ADAMCZYK GRZEGORZ M CHORZÓW DXC TECHNOLOGY PDF PNG
391 CHODUKIEWICZ MONIKA K KWIDZYN PDF PNG
373 GÓRECKI TOMASZ M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
374 KUBICKI ŁUKASZ M IWONICZ ZDRÓJ PDF PNG
375 LASKOWSKA DARIA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
MIZURA-STENCEL ANETTA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
376 NARLOCH DAMIAN M KOCIERZYNA PDF PNG
ROGÓŻ MONIKA K KRAKÓW PDF PNG
377 SCHRAMKE MACIEJ M KOKOSZKOWY RED DRAGONS PDF PNG
378 TOMASIK SEBASTIAN M STAROGARD GDAŃSKI VACU LUG PDF PNG
379 ZALEWSKI PRZEMYSŁAW M STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
380 BUDKA TOMASZ M MARZEWO PDF PNG
381 KURASIAK KASIA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
383 PLUTOWSKA BARBARA K TCZEW PDF PNG
384 RAKOWSKA-MOCZADŁO EWA K OSTRÓW MAZOWIECKA PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH PDF PNG
385 SZRAMKA RAFAŁ M GDAŃSK SZUWAX PDF PNG
386 TUROWSKA ANNA K WARSZAWA PDF PNG
387 TUROWSKI KRZYSZTOF M WARSZAWA PDF PNG
KOTARBA KRZYSZTOF M GDAŃSK FLEX RUNNERS PDF PNG
389 TRĘBACZ MICHAŁ M ELBLĄG PDF PNG
390 PRABUCKI ROBERT M OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
GLISZCZYŃSKA WIKTORIA K LIPUSZ PDF PNG
MAZELLA MONIKA K SUBKOWY DOVISTA ACTIVE TEAM PDF PNG
392 NIERZWICKA JULITA K STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
393 WRONKA AGNIESZKA K GDAŃSK PDF PNG

Wyniki-podium

KATEGORIA MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ K/M KAT. WIEKOWA MIEJSCOWOŚĆ KLUB CZAS Dyplom
GENERALKA - MĘŻCZYŹNI I NIEMCZYK MATEUSZ M M 20 (20-29 lat) STAROGARD GDAŃSKI KS PREFBET SONAROL 00:15:30 PDF PNG
GENERALKA - MĘŻCZYŹNI II GRZYWNA GRZEGORZ M M 20 (20-29 lat) WOJCIECHOW BIALY KRUK 00:16:55 PDF PNG
GENERALKA - MĘŻCZYŹNI III KOŁECKI MICHAŁ M M 20 (20-29 lat) IŁAWA MISIEK RUNNER / #IŁAWSKIE_DZIKI 00:17.01 PDF PNG
GENERELKA - KOBIETY I TUWALSKA MAŁGORZATA K K 40 (40-49 lat) GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 00:19:01 PDF PNG
GENERELKA - KOBIETY II TUWALSKA ELŻBIETA K K 40 (40-49 lat) GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 00:19:13 PDF PNG
GENERELKA - KOBIETY III GRZONKA KAMILA K K 30 (30-39 lat) BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:19:43 PDF PNG
Flex - mężczyźni I ROMANIUK MACIEJ M M 30 (30-39 lat) GDAŃSK FLEX POLAND 00:18.15 PDF PNG
Flex - mężczyźni II KIEDROWSKI GRZEGORZ M M 30 (30-39 lat) POGÓDKI FLEX POLAND 00:19.17 PDF PNG
Flex - mężczyźni III MROCZKOWSKI TOMASZ M M 40 (40-49 lat) MALBORK FLEX POLAND 00:19.58 PDF PNG
Flex - kobiety I KRUK AGNIESZKA K K 30 (30-39 lat) MALBORK FLEX POLAND 00:24.35 PDF PNG
Flex - kobiety II ZDANOWICZ WIOLETA K K 30 (30-39 lat) STAROGARD GDAŃSKI FLEX POLAND 00:24.49 PDF PNG
Flex - kobiety III CIERLICKA MAGDALENA K K 30 (30-39 lat) GDAŃSK FLEX POLAND 00:26.37 PDF PNG
K12 I PATELCZYK AGATA K K 12 (12-19 lat) DEMLIN 00:26:01 PDF PNG
K12 II LOKŚ PAULINA K K 12 (12-19 lat) JANOWO 00:33:44 PDF PNG
K 20 I GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K K 20 (20-29 lat) GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 00:19.56 PDF PNG
K 20 II BOSCHKE MAGDALENA K K 20 (20-29 lat) PELPLIN 00:25.09 PDF PNG
K 20 III KRAWCZYK KATARZYNA K K 20 (20-29 lat) SOLLENTUNA 00:25.49 PDF PNG
K30 I BUTOWSKA KATARZYNA K K 30 (30-39 lat) STAROGARD GDAŃSKI 00:21:00 PDF PNG
K30 II DOMKE PATRYCJA K K 30 (30-39 lat) STAROGARD GDAŃSKI 00:22:10 PDF PNG
K30 III LITWIN BARBARA K K 30 (30-39 lat) SŁUPSK STOPA SŁUPSK 00:23:05 PDF PNG
K40 I PETKA LUCYNA K K 40 (40-49 lat) STAROGARD GDAŃSKI 00:22:24 PDF PNG
K40 II LUBIŃSKA IZABELA K K 40 (40-49 lat) KOŚCIERZYNA BIEGIEM KU MARZENIOM 00:22:40 PDF PNG
K40 III CARLSSON AGNIESZKA K K 40 (40-49 lat) ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA 00:23:24 PDF PNG
K50 I FIEREK BOŻENA K K 50 + CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 00:24:03 PDF PNG
K50 II SZADKOWSKA ANNA K K 50 + INOWROCŁAW 00:28:17 PDF PNG
K50 III JANTOWSKA MAŁGORZATA K K 50 + REDA 00:29:30 PDF PNG
M12 I SMUŻNY ŁUKASZ M M 12 (12-19 lat) WAŁBRZYCH MAD RUNNERS 00:20:10 PDF PNG
M12 II PATELCZYK KAROL M M 12 (12-19 lat) DEMLIN 00:26:01 PDF PNG
M12 III LOKŚ PIOTR M M 12 (12-19 lat) JANOWO BENIAMINEK B03 00:26:57 PDF PNG
M20 I ŻARDECKI DAWID ŻARDECKI M M 20 (20-29 lat) STAROGARD GDAŃSKI SOKÓŁ ZBLEWO 00:18:23 PDF PNG
M20 II URBANOWSKI MIKOŁAJ M M 20 (20-29 lat) TUCHOLA 00:18:27 PDF PNG
M20 III ORLIKOWSKI ROBERT M M 20 (20-29 lat) STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 00:19:02 PDF PNG
M30 I NADROWSKI KAMIL M M 30 (30-39 lat) BEŁCHATÓW 00:17:51 PDF PNG
M30 II ROMANIUK MACIEJ M M 30 (30-39 lat) GDAŃSK FLEX POLAND 00:18:15 PDF PNG
M30 III BOGULSKI PIOTR M M 30 (30-39 lat) ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:18:27 PDF PNG
M40 I JAKUBOWSKI MAREK M M 40 (40-49 lat) PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 00:17:10 PDF PNG
M40 II KOTOWICZ BARTOSZ M M 40 (40-49 lat) KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 00:17:43 PDF PNG
M40 III TRĘBACZ MICHAŁ M M 40 (40-49 lat) ELBLĄG 00:18:05 PDF PNG
M50 I KOŚCIELSKI MARIUSZ M M 50 (50-59 lat) GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 00:18:29 PDF PNG
M50 II KURKOWSKI MAREK M M 50 (50-59 lat) STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:19:11 PDF PNG
M50 III WŁOCH KRZYSZTOF M M 50 (50-59 lat) BIALACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 00:20:36 PDF PNG
M60 I CEBULA BOGDAN M M 60 (60-69 lat) SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 00:21:27 PDF PNG
M60 II TOKARSKI KRZYSZTOF M M 60 (60-69 lat) GDAŃSK S...K...S... 00:21:56 PDF PNG
M60 III GREFKA STEFAN M M 60 (60-69 lat) ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 00:22:27 PDF PNG
M70+ I MŁYŃSKI ZBIGNIEW M M 70 + KOKOSZKOWY 00:32:26 PDF PNG
M70+ II HOMA HENRYK M M 70 + PELPLIN 00:39:27 PDF PNG
M70+ III KULCZYCKI JAN M M 70 + GDAŃSK 01:12:46 PDF PNG
Najmłodsza K UFNOWSKA MAJA K K najmłodsza CZERSK 00:37:17 PDF PNG
Najmłodszy M LISTWAN FRANCISZEK M M najmłodszy ZALAS LIST.VAN 00:41:09 PDF PNG
Najstarsza K ANNA KAŁUŻNA K K najstarsza Sosnowiec 00:55:03 PDF PNG
Najstarszy M HENRYK HOMA M M najstarszy Pelplin 00:39:27 PDF PNG
Najlepszy starogardzianin ŻARDECKI DAWID ŻARDECKI M M 20 (20-29 lat) STAROGARD GDAŃSKI SOKÓŁ ZBLEWO 00:18:23 PDF PNG
Najlepsza starogardzinka BUTOWSKA KATARZYNA K K 30 (30-39 lat) STAROGARD GDAŃSKI 00:21:00 PDF PNG
Najlepsza mieszkanka gminy ROGALSKA MAŁGORZATA K K 40 (40-49 lat) KOLINCZ 00:24:16 PDF PNG
Najlepszy mieszkaniec gminy JĘDRZEJEWSKI DANIEL M M 40 (40-49 lat) NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 00:19:53 PDF PNG
Kat. niepełnosprawni SOWA RENATA K K 40 (40-49 lat) ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 00:34:40 PDF PNG
Kat. niepełnosprawni SOWA SYLWESTER M M 40 (40-49 lat) ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 00:27:50 PDF PNG
Kat. niepełnosprawni ŚMIGAJ MIROSŁAW M M 60 (60-69 lat) GDYNIA MIŚ BIEGA 00:37:30 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ