Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawlik-Kiełpińska Hanna | Szarłata | Polska | Bieg główny | WSUP | opłacono on-line |
2 | Karpus Mikołaj | Szarłata | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Osie | |
3 | Milas Mariusz | Susz | Polska | V Mistrzostwa Polski Kolejarzy - OPEN | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
4 | Czapska Olga | ŚLIWICE | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | S.P Śliwice | |
5 | Kawczyńska Anna | Cekcyn | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
6 | Grobelniak Wiktoria | Żukowo | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | Szkoła im. Obrońców Wybrzeża | |
7 | Landowski Paweł | Śliwice | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | S.P Śliwice | |
8 | Grobelniak Patrycja | Żukowo | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | Szkoła im. Obrońców Wybrzeża | ||
9 | Wysocki Adrian | Śliwice | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | S.P Śliwice | |
10 | Bojanowski Igor | Wierzchy | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Wierzchy | |
11 | Potocka Weronika | Wierzchy | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Wierzchy | |
12 | Śpica Marcel | Wierzchy | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Wierzchy | |
13 | Gaca Maja | Wierzchy | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
14 | Gołębiewska Nikola | Wierzchy | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Wierzchy | |
15 | Cybulska Emilia | Wierzchy | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | SP Wierzchy | |
16 | Siewert Zofia | Wierzchy | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | SP Wierzchy | |
17 | Gwizdała Anna | Wierzchy | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | SP Wierzchy | |
18 | Rompa Tomasz | Wierzchy | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | SP Wierzchy | |
19 | Wiśniewski Bartosz | Wierzchy | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | SP Wierzchy | |
20 | Lewandrowski Oskar | Wierzchy | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Wierzchy | |
21 | Lewandrowski Jan | Wierzchy | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | SP Wierzchy | |
22 | Pstrąg Martyna | Wierzchy | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | SP Wierzchy | |
23 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
24 | Świerczyńska Zuzanna | Świecie | Polska | Kat. "Skrzaty" dzieci rocznik 2015 i młodsze | ||
25 | Kulczyk Martyna | Lniano | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | Spartakus Lniano | |
26 | Betyna Julia | Lniano | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | Spartakus Lniano | |
27 | Lasek Agata | Lniano | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | Spartakus Lniano | |
28 | Pozorska Julia | Lniano | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | Spartakus Lniano | |
29 | Szopińska Martyna | Lniano | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | Spartakus Lniano | |
30 | Glazik Patrycja | Lniano | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | Spartakus Lniano | |
31 | Igras Amelia | Lniano | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | Spartakus Lniano | |
32 | Weroński Mikołaj | Lniano | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | Spartakus Lniano | |
33 | Sowińska Marta | Osie | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
34 | Bogulska Agnieszka | ZBLEWO | Polska | V Mistrzostwa Polski Kolejarzy - OPEN | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
35 | Tuszkiewicz Stanisław | Raciąż | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
36 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | Bieg główny | opłacono | |
37 | Wiśniewski Maciej | Warlubie | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
38 | Tomczyk Natalia | Warlubie | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
39 | Szymański Bartosz | Warlubie | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
40 | Szymańska Kalina | Warlubie | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
41 | Stawarczyk Nikodem | Warlubie | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
42 | Rybacki Paweł | Warlubie | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ||
43 | Ossowski Wiktor | Warlubie | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
44 | Ossowski Mateusz | Warlubie | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
45 | Orłowski Łukasz | Warlubie | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ||
46 | Malak Patryk | Warlubie | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
47 | Lewandowski Kacper | Warlubie | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
48 | Kosikowski Dawid | Warlubie | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
49 | Kosikowski Borys | Warlubie | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
50 | Kluska Fabian | Warlubie | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
51 | Jędral Jeremiasz | Warlubie | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
52 | Frankiewicz Magdalena | Warlubie | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ||
53 | Dobies Paweł | Warlubie | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
54 | Ampulski Dariusz | Warlubie | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ||
55 | Ganu Serghei | Osie | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
56 | Cherek Olivia | Sliwice | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | S.P Śliwice | |
57 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Polska | Bieg główny | Sołtys | opłacono |
58 | Spychalska Iga | Bukowiec | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | KS Wda Świece | |
59 | Myślińska Sylwia | Toruń | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
60 | Eggert Wiktoria | Osiek | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” (dzieci 2006 i młodsze) | UKS Włóczykij | |
61 | Kozłowski Krzysztof | Śliwice | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
62 | Tryc Kamil | Śliwice | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | S.P Śliwice | |
63 | Buda Łucja | Śliwice | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | S.P Śliwice | |
64 | Kosecka Aleksandra | Śliwice | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | S.P Śliwice | |
65 | Grzywacz Maciej | Sulnowo | Polska | Bieg główny | KS Wda Świece | opłacono |
66 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
67 | Wiśniewski Franciszek Wiśniewski | Warlubie | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ||
68 | Wiśniewska Martyna Wiśniewska | Warlubie | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ||
69 | Kurek Kamil | Warlubie | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
70 | Reszka Sebastian Reszka | Warlubie | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ||
71 | Szymańska Lena Szymańska | Warlubie | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ||
72 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | Bieg główny | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
73 | Kaczmar Weronika Kaczmar | Warlubie | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ||
74 | Taflińska Karolina Taflińska | Warlubie | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ||
75 | Pliszka Oliwia Pliszka | Warlubie | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ||
76 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
77 | Kater Joanna | Osie | Polska | Bieg główny | KS Wda Świece | opłacono on-line |
78 | Chmara-Baker Grażyna | Brzeziny | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
79 | Frankiewicz Martyna | Drzycim | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
80 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny | BIEGAJ Z BARTKIEM | limit osiągnięty |
81 | Szczygieł Adam | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
82 | Byrszel Kinga | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
83 | Tarczykowski Jarosław | Świecie | Polska | Bieg główny | )i( | opłacono on-line |
84 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
85 | Kłopotek Adam | Śliwice | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | S.P Śliwice | |
86 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | Bieg główny | Walterscy Team | limit osiągnięty |
87 | Gabrych Magdalena | Śliwice | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | S.P Śliwice | |
88 | Gierwatowska Katarzyna | Śliwice | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | S.P Śliwice | |
89 | Jezierska Aleksandra | Stara Rzeka | Polska | Bieg główny | Sarenki | opłacono on-line |
90 | Trosdowska Martyna | Bąkowski Młyn | Polska | Bieg główny | Sarenki | opłacono on-line |
91 | Kraiński Antoni | Śliwice | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Śliwice | |
92 | Krawczyk Arkadiusz | Bukowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
93 | Gdaniec Konrad | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono | |
94 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono | |
95 | Zawada Michał | Toruń | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” | Sprytne Wiewiórki | opłacono on-line |
96 | Raduszewski Mateusz | Lipinki | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ||
97 | Robak Wojciech | Gdynia | Polska | V Mistrzostwa Polski Kolejarzy - OPEN | PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście | opłacono on-line |
98 | Russ Roman | Laskowice | Polska | Bieg główny | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
99 | Szagała Julia | Drzycim | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
100 | Herbatowski Szymon | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim |
Wyświetleń: 34499