Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mania Roman Będźmierowice 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
2 Mania Małgorzata Będźmierowice 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
3 Włoch Krzysztof Bialachowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
4 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 15 km Bieg opłacono
5 Sroka Jerzy Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Tri Starogard
6 Sroka Marietta Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
7 Osowski Tomasz Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
8 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
9 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
10 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
11 Ossowski Kazimierz Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
12 Grzonka Kamila Bytonia 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
13 Szarmach Mirosław Bytonia 15 km Bieg opłacono
14 Skalska Anna Bytonia 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
15 Rudnik Jerzy Chojnice 15 km Bieg Florian Chojnice opłacono
16 ZABOROWSKA BEATA Drzycim 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
17 Węsiora Mariusz Drzycim 15 km Bieg Diabelskie pioruny opłacono
18 Maliszewska Marianna Elbląg 15 km Bieg opłacono
19 Rozek Mariola Frank 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
20 Krzysztof Gajewski Gdańsk 15 km Bieg opłacono
21 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
22 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 15 km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
23 Tokarski Krzysztof Gdańsk 15 km Bieg S...K...S... opłacono
24 Orlikowski Tadeusz Gdynia 15 km Bieg Biegająca Gdynia opłacono
25 Kaczyński Janusz Głuche 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
26 Gwizdała Bartosz Gołąbek 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
27 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
28 Rogiewicz Andrzej Grudziądz 15 km Bieg PackMan Team opłacono
29 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 15 km Bieg opłacono
30 Witkowski Maurycy Kwidzyn 15 km Bieg opłacono
31 Świtała Roman Kwidzyn 15 km Bieg Amator opłacono
32 Kosiecki Nikodem Liniewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
33 Kosiecki Tomasz Liniewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
34 Mechlińska Anna Lubiki 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
35 Klaman Jacek Łąg 15 km Bieg opłacono
36 Dywel Bogdan Łąg 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
37 Grefka Stefan Łąg 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
38 Piskorski Jerzy Pelplin 15 km Bieg opłacono
39 Homa Henryk Pelplin 15 km Bieg opłacono
40 Styś Dariusz Pelplin 15 km Bieg opłacono
41 Sabiniarz Modest Pinczyn 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
42 Szulkowska Irena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
43 Kiełtyka Bożena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
44 Langmesser Danuta Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
45 Sabiniarz Beata Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
46 Ebertowska Marzena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
47 Kozłowska Halina Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
48 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
49 Połomski Marcin Rudno 15 km Bieg opłacono
50 Orlikowska Natalia Semlin 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
51 Lewandowska Ewa Semlin 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
52 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 15 km Bieg opłacono
53 Baranowski Krzysztof Siwiałka 15 km Bieg LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
54 Majkowski Tomasz Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
55 Reimus Maciej Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
56 Tocha Zbigniew Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
57 Damps Katarzyna Skrzeszewo 15 km Bieg Biegun OCR Team opłacono
58 Flisikowska Katarzyna Stara Kiszewa 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
59 Loose Anna Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
60 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
61 Kurkowski Marek Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
62 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 15 km Bieg Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono
63 Kuchta Anna Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz opłacono
64 Freda Patrycja Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono
65 Miler Monika Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
66 Tybuś Wojciech Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono
67 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 15 km Bieg KS PREFBET-SONAROL opłacono
68 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono
69 Bielińska Barbara Starogard Gdański 15 km Bieg SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
70 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
71 Gierszewski Marek Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
72 Karczyńska Sylwia Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
73 SPRĘGA aurelia starogard gdański 15 km Bieg SKL Filippides opłacono
74 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
75 Żardecki Dawid Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
76 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking Speed Ladies opłacono
77 Lewańczyk Marcin Stężyca 15 km Bieg Metrożercy opłacono
78 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA 5 km Marsz Nordic Walking Metrożercy opłacono
79 Drągowska Anna Subkowy 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
80 Czechowska Dorota Subkowy 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
81 Szamocki Dominik Śliwice 15 km Bieg opłacono
82 Nelke Eliasz Tczew 15 km Bieg Apator Metrix opłacono
83 Biniszkiewicz Marcin Tczew 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
84 Sowiński Patryk Tczew 15 km Bieg Biegajacy Tczew opłacono
85 Jagodda Adam Tczew 15 km Bieg Biegajacy Tczew opłacono
86 Dywelski Mirosław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
87 Wolski Jarosław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
88 Ścisłowski Andrzej Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
89 Kordecki Robert Wielki Klincz 15 km Bieg Maratończyk Wielki Klincz opłacono
90 Kołodziejczyk Henryk Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Kociewski klub biegacza
91 Klejna Wiesława Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
92 Mikołajewski Mateusz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
93 Hoffmann-Malinowska Izabela Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
94 Malinowski Mirosław Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
95 szczypior marcin Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
96 Ossowska Ewa Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
97 Kasprzycka Katarzyna Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
98 Plutowska Mieczysława Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
99 Maciejewski Paweł Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
100 Szweda Grażyna Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo


Wyświetleń: 8820

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ