I Pomorski Bieg „Walki o Pamięć" - Lubichowo Bieg Inki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowicki Bartosz Konin Bieg 10km
2 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg 10km KS Sokół Zblewo
3 Gajdus Leon Skórcz Bieg 10km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
4 Płażyński Kacper Gdańsk Bieg 10km
5 Gaszkowski Łukasz Ocypel Bieg 10km OSP OCYPEL
6 Modzelewska Wiola Brodnica Bieg 10km :)
7 Klejna Wiesława Zblewo Bieg 10km KS Sokół Zblewo
8 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg 10km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
9 Bielaszewski Szymon Lubichowo Bieg 10km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
10 Dzienniak Anna Bietowo Bieg 10km Klub Dziecięcy Maluszek opłacono
11 Tocha Andrzej Damaszka Bieg 10km Biegający Tczew opłacono
12 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 10km opłacono
13 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 10km Biegający Tczew opłacono
14 Skalska Anna Bytonia Bieg 10km KS Sokół Zblewo
15 Włoch Krzysztof Bialachowo Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono
16 Kamysz Magdalena ZBLEWO Bieg 10km KS Sokół Zblewo
17 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 10km opłacono
18 Łepek Teresa Grudziądz Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno opłacono
19 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno opłacono
20 Stępiński Paweł Starogard Gdański Bieg 10km opłacono
21 Homa Henryk Pelplin Bieg 10km opłacono
22 Jakubowska Alina Lubichowo Bieg 10km opłacono
23 Reimus Maciej Skórcz Bieg 10km Aktywni Kociewiacy opłacono
24 Mikołajski Szymon Mikołajski Starogard Gdański Bieg 10km opłacono
25 Szajda Paweł Tczew Bieg 10km
26 Leszczyński Jerzy Malbork Bieg 10km opłacono
27 Klamann Krzysztof Lubichowo Bieg 10km opłacono
28 Wolski Jarosław Tczew Bieg 10km Biegający Tczew opłacono
29 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg 10km opłacono
30 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg 10km
31 Loose Bartosz Zblewo Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono
32 lis janusz Grudziądz Bieg 10km TKKF Chełmno opłacono
33 Stanisławski Patryk Lubichowo Bieg 10km opłacono
34 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg 10km TKKF Chełmno opłacono
35 Nelke Eliasz Tczew Bieg 10km Apator Metrix opłacono
36 Mogielnicka Beata Lubichowo Bieg 10km
37 Cyrzan Krzysztof Kartuzy Bieg 10km RowerOwce opłacono
38 Gabryelewicz Katarzyna Winna Bieg 10km Winna opłacono
39 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 10km KS Sokół Zblewo
40 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 10km KS Sokół Zblewo
41 Mania Roman Bedzmierowice Bieg 10km PKP CARGO Gdynia
42 Hartuna zenon Piece Bieg 10km Florian Chojnice
43 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg 10km Biegający Tczew opłacono
44 Jaskot Roman Pułtusk Bieg 10km opłacono
45 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg 10km opłacono
46 Szamocki Dominik Śliwice Bieg 10km opłacono
47 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 10km opłacono
48 Połomski Jarosław Gniew Bieg 10km Trunsformacja Gniew opłacono
49 Pilarski Maksymilian Osie Bieg 10km STRAŻ POŻARNA PSP/OSP opłacono
50 Czechowski Dawid Subkowy Bieg 10km Biegający Tczew opłacono
51 Czechowska Dorota Subkowy Bieg 10km Biegający Tczew opłacono
52 Mykowski Tadeusz Skorcz Bieg 10km
53 Narloch Michał Starogard Gdański Bieg 10km opłacono
54 Sławski Krzysztof Bytów Bieg 10km opłacono
55 Bielińska Tatiana Tuchola Bieg 10km :) opłacono
56 Piechol Sebastian Zduńska Wola Bieg 10km
57 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 10km Florian Chojnice opłacono
58 Łożyński Jacek Chojnice Bieg 10km Florian Chojnice opłacono
59 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 10km Maratończyk Wielki Klincz
60 GÓRNOWICZ Andrzej Chojnice Bieg 10km Florian Chojnice opłacono
61 Gołąbek Mariusz Tczew Bieg 10km opłacono
62 Szabłowska Iwona Juszkowo Bieg 10km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
63 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg 10km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
64 Kalinowski Juliusz Lubichowo Bieg 10km Tri Starogard Gdański opłacono
65 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg 10km Kapitanat Portu Gdynia opłacono
66 Pruszyńska Paulina Lubichowo Bieg 10km
67 Miotk Katarzyna Lubichowo Bieg 10km opłacono
68 Nocek Paweł Szczecinek Bieg 10km 52 brem
69 Modzelewski Paweł Czarne Bieg 10km
70 Demirski Marek Śliwice Bieg 10km Biegające Śliwice opłacono
71 Sokół Paweł Zduny Bieg 10km Uniwersytet Gdański opłacono
72 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg 10km opłacono
73 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 10km Morsy Zblewo RUN Team
74 Legawiec Łukasz Starogard Gdański Bieg 10km opłacono
75 Młyński Zbigniew Kokoszkowy Bieg 10km opłacono
76 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 10km opłacono
77 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg 10km opłacono
78 Kopczak Grzegorz Zalesie 5/1 Bieg 10km 52 brem opłacono
79 Mystkowski Grzegorz lubichowo Bieg 10km Psia kość opłacono
80 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono
81 Fierka Adam Zblewo Bieg 10km KS Sokół Zblewo opłacono
82 Dubiela Beata Skórcz Bieg 10km Aktywni Kociewiacy opłacono
83 Raszeja Jerzy Kranek Bieg 10km Aktywni Kociewiacy opłacono
84 JANIK Roman KWIDZYN Bieg 10km KWIDZYN BIEGA
85 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg 10km Biegająca Gdynia opłacono
86 GÓRNY Maciej Grupa Bieg 10km Packman Team
87 Schramke Maciej Kokoszkowy Bieg 10km red dragons
88 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 10km opłacono
89 Węsiora Mariusz Drzycim Bieg 10km Diabelskie pioruny
90 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
91 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg 10km Aktywni Kociewiacy opłacono
92 milkowski mariusz gdynia Bieg 10km
93 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Bieg 10km opłacono
94 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Bieg 10km Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański opłacono
95 SPRĘGA aurelia starogard gdański Bieg 10km SKL Filippides
96 Jagodda Adam Tczew Bieg 10km Parkrun Tczew opłacono
97 Kłos Klaudiusz Skórcz Bieg 10km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
98 Ślęzak Adam Elbląg Bieg 10km OSP POGRODZIE
99 Lewandowski Michał Mirotki Bieg 10km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
100 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Bieg 10km Gazeta Polska Starogard Gdański opłacono


Wyświetleń: 4492

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ