.

Bieg Główny

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Kat M kat Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto Start Meta
1 303 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 STAROGARD GDAŃSKI M 20-29 1 KS PREFBET - SONAROL Bieg Główny 17.82 00:03:22 00:33:40.64 00:00:02.07 00:33:42.71
2 164 SOWIŃSKI PATRYK M 2 TCZEW M 20-29 2 BIEGAJĄCY TCZEW/ 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Bieg Główny 17.66 00:03:23 00:33:59.27 00:00:02.09 00:34:01.36
3 99 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 3 MIROTKI M 20-29 3 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ Bieg Główny 17.47 00:03:26 00:34:21.23 00:00:02.07 00:34:23.30
4 149 ROBAK WOJCIECH M 4 GDYNIA M 30-39 1 PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE Bieg Główny 16.69 00:03:35 00:35:57.76 00:00:02.61 00:36:00.37
5 38 DZIERLIŃSKI PAWEŁ M 5 ŚWIECIE M 30-39 2 THE RUNNERS ŚWIECIE Bieg Główny 16.43 00:03:39 00:36:31.14 00:00:02.43 00:36:33.57
6 41 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 6 WĄBRZEŹNO M 30-39 3 START TEAM WĄBRZEŹNO Bieg Główny 16.29 00:03:41 00:36:50.26 00:00:02.40 00:36:52.66
7 194 WICENBACH ARKADIUSZ M 7 PRUSZCZ GDAŃSKI M 30-39 4 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ Bieg Główny 16.19 00:03:42 00:37:03.33 00:00:03.86 00:37:07.19
8 169 SZAMOCKI DOMINIK M 8 ŚLIWICE M 40-49 1 Bieg Główny 16.07 00:03:44 00:37:20.85 00:00:03.74 00:37:24.59
9 62 JANIAK MARCIN M 9 GRUDZIĄDZ M 40-49 2 Bieg Główny 15.94 00:03:45 00:37:38.91 00:00:02.74 00:37:41.65
10 181 TOCHA ANDRZEJ M 10 DAMASZKA M 30-39 5 BIEGAJĄCY TCZEW Bieg Główny 15.85 00:03:47 00:37:51.78 00:00:03.79 00:37:55.57
11 96 LENC SEBASTIAN M 11 LASKOWICE POMORSKIE M 40-49 3 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ Bieg Główny 15.69 00:03:49 00:38:14.12 00:00:02.23 00:38:16.35
12 176 SZYPLEWSKI BARTOSZ M 12 NOWE M 20-29 4 Bieg Główny 15.68 00:03:49 00:38:16.39 00:00:02.99 00:38:19.38
13 171 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ M 13 SZEMBRUK M 20-29 5 START TEAM WĄBRZEŹNO Bieg Główny 15.66 00:03:49 00:38:19.99 00:00:02.34 00:38:22.33
14 124 NAWROT PIOTR M 14 GRUDZIĄDZ M 40-49 4 Bieg Główny 15.47 00:03:52 00:38:47.36 00:00:02.21 00:38:49.57
15 56 HARTUNA ZENON M 15 PIECE M 50-59 1 KS SOKÓŁ ZBLEWO/KARGO GDYNIA Bieg Główny 15.23 00:03:56 00:39:24.95 00:00:01.97 00:39:26.92
16 3 BANACH TOMASZ M 16 GRUDZIĄDZ M 30-39 6 Bieg Główny 15.19 00:03:57 00:39:30.08 00:00:07.66 00:39:37.74
17 183 TRAPP TOMASZ M 17 STAROGARD GDAŃSKI M 40-49 5 BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny 15.16 00:03:57 00:39:34.45 00:00:04.19 00:39:38.64
18 154 RUSS ROMAN M 18 LASKOWICE M 50-59 2 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ Bieg Główny 15.1 00:03:58 00:39:44.09 00:00:04.77 00:39:48.86
19 65 JANUS DAWID M 19 ŚWIECIE M 30-39 7 THE RUNNERS ŚWIECIE Bieg Główny 14.94 00:04:00 00:40:09.68 00:00:02.48 00:40:12.16
20 193 WĘSIORA MARIUSZ M 20 DRZYCIM M 50-59 3 Bieg Główny 14.87 00:04:02 00:40:21.26 00:00:02.83 00:40:24.09
21 50 GRZONKA KAMILA K 1 BYTONIA K 30-39 1 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 14.75 00:04:04 00:40:40.43 00:00:04.07 00:40:44.50
22 168 SZABŁOWSKA IWONA K 2 PRUSZCZ GDAŃSKI K 30-39 2 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ Bieg Główny 14.69 00:04:05 00:40:51.98 00:00:03.84 00:40:55.82
23 152 RUBAJ PIOTR M 21 ŚWIECIE M 30-39 8 Bieg Główny 14.64 00:04:05 00:40:59.26 00:00:03.26 00:41:02.52
24 108 MAJKOWSKI TOMASZ M 22 SKÓRCZ M 30-39 9 AKTYWNI KOCIEWIACY Bieg Główny 14.6 00:04:06 00:41:05.14 00:00:04.87 00:41:10.01
25 101 LIGMANOWSKI MATEUSZ M 23 ŚWIECIE M 30-39 10 KP PSP ŚWIECIE Bieg Główny 14.58 00:04:06 00:41:09.75 00:00:04.95 00:41:14.70
26 157 RYTLEWSKI MICHAŁ M 24 ŚLIWICE M 40-49 6 BIEGAJĄCE ŚLIWICE Bieg Główny 14.49 00:04:08 00:41:25.58 00:00:04.32 00:41:29.90
27 21 CYRON BOGUMIŁ M 25 ŚLIWICE M 50-59 4 BIEGAJĄCE ŚLIWICE Bieg Główny 14.39 00:04:10 00:41:41.26 00:00:04.50 00:41:45.76
28 71 KACZYŃSKI DANIEL M 26 STAROGARD GDAŃSKI M 30-39 11 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 14.34 00:04:11 00:41:51.60 00:00:04.49 00:41:56.09
29 51 GRZYWACZ MACIEJ M 27 SULNOWO M 16-19 1 KS WDA ŚWIECE Bieg Główny 14.29 00:04:11 00:41:59.02 00:00:04.48 00:42:03.50
30 162 SOKÓŁ PAWEŁ M 28 ZDUNY M 20-29 6 UNIWERSYTET GDAŃSKI Bieg Główny 14.17 00:04:14 00:42:21.15 00:00:03.58 00:42:24.73
31 131 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 29 KWIDZYN M 30-39 12 KWIDZYN BIEGA Bieg Główny 14.15 00:04:14 00:42:25.04 00:00:06.79 00:42:31.83
32 42 GAPSKI ZBIGNIEW M 30 STAROGARD GD. M 60-69 1 KKB Bieg Główny 14.07 00:04:15 00:42:39.80 00:00:03.58 00:42:43.38
33 199 WŁOCH KRZYSZTOF M 31 BIALACHOWO M 50-59 5 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 14.06 00:04:16 00:42:41.69 00:00:04.76 00:42:46.45
34 138 PETROW DANIEL M 32 GRUDZIĄDZ M 30-39 13 NIEZRZESZONY Bieg Główny 14.01 00:04:16 00:42:49.59 00:00:02.10 00:42:51.69
35 47 GOLINSKI MICHAŁ M 33 ŚWIECIE M 40-49 7 Bieg Główny 13.94 00:04:18 00:43:03.62 00:00:06.11 00:43:09.73
36 90 KUC BARTOSZ M 34 ŚWIECIE M 30-39 14 SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ Bieg Główny 13.9 00:04:19 00:43:10.48 00:00:04.79 00:43:15.27
37 35 DROSDOWSKI SEBASTIAN M 35 ŚWIECIE M 40-49 8 Bieg Główny 13.86 00:04:19 00:43:17.49 00:00:05.58 00:43:23.07
38 190 WARCHOŁ MARCIN M 36 ŚWIECIE M 20-29 7 Bieg Główny 13.78 00:04:21 00:43:32.67 00:00:03.54 00:43:36.21
39 130 OLKOWSKI JUREK M 37 ŚWIECIE M 60-69 2 THE RUNNERS ŚWIECIE Bieg Główny 13.72 00:04:22 00:43:43.14 00:00:03.15 00:43:46.29
40 195 WINIARSKI GRZEGORZ WINIARSKI M 38 ŚWIECIE M 40-49 9 THE RUNNERS ŚWIECIE Bieg Główny 13.7 00:04:22 00:43:47.50 00:00:05.41 00:43:52.91
41 4 BARCZYK KRZYSZTOF M 39 GRUDZIĄDZ M 40-49 10 PSP GRUDZIĄDZ Bieg Główny 13.69 00:04:23 00:43:50.90 00:00:02.21 00:43:53.11
42 83 KORDECKI ROBERT M 40 WIELKI KLINCZ M 20-29 8 MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ Bieg Główny 13.62 00:04:24 00:44:04.41 00:00:03.92 00:44:08.33
43 161 SLIWA MAREK M 41 KRAPLEWICE M 50-59 6 Bieg Główny 13.62 00:04:24 00:44:04.91 00:00:05.30 00:44:10.21
44 175 SZYMCZAK MACIEJ M 42 STRZELEWO M 50-59 7 AKTYWNA BYDGOSZCZ Bieg Główny 13.61 00:04:24 00:44:06.29 00:00:02.85 00:44:09.14
45 107 ŁUCKI MIROSŁAW M 43 GRUDZIĄDZ M 40-49 11 Bieg Główny 13.55 00:04:25 00:44:16.87 00:00:06.06 00:44:22.93
46 36 DYJACH PIOTR M 44 ŚWIECIE M 30-39 15 SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ Bieg Główny 13.54 00:04:25 00:44:19.31 00:00:05.02 00:44:24.33
47 20 CHUDECKI ROBERT M 45 GRÓDEK M 40-49 12 DIABELSKIE PIORUNY Bieg Główny 13.54 00:04:25 00:44:19.98 00:00:05.71 00:44:25.69
48 185 TRYCZAK ANDRZEJ M 46 WĄBRZEŹNO M 40-49 13 START TEAM WĄBRZEŹNO Bieg Główny 13.53 00:04:26 00:44:20.33 00:00:04.12 00:44:24.45
49 59 JABŁOŃSKI JAKUB M 47 GRUDZIĄDZ M 20-29 9 WTORKOWY TRENING Bieg Główny 13.51 00:04:26 00:44:25.51 00:00:07.93 00:44:33.44
50 179 TARCZYKOWSKI JAROSŁAW M 48 ŚWIECIE M 40-49 14 )I( Bieg Główny 13.49 00:04:26 00:44:29.47 00:00:04.51 00:44:33.98
51 74 KARNECKI RAFAŁ M 49 ŚWIECIE M 30-39 16 THE RUNNERS ŚWIECIE Bieg Główny 13.42 00:04:28 00:44:43.40 00:00:14.70 00:44:58.10
52 174 SZWARC WALDEMAR M 50 LNIANO M 40-49 15 AKTYWNE LNIANO Bieg Główny 13.41 00:04:28 00:44:44.23 00:00:08.00 00:44:52.23
53 17 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 51 PELPLIN M 50-59 8 Bieg Główny 13.4 00:04:28 00:44:46.33 00:00:07.12 00:44:53.45
54 205 ZWOLIŃSKI ZBIGNIEW M 52 ŚLIWICZKI M 40-49 16 Bieg Główny 13.4 00:04:28 00:44:46.44 00:00:09.83 00:44:56.27
55 151 RÓŻEK DAWID M 53 ŚLIWICE M 30-39 17 Bieg Główny 13.36 00:04:29 00:44:55.68 00:00:06.29 00:45:01.97
56 113 MANIA ROMAN M 54 BEDZMIEROWICE M 50-59 9 KS SOKÓŁ ZBLEWO/KARGO GDYNIA Bieg Główny 13.29 00:04:30 00:45:09.50 00:00:03.33 00:45:12.83
57 76 KĄTOWSKI TADEUSZ M 55 ŚWIECIE M 50-59 10 Bieg Główny 13.28 00:04:31 00:45:11.57 00:00:06.43 00:45:18.00
58 182 TOKARSKI KRZYSZTOF M 56 GDAŃSK M 60-69 3 S...K...S... Bieg Główny 13.26 00:04:31 00:45:14.94 00:00:06.85 00:45:21.79
59 170 SZATKOWSKI JÓZEF M 57 GRUDZIĄDZ M 60-69 4 MORSY Z GRUDZIĄDZA Bieg Główny 13.18 00:04:33 00:45:31.86 00:00:07.50 00:45:39.36
60 23 CZECHOWSKI DAWID M 58 SUBKOWY M 40-49 17 BIEGAJĄCY TCZEW Bieg Główny 13.04 00:04:36 00:46:01.88 00:00:06.72 00:46:08.60
61 139 PILARSKI MAKSYMILIAN M 59 OSIE M 20-29 10 STRAŻ POŻARNA OSP/PSP Bieg Główny 13 00:04:37 00:46:10.80 00:00:07.20 00:46:18.00
62 145 POŁOMSKI JAROSŁAW M 60 GNIEW M 60-69 5 TRUNSFORMACJA GNIEW Bieg Główny 12.96 00:04:37 00:46:17.22 00:00:07.43 00:46:24.65
63 24 CZECHOWSKI RAFAŁ M 61 GRUDZIĄDZ M 40-49 18 NIESKOŃCZONOŚĆ Bieg Główny 12.83 00:04:40 00:46:45.97 00:00:08.19 00:46:54.16
64 114 MANTEUFEL ŁUKASZ M 62 WARLUBIE M 30-39 18 Bieg Główny 12.83 00:04:40 00:46:47.04 00:00:15.90 00:47:02.94
65 26 DEINOWSKI MARIUSZ M 63 OSIE M 50-59 11 NADLEŚNICTWO OSIE Bieg Główny 12.8 00:04:41 00:46:53.38 00:00:06.65 00:47:00.03
66 13 BUKOWSKI BARTOSZ M 64 ANNOWO M 16-19 2 PARKRUN GRUDZIĄDZ Bieg Główny 12.68 00:04:43 00:47:19.06 00:00:05.92 00:47:24.98
67 64 JANOWSKI PIOTR M 65 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA M 50-59 12 TKKF CHEŁMNO Bieg Główny 12.65 00:04:44 00:47:25.05 00:00:06.22 00:47:31.27
68 198 WITEK KAROL M 66 OSIE M 30-39 19 OSP OSIE Bieg Główny 12.64 00:04:44 00:47:27.00 00:00:15.31 00:47:42.31
69 89 KRZEŚNIAK WOJCIECH M 67 GRÓDEK M 30-39 20 DIABELSKIE PIORUNY Bieg Główny 12.64 00:04:44 00:47:28.69 00:00:08.44 00:47:37.13
70 103 ŁEPEK TERESA K 3 GRUDZIĄDZ K 20-29 1 START TEAM WĄBRZEŹNO Bieg Główny 12.63 00:04:45 00:47:30.41 00:00:08.05 00:47:38.46
71 63 JANOWSKI ADAM M 68 LISEWO M 50-59 13 Bieg Główny 12.63 00:04:45 00:47:31.98 00:00:08.65 00:47:40.63
72 93 LADA PRZEMYSŁAW M 69 ZALESIE M 30-39 21 STALE BIEGAM NOVA TRADING Bieg Główny 12.61 00:04:45 00:47:35.94 00:00:12.66 00:47:48.60
73 326 MAZERSKI JAROSŁAW M 70 TORUŃ M 30-39 22 Bieg Główny 12.58 00:04:46 00:47:41.51 00:00:10.90 00:47:52.41
74 122 NAGÓRSKI CEZARY M 71 MIEDZNO M 16-19 3 AZYMUT OSIE Bieg Główny 12.57 00:04:46 00:47:45.89 00:00:15.34 00:48:01.23
75 143 PIOTROWSKI RADOSŁAW M 72 OSIE M 30-39 23 Bieg Główny 12.53 00:04:47 00:47:52.25 00:00:15.54 00:48:07.79
76 61 JAGODDA ADAM M 73 TCZEW M 40-49 19 BIEGAJĄCY TCZEW Bieg Główny 12.53 00:04:47 00:47:54.77 00:00:13.35 00:48:08.12
77 330 PAWLIK KRZYSZTOF M 74 SZARŁATA M 40-49 20 Bieg Główny 12.44 00:04:49 00:48:13.01 00:00:07.41 00:48:20.42
78 106 ŁUCKA ANNA K 4 GRUDZIĄDZ K 40-49 1 LA RIVE TEAM Bieg Główny 12.44 00:04:49 00:48:15.89 00:00:06.37 00:48:22.26
79 172 SZUBERT KATARZYNA K 5 SIWIAŁKA K 30-39 3 Bieg Główny 12.43 00:04:49 00:48:17.01 00:00:13.22 00:48:30.23
80 132 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 75 GDYNIA M 70+ 1 BIEGAJĄCA GDYNIA Bieg Główny 12.43 00:04:49 00:48:17.30 00:00:24.89 00:48:42.19
81 159 SKALSKA ANNA K 6 BYTONIA K 40-49 2 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 12.41 00:04:50 00:48:20.13 00:00:07.21 00:48:27.34
82 167 STENCEL TOMASZ M 76 PINCZYN M 40-49 21 MORSY ZBLEWO Bieg Główny 12.41 00:04:50 00:48:22.99 00:00:05.78 00:48:28.77
83 111 MALIARENKO SERHII M 77 OSIE M 30-39 24 Bieg Główny 12.39 00:04:50 00:48:26.76 00:00:08.62 00:48:35.38
84 87 KRAWCZYK ARKADIUSZ M 78 BUKOWIEC M 20-29 11 Bieg Główny 12.38 00:04:50 00:48:28.69 00:00:04.44 00:48:33.13
85 30 DERKOWSKA EWELINA K 7 SZARNOŚ K 30-39 4 Bieg Główny 12.37 00:04:51 00:48:30.76 00:00:03.94 00:48:34.70
86 8 BOCZEK DAGMARA K 8 NOWE K 20-29 2 Bieg Główny 12.36 00:04:51 00:48:32.33 00:00:04.95 00:48:37.28
87 115 MARASZEK MIROSŁAW M 79 SUSZ M 40-49 22 ROZBIEGANY SUSZ Bieg Główny 12.36 00:04:51 00:48:33.24 00:00:17.34 00:48:50.58
88 187 TUSZKIEWICZ STANISŁAW M 80 RACIĄŻ M 40-49 23 Bieg Główny 12.26 00:04:53 00:48:56.05 00:00:04.47 00:49:00.52
89 22 CZECHOWSKA DOROTA K 9 SUBKOWY K 40-49 3 BIEGAJĄCY TCZEW Bieg Główny 12.26 00:04:53 00:48:57.24 00:00:12.71 00:49:09.95
90 309 SADOWCZYK MACIEJ M 81 ŚWIECIE M 16-19 4 KS WDA ŚWIECIE Bieg Główny 12.2 00:04:55 00:49:10.20 00:00:09.60 00:49:19.80
91 117 MICHAŁOWSKI ARKADIUSZ M 82 ŚWIECIE M 40-49 24 Bieg Główny 12.16 00:04:56 00:49:21.73 00:00:05.82 00:49:27.55
92 94 LEMAŃCZYK MICHAŁ M 83 JEŻEWO M 40-49 25 Bieg Główny 12.13 00:04:56 00:49:27.45 00:00:09.00 00:49:36.45
93 150 ROSZAK ZBIGNIEW M 84 GNIEWKOWO M 30-39 25 BIEGAM DLA ZDROWIA Bieg Główny 12.12 00:04:57 00:49:31.33 00:00:13.39 00:49:44.72
94 54 GWIZDALA TOMASZ M 85 BUKOWIEC M 30-39 26 Bieg Główny 12.08 00:04:57 00:49:39.79 00:00:09.86 00:49:49.65
95 11 BOSCHKE MAGDALENA K 10 PELPLIN K 20-29 3 Bieg Główny 12.07 00:04:58 00:49:42.55 00:00:06.87 00:49:49.42
96 104 ŁĘGOWSKA ANIA K 11 KWIDZYN K 40-49 4 KWIDZYN BIEGA Bieg Główny 12.04 00:04:59 00:49:51.09 00:00:05.92 00:49:57.01
97 73 KAMYSZ MAGDALENA K 12 ZBLEWO K 30-39 5 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 12.03 00:04:59 00:49:52.67 00:00:07.23 00:49:59.90
98 92 KUŹMA ANNA K 13 ŚWIECIE K 40-49 5 THE RUNNERS ŚWIECIE Bieg Główny 11.98 00:05:00 00:50:04.09 00:00:05.39 00:50:09.48
99 100 LIBECKI MARCIN M 86 ŚWIECIE M 40-49 26 Bieg Główny 11.96 00:05:01 00:50:11.67 00:00:04.91 00:50:16.58
100 118 MILAS MARIUSZ M 87 SUSZ M 60-69 6 ROZBIEGANY SUSZ Bieg Główny 11.85 00:05:03 00:50:38.08 00:00:11.80 00:50:49.88
101 166 STARZYŃSKA KATARZYNA K 14 TORUŃ K 30-39 6 RUNCROSS ROZGARTY Bieg Główny 11.78 00:05:05 00:50:56.10 00:00:14.79 00:51:10.89
102 70 JURKIEWICZ HUBERT M 88 SUSZ M 16-19 5 ROZBIEGANY SUSZ Bieg Główny 11.73 00:05:07 00:51:10.88 00:00:09.90 00:51:20.78
103 69 JURKIEWICZ ALDONA K 15 SUSZ K 30-39 7 ROZBIEGANY SUSZ Bieg Główny 11.72 00:05:07 00:51:11.29 00:00:09.79 00:51:21.08
104 116 MATEJUK ARKADIUSZ M 89 MALBORK M 40-49 27 BEZTLENOWI MALBORK Bieg Główny 11.65 00:05:09 00:51:31.51 00:00:14.49 00:51:46.00
105 18 CHOLEWIŃSKI ANDRZEJ M 90 ŚWIECIE M 50-59 14 Bieg Główny 11.63 00:05:09 00:51:35.50 00:00:16.51 00:51:52.01
106 191 WAŚNIEWSKI EDWARD M 91 PELPLIN M 70+ 2 KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA Bieg Główny 11.57 00:05:11 00:51:52.98 00:00:08.15 00:52:01.13
107 155 RYBSKI CEZARY M 92 KWIDZYN M 50-59 15 KWIDZYN BIEGA Bieg Główny 11.54 00:05:11 00:51:59.20 00:00:06.95 00:52:06.15
108 165 SPRĘGA AURELIA K 16 STAROGARD GDAŃSKI K 40-49 6 SKL FILIPPIDES Bieg Główny 11.53 00:05:12 00:52:01.41 00:00:13.10 00:52:14.51
109 66 JANUSZEWSKA KRYSTYNA K 17 ŚLIWICE K 40-49 7 BIEGAJĄCE ŚLIWICE Bieg Główny 11.51 00:05:12 00:52:09.09 00:00:09.21 00:52:18.30
110 134 OSICKI BŁAŻEJ M 93 OSIE M 30-39 27 Bieg Główny 11.46 00:05:14 00:52:22.61 00:00:11.07 00:52:33.68
111 98 LEWALSKI MATEUSZ M 94 MALBORK M 20-29 12 Bieg Główny 11.35 00:05:17 00:52:52.52 00:00:14.56 00:53:07.08
112 186 TUMIŁOWICZ JERZY M 95 LICZE M 70+ 3 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg Główny 11.31 00:05:18 00:53:04.62 00:00:07.39 00:53:12.01
113 192 WENDERSKA DOMINIKA K 18 GRUDZIĄDZ K 20-29 4 Bieg Główny 11.27 00:05:19 00:53:14.83 00:00:04.05 00:53:18.88
114 126 NETZELMANN TOMASZ M 96 ŚWIECIE M 40-49 28 Bieg Główny 11.25 00:05:20 00:53:21.03 00:00:17.45 00:53:38.48
115 5 BIELIŃSKA BARBARA K 19 STAROGARD GDAŃSKI K 40-49 8 SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD Bieg Główny 11.25 00:05:20 00:53:21.95 00:00:13.46 00:53:35.41
116 304 LIS JANUSZ M 97 GRUDZIĄDZ M 50-59 16 TKKT CHENNO Bieg Główny 11.18 00:05:22 00:53:40.11 00:00:09.32 00:53:49.43
117 77 KLAJBOR MARIUSZ M 98 CZERSK ŚWIECKI M 40-49 29 TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY Bieg Główny 11.15 00:05:22 00:53:49.17 00:00:11.52 00:54:00.69
118 12 BRANDENUBURGER PIOTR M 99 SULNOWO M 30-39 28 Bieg Główny 11.07 00:05:25 00:54:12.90 00:00:18.35 00:54:31.25
119 15 CHMARA-BAKER GRAŻYNA K 20 BRZEZINY K 40-49 9 Bieg Główny 11.04 00:05:26 00:54:22.21 00:00:12.05 00:54:34.26
120 136 OSTROWSKI PIOTR M 100 TCZEW M 50-59 17 BIEGAJĄCY TCZEW Bieg Główny 11.03 00:05:26 00:54:25.43 00:00:08.48 00:54:33.91
121 9 BODZAK MICHAŁ M 101 ŚWIECIE M 30-39 29 Bieg Główny 11 00:05:27 00:54:32.50 00:00:03.12 00:54:35.62
122 189 TYNKIEWICZ ALICJA K 21 GRUCZNO K 50-59 1 Bieg Główny 11 00:05:27 00:54:33.31 00:00:08.67 00:54:41.98
123 178 ŚWITAŁA ROMAN M 102 KWIDZYN M 60-69 7 AMATOR Bieg Główny 10.98 00:05:27 00:54:38.74 00:00:17.19 00:54:55.93
124 135 OSSOWSKA EWA K 22 ZBLEWO K 60-69 1 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 10.98 00:05:27 00:54:39.55 00:00:05.48 00:54:45.03
125 137 PAWLIK-KIEŁPIŃSKA HANNA K 23 SZARŁATA K 40-49 10 WSUP Bieg Główny 10.97 00:05:28 00:54:41.68 00:00:06.34 00:54:48.02
126 7 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 103 TCZEW M 40-49 30 Bieg Główny 10.96 00:05:28 00:54:45.98 00:00:12.62 00:54:58.60
127 81 KONIECZKA MICHAŁ M 104 OSIE M 30-39 30 OSP OSIE Bieg Główny 10.9 00:05:30 00:55:03.15 00:00:16.08 00:55:19.23
128 329 OSINSKI TOMASZ M 105 GRUPA M 30-39 31 Bieg Główny 10.9 00:05:30 00:55:03.85 00:00:11.07 00:55:14.92
129 67 JASZKA JOANNA K 24 ŚWIECIE K 30-39 8 Bieg Główny 10.86 00:05:31 00:55:15.95 00:00:09.28 00:55:25.23
130 148 ROBACZEWSKA KINGA K 25 DOBRCZ K 30-39 9 Bieg Główny 10.85 00:05:31 00:55:17.79 00:00:09.41 00:55:27.20
131 82 KOPROWICZ ADAM M 106 ŚWIECIE M 50-59 18 Bieg Główny 10.85 00:05:31 00:55:19.89 00:00:13.94 00:55:33.83
132 29 DEMIRSKI MAREK M 107 ŚLIWICE M 60-69 8 BIEGAJĄCE ŚLIWICE Bieg Główny 10.83 00:05:32 00:55:25.73 00:00:09.89 00:55:35.62
133 75 KATER JOANNA K 26 OSIE K 16-19 1 KS WDA ŚWIECE Bieg Główny 10.82 00:05:32 00:55:28.53 00:00:09.17 00:55:37.70
134 46 GŁOWALA SŁAWEK GŁOWALA M 108 ŚWIECIE M 50-59 19 Bieg Główny 10.81 00:05:32 00:55:29.10 00:00:12.02 00:55:41.12
135 142 PIOTROWSKI ARKADIUSZ M 109 DWORZYSKO M 40-49 31 MUTOMBOTEAM Bieg Główny 10.81 00:05:33 00:55:30.10 00:00:10.36 00:55:40.46
136 32 DŁONIAK EDMUND M 110 GNIEWKOWO M 70+ 4 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Bieg Główny 10.8 00:05:33 00:55:33.17 00:00:12.03 00:55:45.20
137 53 GUMIENIK MONIKA K 27 SZARNOŚ K 30-39 10 SZARNOŚ TEAM Bieg Główny 10.73 00:05:35 00:55:56.07 00:00:04.42 00:56:00.49
138 203 ZNANIECKI MICHAŁ M 111 INOWROCŁAW M 50-59 20 BBL INOWROCŁAW Bieg Główny 10.71 00:05:36 00:56:01.61 00:00:16.12 00:56:17.73
139 204 ZNANIECKI WOJCIECH K 28 BYDGOSZCZ K 30-39 11 Bieg Główny 10.7 00:05:36 00:56:04.87 00:00:16.32 00:56:21.19
140 43 GDANIEC ANNA K 29 STAROGARD GDAŃSKI K 40-49 11 Bieg Główny 10.63 00:05:38 00:56:26.15 00:00:15.25 00:56:41.40
141 127 NOWACKI TOMASZ M 112 NOWA WIEŚ MALBORSKA M 20-29 13 Bieg Główny 10.63 00:05:38 00:56:26.84 00:00:12.66 00:56:39.50
142 91 KUJAWA BOGUSŁAW M 113 OSIE M 60-69 9 Bieg Główny 10.61 00:05:39 00:56:32.40 00:00:06.51 00:56:38.91
143 120 MYŚLIŃSKA SYLWIA K 30 TORUŃ K 30-39 12 Bieg Główny 10.58 00:05:40 00:56:42.61 00:00:06.31 00:56:48.92
144 156 RYGIELSKA MONIKA K 31 TORUŃ K 30-39 13 Bieg Główny 10.58 00:05:40 00:56:42.94 00:00:05.79 00:56:48.73
145 121 NADOLNY MARCIN M 114 ŚWIECIE M 40-49 32 Bieg Główny 10.48 00:05:43 00:57:14.34 00:00:11.34 00:57:25.68
146 2 ANTOŃCZAK WOJCIECH ANTONCZAK M 115 SWIECIE M 40-49 33 Bieg Główny 10.48 00:05:43 00:57:14.72 00:00:10.90 00:57:25.62
147 128 NOWAK EWA K 32 DRZYCIM K 40-49 12 Bieg Główny 10.48 00:05:43 00:57:16.57 00:00:08.09 00:57:24.66
148 31 DĘBSKI JAN M 116 SUCHARZEWO6 M 60-69 10 SOŁTYS Bieg Główny 10.46 00:05:44 00:57:23.85 00:00:12.32 00:57:36.17
149 201 ZĘBIK MIROSŁAW M 117 ŚWIECIE M 50-59 21 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ Bieg Główny 10.44 00:05:44 00:57:27.00 00:00:18.41 00:57:45.41
150 14 CHABROS TERESA K 33 ŚWIECIE K 60-69 2 Bieg Główny 10.44 00:05:44 00:57:29.05 00:00:14.90 00:57:43.95
151 301 WIŚNIEWSKA DOROTA K 34 SZARNOŚ K 30-39 14 Bieg Główny 10.43 00:05:45 00:57:31.58 00:00:03.95 00:57:35.53
152 78 KLEJNA WIESŁAWA K 35 ZBLEWO K 50-59 2 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 10.41 00:05:45 00:57:37.37 00:00:06.86 00:57:44.23
153 55 GWIZDAŁA AGNIESZKA K 36 BUKOWIEC K 30-39 15 Bieg Główny 10.37 00:05:47 00:57:52.25 00:00:09.58 00:58:01.83
154 45 GŁOWALA AGNIESZKA K 37 ŚWIECIE K 30-39 16 Bieg Główny 10.36 00:05:47 00:57:54.08 00:00:12.79 00:58:06.87
155 25 DALKE JOWITA K 38 GDAŃSK K 30-39 17 ZABIEGANE DWIE Bieg Główny 10.32 00:05:49 00:58:10.96 00:00:14.39 00:58:25.35
156 28 DEKOWSKA MONIKA K 39 WĘTFIE K 30-39 18 Bieg Główny 10.29 00:05:50 00:58:20.53 00:00:10.44 00:58:30.97
157 144 PISKORSKI JERZY M 118 PELPLIN M 60-69 11 Bieg Główny 10.27 00:05:50 00:58:25.14 00:00:10.67 00:58:35.81
158 60 JAGŁA DAGMARA K 40 WAŁKOWISKA 86-150 OSIE K 30-39 19 BIEGĄJĄCE WAŁKOWISKA :) Bieg Główny 10.21 00:05:52 00:58:45.99 00:00:14.29 00:59:00.28
159 160 SKWIERCZ JUSTYNA K 41 KRĄPLEWICE K 30-39 20 Bieg Główny 10.2 00:05:52 00:58:49.31 00:00:12.99 00:59:02.30
160 196 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 42 GDAŃSK K 40-49 13 ZABIEGANE DWIE Bieg Główny 10.16 00:05:54 00:59:05.25 00:00:14.33 00:59:19.58
161 72 KACZYŃSKI JERZY M 119 ŚWIECIE M 60-69 12 Bieg Główny 10.15 00:05:54 00:59:07.76 00:00:02.42 00:59:10.18
162 202 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M 120 JANIKOWO M 50-59 22 Bieg Główny 10.01 00:05:59 00:59:57.46 00:00:13.03 01:00:10.49
163 86 KRAJNIK WOJCIECH M 121 GRUDZIĄDZ M 40-49 34 PARKRUN GRUDZIĄDZ Bieg Główny 9.97 00:06:01 01:00:12.29 00:00:11.89 01:00:24.18
164 141 PIOTROWSKA JUSTYNA K 43 PIĘĆMORGI K 40-49 14 Bieg Główny 9.97 00:06:01 01:00:12.50 00:00:11.42 01:00:23.92
165 58 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA K 44 GRUDZIĄDZ K 50-59 3 WTORKOWY TRENING Bieg Główny 9.94 00:06:02 01:00:22.83 00:00:17.57 01:00:40.40
166 200 WSZELAK DARIUSZ M 122 GRUDZIĄDZ M 50-59 23 Bieg Główny 9.91 00:06:03 01:00:32.87 00:00:20.39 01:00:53.26
167 27 DEJNA SYLWIA K 45 TCZEW K 30-39 21 Bieg Główny 9.83 00:06:06 01:01:02.80 00:00:13.43 01:01:16.23
168 163 SOWIŃSKA MARTA K 46 OSIE K 40-49 15 Bieg Główny 9.83 00:06:06 01:01:04.42 00:00:16.58 01:01:21.00
169 49 GORDON PIOTR M 123 ŚWIECIE M 30-39 32 Bieg Główny 9.82 00:06:06 01:01:07.22 00:00:07.60 01:01:14.82
170 153 RUDNICKI SŁAWOMIR M 124 WARSZAWA M 30-39 33 MĘCZY BUŁA/BIEGAJĄCY BORSUK. Bieg Główny 9.77 00:06:08 01:01:25.03 00:00:19.33 01:01:44.36
171 119 MŁYŃSKI ZBIGNIEW M 125 KOKOSZKOWY M 70+ 5 Bieg Główny 9.76 00:06:09 01:01:30.91 00:00:13.72 01:01:44.63
172 102 LOOSE ANNA K 47 STAROGARD GDAŃSKI K 30-39 22 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 9.55 00:06:16 01:02:49.50 00:00:06.99 01:02:56.49
173 184 TROSDOWSKA MARTYNA K 48 BĄKOWSKI MŁYN K 20-29 5 SARENKI Bieg Główny 9.54 00:06:17 01:02:55.00 00:00:10.22 01:03:05.22
174 97 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 126 BĄDKI M 60-69 13 Bieg Główny 9.48 00:06:19 01:03:18.99 00:00:07.80 01:03:26.79
175 129 NOWICKA TATIANA K 49 ŚWIECIE K 40-49 16 DIABELSKIE PIORUNY Bieg Główny 9.45 00:06:21 01:03:30.47 00:00:08.45 01:03:38.92
176 140 PIOTROWSKA ALINA K 50 OSIE K 30-39 23 Bieg Główny 9.38 00:06:23 01:03:57.95 00:00:16.20 01:04:14.15
177 19 CHUDECKA BEATA CHUDECKA K 51 GRÓDEK K 40-49 17 DIABELSKIE PIORUNY Bieg Główny 9.34 00:06:25 01:04:16.81 00:00:08.40 01:04:25.21
178 48 GORDON MONIKA GORDON K 52 ŚWIECIE K 30-39 24 Bieg Główny 9.34 00:06:25 01:04:16.91 00:00:07.79 01:04:24.70
179 112 MALISZEWSKA MARIANNA K 53 ELBLĄG K 50-59 4 Bieg Główny 9.31 00:06:26 01:04:28.45 00:00:03.54 01:04:31.99
180 88 KRZAK JERZY M 127 GDAŃSK M 60-69 14 TKKF ROZSTAJE Bieg Główny 9.31 00:06:26 01:04:28.70 00:00:04.84 01:04:33.54
181 68 JEZIERSKA ALEKSANDRA K 54 STARA RZEKA K 20-29 6 SARENKI Bieg Główny 9.28 00:06:27 01:04:39.04 00:00:10.29 01:04:49.33
182 95 LENC JANUSZ M 128 BYDGOSZCZ M 60-69 15 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ Bieg Główny 9.2 00:06:31 01:05:14.42 00:00:17.79 01:05:32.21
183 37 DYWELSKI MIROSŁAW M 129 TCZEW M 60-69 16 BIEGAJĄCY TCZEW Bieg Główny 9.15 00:06:33 01:05:33.11 00:00:16.89 01:05:50.00
184 34 DROSDOWSKA KLARA K 55 ŚWIECIE K 20-29 7 Bieg Główny 9.1 00:06:35 01:05:56.77 00:00:19.30 01:06:16.07
185 173 SZWARC AGNIESZKA K 56 LNIANO K 30-39 25 AKTYWNE LNIANO Bieg Główny 8.96 00:06:41 01:06:57.52 00:00:11.33 01:07:08.85
186 188 TYMINSKI KRZYSZTOF M 130 GDAŃSK M 70+ 6 Bieg Główny 8.66 00:06:55 01:09:15.68 00:00:16.01 01:09:31.69
187 10 BOGULSKA AGNIESZKA K 57 ZBLEWO K 30-39 26 KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg Główny 8.53 00:07:01 01:10:19.67 00:00:10.63 01:10:30.30
188 105 ŁUBKOWSKA GRAŹYNA K 58 GDAŃSK K 60-69 3 Bieg Główny 8.36 00:07:10 01:11:48.88 00:00:14.09 01:12:02.97
189 57 HOMA HENRYK M 131 PELPLIN M 70+ 7 Bieg Główny 8.19 00:07:19 01:13:18.74 00:00:11.39 01:13:30.13
190 16 CHOJNACKA JOLANTA K 59 PELPLIN K 50-59 5 Bieg Główny 8.18 00:07:19 01:13:19.42 00:00:10.91 01:13:30.33
191 109 MAJNA KAZIMIERZ M 132 GDYNIA M 70+ 8 PARKRUN GDYNIA Bieg Główny 7.75 00:07:44 01:17:26.42 00:00:06.16 01:17:32.58
192 180 TOBOLSKA GRAŻYNA K 60 GRUDZIĄDZ K 60-69 4 Bieg Główny 7.49 00:08:00 01:20:08.88 00:00:18.23 01:20:27.11
193 1 ANGIEL WŁADYSŁAW M 133 BYDGOSZCZ M 70+ 9 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ Bieg Główny 7.48 00:08:01 01:20:16.77 00:00:05.49 01:20:22.26
194 40 GANU SERGHEI M 134 OSIE M 16-19 6 Bieg Główny 7.17 00:08:22 01:23:43.81 00:00:11.54 01:23:55.35

Bieg na orientację

Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Kat M kat Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto Start Meta
1 213 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 1 GOŁĄBEK M 0-100 1 Nordic Walking 9.32 00:06:26 00:32:12.33 00:05:07.65 00:37:19.98
2 210 GROBELNIAK RAFAŁ M 2 ŻUKOWO M 0-100 2 Nordic Walking 8.51 00:07:03 00:35:16.97 00:05:09.09 00:40:26.06
3 239 SKWERES ADRIANA K 1 PELPLIN K 0-100 1 HANIA I ZOSIA Nordic Walking 8.42 00:07:07 00:35:39.35 00:05:08.84 00:40:48.19
4 236 POTRZEBOWSKI MAREK M 3 BYDGOSZCZ M 0-100 3 DEAF I #B3K Nordic Walking 8.25 00:07:16 00:36:21.27 00:05:09.12 00:41:30.39
5 221 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 2 STAROGARD GDAŃSKI K 0-100 2 SPEED LADIES Nordic Walking 8.22 00:07:18 00:36:31.75 00:05:07.97 00:41:39.72
6 212 GWIZDAŁA BARTOSZ M 4 GOŁĄBEK M 0-100 4 Nordic Walking 7.88 00:07:36 00:38:04.04 00:05:12.31 00:43:16.35
7 220 LANGMESSER DANUTA K 3 PINCZYN K 0-100 3 MORSY ZBLEWO Nordic Walking 7.82 00:07:40 00:38:22.07 00:05:07.66 00:43:29.73
8 235 POTRZEBOWSKA AGATA K 4 BYDGOSZCZ K 0-100 4 DEAF I #B3K Nordic Walking 7.74 00:07:45 00:38:47.16 00:05:08.41 00:43:55.57
9 226 MAŁEK RENATA K 5 LNIANO K 0-100 5 Nordic Walking 7.5 00:08:00 00:40:00.54 00:05:08.36 00:45:08.90
10 207 BINGER ANETA K 6 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE K 0-100 6 Nordic Walking 7.47 00:08:02 00:40:11.58 00:05:07.69 00:45:19.27
11 227 MANIA MAŁGORZATA K 7 BEDZMIEROWICE K 0-100 7 Nordic Walking 7.35 00:08:09 00:40:49.80 00:05:09.97 00:45:59.77
12 224 MAŁEK ANDRZEJ M 5 LNIANO M 0-100 5 Nordic Walking 7.29 00:08:13 00:41:09.76 00:05:08.88 00:46:18.64
13 222 LEWANDOWSKA EWA K 8 SEMLIN K 0-100 8 MORSY ZBLEWO Nordic Walking 7.22 00:08:18 00:41:33.81 00:05:08.38 00:46:42.19
14 211 GUGAŁA MARIUSZ M 6 OSIE M 0-100 6 Nordic Walking 7.19 00:08:20 00:41:44.32 00:05:11.22 00:46:55.54
15 232 PADOWICZ ANNA K 9 WARSZAWA K 0-100 9 BOLINOGA TEAM Nordic Walking 7.13 00:08:24 00:42:03.11 00:05:12.07 00:47:15.18
16 216 KĄTOWSKA BEATA K 10 ŚWIECIE K 0-100 10 Nordic Walking 7.06 00:08:30 00:42:30.81 00:05:07.69 00:47:38.50
17 228 MAZURKIEWICZ ANTONI M 7 RYJEWO M 0-100 7 LKS ZANTYR SZTUM Nordic Walking 7.04 00:08:31 00:42:38.52 00:05:10.93 00:47:49.45
18 223 ŁADA ALEKSANDRA K 11 GNIEWKOWO K 0-100 11 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Nordic Walking 6.8 00:08:49 00:44:09.38 00:05:08.11 00:49:17.49
19 225 MAŁEK MARTA K 12 LNIANO K 0-100 12 Nordic Walking 6.79 00:08:50 00:44:10.03 00:05:09.31 00:49:19.34
20 310 JAGODZIŃSKA PAULINA K 13 BYDGOSZCZ K 0-100 13 Nordic Walking 6.79 00:08:50 00:44:10.40 00:05:14.55 00:49:24.95
21 217 KIEŁTYKA BOŻENA K 14 PINCZYN K 0-100 14 MORSY ZBLEWO Nordic Walking 6.75 00:08:53 00:44:28.41 00:05:10.25 00:49:38.66
22 215 KASPRZYCKA KATARZYNA K 15 ZBLEWO K 0-100 15 MORSY ZBLEWO Nordic Walking 6.74 00:08:54 00:44:30.66 00:05:09.40 00:49:40.06
23 233 PIETRUSZEWSKI BOGDAN M 8 GRUDZIĄDZ M 0-100 8 PARKRUN GRUDZIĄDZ Nordic Walking 6.69 00:08:58 00:44:50.05 00:05:08.51 00:49:58.56
24 214 JANUS MAŁGORZATA K 16 ŚWIECIE K 0-100 16 THE RUNNERS ŚWIECIE Nordic Walking 6.65 00:09:01 00:45:05.25 00:05:11.35 00:50:16.60
25 243 WÓJCIK JOANNA K 17 WAŁKOWISKA K 0-100 17 Nordic Walking 6.57 00:09:08 00:45:40.40 00:05:09.82 00:50:50.22
26 230 NOGA PAULA K 18 ŚWIECIE K 0-100 18 Nordic Walking 6.33 00:09:28 00:47:24.44 00:05:08.54 00:52:32.98
27 218 KUCZYŃSKA BERNADETA K 19 ŚWIECIE K 0-100 19 Nordic Walking 6.33 00:09:29 00:47:25.72 00:05:07.45 00:52:33.17
28 245 ZALEWSKA OLIWIA K 20 SIEROSŁAW K 0-100 20 Nordic Walking 6.29 00:09:32 00:47:41.48 00:05:10.97 00:52:52.45
29 244 ZALEWSKA ALINA K 21 SIEROSŁAW K 0-100 21 DIABELSKIE PIORUNY Nordic Walking 6.29 00:09:32 00:47:41.61 00:05:10.77 00:52:52.38
30 229 MIKULEWICZ HANNA K 22 STAROGARD GDAŃSKI K 0-100 22 MORSY ZBLEWO Nordic Walking 6.03 00:09:56 00:49:43.43 00:05:09.95 00:54:53.38
31 209 GOSIENIECKA JULITA K 23 OSIE K 0-100 23 OSP OSIE Nordic Walking 6.03 00:09:56 00:49:43.49 00:05:10.06 00:54:53.55
32 305 TYMIŃSKA EWA K 24 GDAŃSK K 0-100 24 Nordic Walking 6.02 00:09:57 00:49:49.94 00:05:13.19 00:55:03.13
33 241 SZULKOWSKA IRENA K 25 PINCZYN K 0-100 25 MORSY ZBLEWO Nordic Walking 5.9 00:10:10 00:50:52.57 00:05:10.24 00:56:02.81
34 234 PLUTOWSKA MIECZYSŁAWA K 26 STAROGARD GDAŃSKI K 0-100 26 MORSY ZBLEWO Nordic Walking 5.9 00:10:10 00:50:53.17 00:05:09.41 00:56:02.58
35 311 GIOLDA STEFAN M 9 BYDGOSZCZ M 0-100 9 Nordic Walking 5.86 00:10:14 00:51:14.13 00:05:13.77 00:56:27.90
36 250 ŻOŁNOWSKA ALEKSANDRA K 27 GRUDZIĄDZ K 0-100 27 PATYCZAKI Nordic Walking 5.71 00:10:30 00:52:33.14 00:05:12.88 00:57:46.02
37 208 CHUDECKA ALEKSANDRA K 28 GRÓDEK K 0-100 28 DIABELSKIE PIORUNY Nordic Walking 5.71 00:10:31 00:52:35.78 00:05:10.68 00:57:46.46
38 240 SZCZEPANIAK ANNA K 29 BYDGOSZCZ K 0-100 29 Nordic Walking 5.7 00:10:31 00:52:39.96 00:05:13.10 00:57:53.06
39 249 ZNANIECKI TOMASZ K 30 BYDGOSZCZ K 0-100 30 Nordic Walking 5.45 00:11:01 00:55:05.05 00:05:15.86 01:00:20.91
40 248 ZNANIECKA JOANNA K 31 INOWROCŁAW K 0-100 31 Nordic Walking 5.44 00:11:01 00:55:07.36 00:05:15.62 01:00:22.98
41 206 ANDRYSZAK KAROLINA K 32 BYDGOSZCZ K 0-100 32 ŻÓŁTOKRÓLEWSCY Nordic Walking 5.42 00:11:03 00:55:18.43 00:05:13.96 01:00:32.39
42 237 RATAJCZAK AURELIA K 33 BYDGOSZCZ K 0-100 33 Nordic Walking 5.42 00:11:03 00:55:19.77 00:05:12.97 01:00:32.74
43 246 ZNANIECKA DOMINIKA K 34 BYDGOSZCZ K 0-100 34 Nordic Walking 5.41 00:11:05 00:55:25.79 00:05:15.60 01:00:41.39
44 247 ZNANIECKA EWA K 35 BYDGOSZCZ K 0-100 35 Nordic Walking 5.41 00:11:05 00:55:26.84 00:05:16.04 01:00:42.88
45 238 RYBKA ALDONA K 36 ZIELONKA K 0-100 36 ŻÓŁTOKRÓLEWSCY Nordic Walking 5.41 00:11:06 00:55:30.90 00:05:14.59 01:00:45.49
46 219 KULCZYCKI JAN M 10 GDAŃSK M 0-100 10 Nordic Walking 5.4 00:11:06 00:55:31.35 00:05:14.03 01:00:45.38

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ