Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aktywni Borowiacy Czersk
1 Ufnowski Sebastian Czersk 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk
2 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk
3 Grefka Stefan Łąg 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
4 Dywel Bogdan Łąg 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
Aktywni Kociewiacy
5 Kaczyński Janusz Głuche 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
6 Kolassa Ryszard Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy
7 Tocha Zbigniew Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
Aktywni Kociewiacy
8 Majkowski Tomasz Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
9 Reimus Maciej Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
Aktywni Kociewiacy
10 Sokół Paweł Zduny 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
Amator
11 Świtała Roman Kwidzyn 15 km Bieg Amator opłacono
Apator Metrix
12 Nelke Eliasz Tczew 15 km Bieg Apator Metrix opłacono
Biegajacy Tczew
13 Sowiński Patryk Tczew 15 km Bieg Biegajacy Tczew opłacono
14 Jagodda Adam Tczew 15 km Bieg Biegajacy Tczew opłacono
Biegająca Gdynia
15 Orlikowski Tadeusz Gdynia 15 km Bieg Biegająca Gdynia opłacono
Biegający Tczew
16 Hulewicz Przemysław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew
17 Hulewicz Grażyna Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew
18 Dywelski Mirosław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
19 Ścisłowski Andrzej Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
20 Czechowska Dorota Subkowy 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
21 Tocha Andrzej Damaszka 15 km Bieg Biegający Tczew
Biegający Tczew
22 Wolski Jarosław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
23 Czechowski Dawid Subkowy 15 km Bieg Biegający Tczew
Biegun OCR Team
24 Damps Katarzyna Skrzeszewo 15 km Bieg Biegun OCR Team opłacono
Diabelskie pioruny
25 Węsiora Mariusz Drzycim 15 km Bieg Diabelskie pioruny opłacono
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
26 Rekowski Kazimierz Tczew 15 km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
Florian Chojnice
27 Rudnik Jerzy Chojnice 15 km Bieg Florian Chojnice opłacono
Gmina Gardeja Biega
28 Wiernicka Paulina KWIDZYN 15 km Bieg Gmina Gardeja Biega
29 Olińska Marzena Gardeja 15 km Bieg Gmina Gardeja Biega
KS PREFBET-SONAROL
30 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 15 km Bieg KS PREFBET-SONAROL opłacono
KS Sokół Zblewo
31 Kamysz Magdalena ZBLEWO 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
32 Bogulska Agnieszka ZBLEWO 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
33 Mechlińska Anna Lubiki 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
34 Mania Małgorzata Będźmierowice 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
35 Mania Roman Będźmierowice 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
36 Gumiński Piotr Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
37 Żardecki Dawid Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
38 Kosiecki Tomasz Liniewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
39 Kosiecki Nikodem Liniewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
40 Bogulski Piotr Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
41 Ossowska Ewa Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
42 Loose Anna Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
43 Kurkowski Marek Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
44 Hoffmann Daniel Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
45 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
46 Biniszkiewicz Marcin Tczew 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
47 Mikołajewski Mateusz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
48 Klejna Wiesława Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
49 Loose Bartosz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
50 Skalska Anna Bytonia 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
51 szczypior marcin Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
52 Włoch Krzysztof Bialachowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
53 Grzonka Kamila Bytonia 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
54 SALEWSKI JAN2 GDYNIA 15 km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
55 SALEWSKI JAN GDYNIA 15 km Bieg KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
56 Skweres Adriana Pelplin 5 km Marsz Nordic Walking Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
Kociewski klub biegacza
57 Kołodziejczyk Henryk Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Kociewski klub biegacza
LKS Zantyr Sztum
58 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 15 km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
59 Cebula Bogdan Sztum 15 km Bieg LKS Zantyr Sztum
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
60 Baranowski Krzysztof Siwiałka 15 km Bieg LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
LLKS Ziemia kociewska Skórcz
61 Lewandowski Michał LLKS Ziemia kociewska Skórcz 15 km Bieg LLKS Ziemia kociewska Skórcz
MKS Chojniczanka Chojnice
62 Dajnowski Mateusz Angowice 15 km Bieg MKS Chojniczanka Chojnice
Maratończyk Wielki Klincz
63 Kuchta Anna Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz opłacono
64 Kordecki Robert Wielki Klincz 15 km Bieg Maratończyk Wielki Klincz opłacono
Metrożercy
65 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA 5 km Marsz Nordic Walking Metrożercy opłacono
66 Lewańczyk Marcin Stężyca 15 km Bieg Metrożercy opłacono
Morsy Zblewo
67 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
68 Machnikowska Karolina Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
69 Sroka Marietta Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
70 Miler Monika Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
Morsy Zblewo
71 Rozek Mariola Frank 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
72 Kozłowska Halina Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
73 Szweda Karolina Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
74 Szweda Marek Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
75 Szweda Grażyna Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
76 Ebertowska Marzena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
77 Sabiniarz Beata Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
78 Lewandowska Ewa Semlin 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
79 Langmesser Danuta Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
80 Kiełtyka Bożena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
81 Plutowska Mieczysława Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
82 Szulkowska Irena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
83 Kasprzycka Katarzyna Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
84 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
85 Sabiniarz Modest Pinczyn 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
86 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
Morsy Zblewo Run Team
87 Ossowski Kazimierz Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
88 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
89 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
90 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
OSP POGRODZIE
91 Ślęzak Adam Elbląg 5 km Marsz Nordic Walking OSP POGRODZIE
PackMan Team
92 Rogiewicz Andrzej Grudziądz 15 km Bieg PackMan Team opłacono
S...K...S...
93 Tokarski Krzysztof Gdańsk 15 km Bieg S...K...S... opłacono
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
94 Bielińska Barbara Starogard Gdański 15 km Bieg SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
SKL Filippides
95 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański 15 km Bieg SKL Filippides
96 SPRĘGA aurelia starogard gdański 15 km Bieg SKL Filippides opłacono
Skórcz
97 Noga Grzegorz Skórcz 15 km Bieg Skórcz
Speed Ladies
98 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking Speed Ladies opłacono
Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
99 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 15 km Bieg Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono
TRI Starogard Gdański
100 Szwedowski Błażej Starogard Gdański 15 km Bieg TRI Starogard Gdański
Tri Starogard
101 Sroka Jerzy Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Tri Starogard
UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
102 Pobłocki Piotr Lębork 15 km Bieg UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
103 Pobłocka Bożena LĘBORK 15 km Bieg UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
_BRAK NAZWY_
104 Jasiński Sebastian Drzycim 15 km Bieg
105 Boschke Magdalena Pelplin 15 km Bieg
106 Wesołowska Wiesława Wesołowska Kwidzyn 5 km Marsz Nordic Walking
107 Śrutkowski Sylwester Sztum 15 km Bieg
108 Ruchlewicz Natalia Sztum 15 km Bieg
109 Połomski Marcin Rudno 15 km Bieg opłacono
110 Bładzikowski Rafał Tczew 15 km Bieg
111 Maliszewska Marianna Elbląg 15 km Bieg opłacono
112 Flisikowska Katarzyna Stara Kiszewa 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
113 Szachta Katarzyna Zelgoszcz 15 km Bieg opłacono
114 Hoffmann Kamil Cekcynek 5 km Marsz Nordic Walking
115 ZABOROWSKA BEATA Drzycim 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
116 Krynicki Maciej Zielona 15 km Bieg opłacono
117 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice 15 km Bieg
118 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5 km Marsz Nordic Walking
119 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
120 Gwizdała Bartosz Gołąbek 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
121 Homa Henryk Pelplin 15 km Bieg opłacono
122 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
123 Laskiewicz Mateusz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
124 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono
125 Malinowski Mirosław Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
126 Hoffmann-Malinowska Izabela Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
127 Styś Dariusz Pelplin 15 km Bieg opłacono
128 Freda Patrycja Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono
129 Karczyńska Sylwia Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
130 Gierszewski Marek Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
131 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie 5 km Marsz Nordic Walking
132 Krzysztof Gajewski Gdańsk 15 km Bieg opłacono
133 Maciejewski Paweł Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
134 Klaman Jacek Łąg 15 km Bieg opłacono
135 Kłos Szymon Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
136 Kłos Łukasz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
137 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 15 km Bieg opłacono
138 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 15 km Bieg opłacono
139 Osowski Tomasz Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
140 Witkowski Maurycy Kwidzyn 15 km Bieg opłacono
141 Szarmach Mirosław Bytonia 15 km Bieg opłacono
142 Drągowska Anna Subkowy 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
143 Piskorski Jerzy Pelplin 15 km Bieg opłacono
144 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 15 km Bieg opłacono
145 Orlikowska Natalia Semlin 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
146 Szamocki Dominik Śliwice 15 km Bieg opłacono
147 Tybuś Wojciech Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono


Wyświetleń: 7827

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ