85 ELEKTRONICZNEZAPISY
29. Bieg Kociewski z Polpharmą - wirtualne

Wyniki wirtualne

Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Czas
551 ADAMOWSKI ANDRZEJ M ELBLĄG 00:53:23
552 BANASIAK DOROTA K KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Z NOGAMI W CHMURACH 02:24:44
553 BANASZEWSKA MAJA K GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ/SP20 00:55:29
554 BANASZEWSKA MARTA K GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ/SP20 00:59:44
555 BANASZEWSKA MONIKA K GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:59:44
556 BANASZEWSKI MICHAŁ M GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 00:55:29
557 BARTOŃ MAJA K OPOLE 01:28:59
558 BUDZIAREK ADAM M GDAŃSK #BBKTS 01:09:19
559 BUTOWSKA KATARZYNA K STAROGARD GDAŃSKI 00:43:31
560 CABAN KRZYSZTOF M ELBLĄG ZACZYNAM TRUCHTAĆ 00:58:16
562 CZAPLEWSKA ANNA K TCZEW POLPHARMA RUN 01:36:37
563 CZERWIŃSKI JANUSZ M ZEGRZE DAMY RADE ZEGRZE 01:03:10
564 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K GDAŃSK TAKA RYBA 00:58:31
565 DĘBSKI TOMASZ M KWIDZYN 00:46:38
566 DĘGA JADWIGA K TRALEWO 00:49:45
567 DĘGA LIDIA K TRALEWO 00:49:45
568 DZIEWIĄTKOWSKI RAFAŁ M STAROGARD GDAŃSKI MORSY RUN TEAM 01:08:20
569 FIDOS ALEKSANDER M GDAŃSK ENERGA 01:00:40
570 FRYMUS NORBERT M KŁOMNICE POLPHARMA RUN 00:55:46
571 GODZIUK ROMAN M TORUŃ 00:58:44
572 GORZĄCH ZBIGNIEW M CIECHANÓW ASFALTLOVE DZIKI 00:59:45
574 GRZĄŚLEWICZ ŁUKASZ M PINNEBERG 00:58:04
575 HABAS GABRIELA K MAŁA SŁOŃCA FLEX RUNNERS 01:06:32
576 JAGODDA ADAM M TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 00:58:44
577 JANCZUK PIOTR M ELBLĄG BRIDGE 4 00:59:48
578 JARCZEWSKA RENATA K GOLENIÓW 01:30:08
579 JASTER MARIOLA K KALISKA 01:13:00
580 JASTRZĘBOWSKA ANNA K RZEKUŃ ENERGA 01:08:08
581 JĘDRASZEWSKA MONIKA K TCZEW 01:02:08
582 JĘDRYSIAK SŁAWOMIR M GRANTHAM 00:53:40
584 KASPER LOUISA K STAROGARD GDAŃSKI 00:58:20
586 KOTLICKA KAMILA K GDAŃSK 01:08:35
587 KOTOWICZ BARTOSZ M KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 00:33:57
589 KRUSZEWSKI TOMASZ M TORUŃ TEKA2 01:05:39
590 KUDEŃ AGNIESZKA K ŁÓDŹ Z NOGAMI W CHMURACH 02:23:57
591 KULCZYCKI JAN M GDAŃSK 01:32:25
125 KWIDZINSKI BARTOSZ M GDAŃSK 00:44:21
592 LOKŚ GRAŻYNA K JANOWO 01:15:18
593 LUBOWIECKA ALICJA K WEJHEROWO 01:36:00
594 MAKOWSKI KRZYSZTOF M STAROGARD GDAŃSKI 01:00:48
595 MARCINEK RAFAŁ M WROCŁAW 00:54:42
596 MASZKA BEATA K OSIECZNA 00:58:43
597 MĄKA WITOLD M TRZCIANKA ARCAN TEAM 00:54:42
599 NAGÓRSKI RYSZARD M CIECHOCINEK 01:11:56
600 NAROLEWSKA DAGMARA K TORUŃ 00:56:21
601 NELKOWSKI JANUSZ M SULECHÓW ZABIEGANY SULECHÓW 00:55:05
603 PAWŁOSKA KAROLINA K ELBLĄG 01:34:43
604 PEPLIŃSKI MAREK M ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 01:08:00
606 ROMAŃSKI MARCIN M STAROGARD GDAŃSKI 01:01:24
607 RÓZGA IWONA K ŁÓDŹ Z NOGAMI W CHMURACH 02:24:22
609 SANDACH STEFAN M GDYNIA ZIELONA LAGUNA TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 01:10:04
610 SOBCZYK JOANNA K GRUDZIADZ PARKRUN GRUDZIADZ 00:53:21
611 STALICA BOGUSŁAWA K RYCHŁAWA 01:04:37
612 STALICA WIESŁAW M RYCHŁAWA 01:02:55
613 STROMCZYŃSKI MACIEJ M ZABRZE 01:18:56
614 SUCHOMSKI MARCIN M NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 00:49:32
615 SZARMACH ANNA K LUBICHOWO SZARMACH TEAM 01:17:04
616 SZARMACH SYLWIA K OCYPEL SZARMACH TEAM 01:16:56
617 SZUBA-KOWALONEK ALEKSANDRA K SKRZESZEWO 00:58:50
618 SZYMAŃSKA ALEKSANDRA K ŁÓDŹ 02:25:17
619 SZYMAŃSKI MATEUSZ M OSTROŁĘKA POLPHARMA RUN 01:09:23
232 ŚMISTEK PAWEŁ M STAROGARD GDAŃSKI 00:52:10
622 WALASEK PRZEMYSŁAW M TOMASZÓW MAZOWIECKI 01:16:00
623 WALENDZIK IWONA K STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH STAROGARD GDAŃSKI 01:19:57
624 WALEWSKA URSZULA K ŁÓDŹ Z NOGAMI W CHMURACH 02:24:27
WĄSEK TOMASZ M STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN 01:00:03
625 WĘZINA JAROSŁAW M NOWA WIEŚ MALBORSKA 01:05:24
627 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K GDYNIA 01:03:13
628 WODZIKOWSKI WOJCIECH M GDAŃSK 01:05:19
629 WOJAS ANNA K NOWA WIEŚ MALBORSKA 01:05:13
630 WOLFRAM DAWID M GDYNIA 00:51:42
631 WOŹNIAK KATARZYNA K WARSZAWA 01:21:27
632 WOŹNIAK-DOMINIK KAMILA K STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W STAROGARDZIE GDAŃSKIM 01:21:27
633 ZAKRZEWSKI JAKUB M STAROGARD GDAŃSKI 00:46:25
634 ZALEWSKA KAROLINA K STAROGARD GDAŃSKI 01:24:52
635 ZARDECKA SABINA K STAROGARD GDAŃSKI 01:10:16
583 KARCZYŃSKI JANUSZ M STAROGARD GDAŃSKI 00:52:08
602 NOWACKA IZABELA K GRUPA 00:56:27
73 GRZEŚLAK JOANNA K EŁGANOWO MEWO TEAM 01:23:07
588 KOWALIK ADAM M JASTARNIA 43.BSAP FOW 02:32:27
180 PIESIK KRYSTIAN M STAROGARD GDAŃSKI 01:10:53
621 TROJANOWSKA ANNA K GRUPA 00:56:17
626 WIECZORKOWSKI MATEUSZ M STAROGARD GDAŃSKI 01:09:40
636 GRZYWNA GRZEGORZ M WOJCIECHOW 00:35:40

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ