I Bieg Wilka Kociewskiego - Najszybsza Leśna 5 km - trasa z atestem PZLA
5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Rudnik Jerzy Chojnice 5 km Florian Chojnice opłacono on-line
102 Skalska Anna Bytonia 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
103 Kunke Tomasz Grudziądz 5 km 13 WOG Grudziądz opłacono on-line
104 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
105 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
106 Nowakowski Jerzy Skórcz 5 km Team MX Skórcz opłacono on-line
107 Bładzikowski Rafał Tczew 5 km opłacono on-line
108 Dubiela Beata Skórcz 5 km opłacono on-line
109 raszeja jerzy skórcz 5 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
110 Tocha Andrzej Damaszka 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
111 Maliszewska Marianna Elbląg 5 km opłacono on-line
112 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 5 km opłacono on-line
113 Stępiński Paweł Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
114 Baranowski Krzysztof Siwiałka 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
115 Reimus Maciej Skórcz 5 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
116 Żołądek Paweł Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
117 Dubiella Monika Lubichowo 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
118 Witt Grażyna Sopot 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
119 Witt Henryk Sopot 5 km S...K...S... opłacono on-line
120 Noga Grzegorz Skórcz 5 km Skórcz opłacono on-line
121 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 5 km opłacono on-line
122 Loose Bartosz Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
123 Żukowska Joanna Lubiewo 5 km Borowiacka Kuna opłacono on-line
124 Kujawski Grzegorz Puck 5 km LKS Ziemi Puckiej Puck opłacono on-line
125 Majkowski Tomasz Skórcz 5 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
126 Grzonka Kamila Bytonia 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
127 Dziedziński Łukasz Pelplin 5 km opłacono on-line
128 Legaszewski Roman Skórcz 5 km Team MX Skórcz opłacono on-line
129 Jagodda Adam Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
130 Orlikowski Tadeusz Gdynia 5 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
131 Połomski Jarosław Gniew 5 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
132 Biniszkiewicz Marcin Tczew 5 km opłacono on-line
133 Boettcher Grzegorz Nicponia 5 km Fashion by Ann opłacono on-line
134 Sokół Paweł Zduny 5 km Uniwersytet Gdański opłacono on-line
135 Ossowski Dariusz Koteże 5 km Koteże opłacono on-line
136 Kłos Klaudiusz Skórcz 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
137 Szabłowska Iwona Juszkowo 5 km LLKS Ziemi kociewskiej Skórcz opłacono on-line
138 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
139 Kordecki Robert Wielki Klincz 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
140 Boschke Magdalena Pelplin 5 km opłacono on-line
141 Lewandowski Michał Mirotki 5 km LLKS Ziemi kociewskiej Skórcz opłacono on-line


Wyświetleń: 8413

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ