Waleczne Dzieciaki - Kanał Bydgoski Bieg z przeszkodami dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
1 Kufel Agata Koronowo 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
2 Skowron Tomasz BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2016 Mozambik opłacono
3 Skowron Mikołaj BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2018 Somalia opłacono
4 Różyczka Aleksander Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
5 REDER SZYMON Sicienko 1000m Rocznik 2013 Polska 15.00 PLN
6 Marciniak Antek ŁOCHOWICE 1000m Rocznik 2015 Peru opłacono
7 Sarnecki Filip Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
8 Demyda Franek Sicienko 1000m Rocznik 2014 Chorwacja opłacono
9 Demyda Tosia Sicienko 600m Rocznik 2016 Chorwacja opłacono
10 Konieczny Tosia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Korea Południowa opłacono
11 Radomski Konrad Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
12 Radomski Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
13 Dankowski Nikodem Toruń 1400m Rocznik 2010 Stany Zjednoczone Ameryki Północnej opłacono
14 Lum Leon BYDGOSZCZ 600m Rocznik 2016 Irlandia opłacono
15 Walczak Witold Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Kongo opłacono
16 Dankowski Maksym Toruń 1000m Rocznik 2014 Stany Zjednoczone Ameryki Północnej opłacono
17 Małkowski Michał Chełmno 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
18 Karski Mateusz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Arabia Saudyjska opłacono
19 Głatkowski Kacper Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
20 Pałecki Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
21 Karska Martyna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Arabia Saudyjska opłacono
22 Mazurkiewicz Franciszek Prądocin 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
23 Kielb Mikołaj Zielonka 1400m Rocznik 2011 Polska
24 Krzemkowski Witold Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
25 Tucholski Hubert Niemcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
26 Barczykowski Konrad Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
27 Kłosowska Maja Szubin 1400m Rocznik 2010 Syria opłacono
28 Burchard Natalia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
29 Szurgot Stanisław Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
30 Ciesielski Kacper Nakło Nad Notecia 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
31 Gapiński Antek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 POLSKA opłacono
32 Jarzemski Jan Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 PolskA opłacono
33 Michalski Maks Bydgoszcz 1400m Rocznik 2009 Polska
34 Syrociak Nikodem Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
35 Kamiński Tymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
36 Michalski Niko Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska
37 Syrociak Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
38 Partyka Maciej Maksymilianowo 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
39 Grosiak Anna Klara Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Cały Świat opłacono
40 Koszowski Bartosz Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Polska opłacono
41 Grupa Wojciech Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Hiszpania opłacono
42 Mordaka Mateusz Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Mozambik opłacono
43 Ruciński Aleksander Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska
44 Milner Stasiu Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 San Escobar opłacono
45 Schmidt-Kozłowski Artur Dąbrowa Chełmińska 1000m Rocznik 2015 ARGENTYNA opłacono
46 Berg Maja Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Francja opłacono
47 Milner Tadzik Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 San Escobar opłacono
48 Stepa Dawid Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
49 Jankiewicz Maria Bydgoszcz 1400m Rocznik 2008 Holandia opłacono
50 Strzyżewski Witek Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Norwegia opłacono
51 Kłosiński Nikodem Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
52 Wołoch Tymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
53 Kłosińska Natalia Grudziądz 1400m Rocznik 2011 Polska
54 Oleszczuk Szymon Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
55 Łukasik Witold Lipniki 1400m Rocznik 2009 Francja
56 Łukasik Adam Lipniki 1400m Rocznik 2011 Malediwy
57 Manikowska Zuzanna Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Madagaskar opłacono
58 Jankiewicz Mikołaj Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
59 Rabacha Alan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
60 Janas Krzysztof Zielonka 1000m Rocznik 2013 Polska
61 Knasiecki Tymon Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
62 Strzyżewska Alisa Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Japonia opłacono
63 Busse Paulina Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
64 Niewiadomski Wojciech Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
65 Janas Alicja Zielonka 1000m Rocznik 2014 Polska opłacono
66 Janas Adam Zielonka 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
67 Popa Martyna Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 polska opłacono
68 Trendewicz Antonina Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
69 Wiśniewska Aleksandra Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
70 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
71 Kamińska Idalia Toruń 1400m Rocznik 2010 Szwecja opłacono
72 Wiśniewski Adam Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
73 Kamińska Zuzanna Toruń 1400m Rocznik 2007 Szwecja opłacono
74 Szmidtke Szymon Jagodowo 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
75 Szmidtke Oskar Jagodowo 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
76 Spionek Filip Bydgoszcz 1000m Rocznik 2013 Polska opłacono
77 Kowalik Bruno Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Irlandia opłacono
78 Piekut Maks Toruń 1400m Rocznik 2012 Syria opłacono
79 Ciążyński Tomasz Sicienko 1000m Rocznik 2014 Australia opłacono
80 Ryfa Helena Bydgoszcz 1000m Rocznik 2014 Polska
81 Wolska Patrycja Wabcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
82 Majchrzak Nikodem Osówiec 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
83 Kielbratowska Nina Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
84 Wyszomirski Przemysław Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 USA opłacono
85 Wolska Aleksandra Wabcz 1400m Rocznik 2008 Polska opłacono
86 Strzelinska Kornelia Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
87 Manikowski Leon Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Madagaskar opłacono
88 Tretkowska Patrycja Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Arabia Saudyjska opłacono
89 Jurkowski Igor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
90 Kowalik Hugo Bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Polska opłacono
91 Jurkowska Nadia Bydgoszcz 600m Rocznik 2016 Polska opłacono
92 Majchrzak Kornelia Osówiec 600m Rocznik 2016 USA opłacono
93 Lemke Oliwia Bydgoszcz 1000m Rocznik 2015 Polska opłacono
94 Kuras Dominika Bydgoszcz 1400m Rocznik 2012 Polska opłacono
95 Wiśniewska Liliana Bydgoszcz 600m Rocznik 2017 Polska opłacono
96 Janowicz Natan Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
97 Żytowiecki Olivier Bydgoszcz 1400m Rocznik 2010 Polska opłacono
98 Ćwikła Wiktor Potulice 1400m Rocznik 2007 Polska opłacono
99 Polaszewski Wiktor Bydgoszcz 1400m Rocznik 2011 Polska opłacono
100 Krauze Maks bydgoszcz 600m Rocznik 2018 Madagaskar opłacono


Wyświetleń: 19432

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ