Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosiak Ryszard Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
2 Bielińska Barbara Starogard Gdański 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
3 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
4 Boschke Magdalena Pelplin 10 km opłacono on-line
5 Brzeska-Szulc Monika Iława 10 km opłacono on-line
6 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km opłacono on-line
7 Cebula Bogdan Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum
8 Chabowski Tomasz sztum 10 km Sztum Biega opłacono on-line
9 Chojnacka Jolanta Pelplin 10 km opłacono on-line
10 Czechowska Dorota Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
11 Czechowski Dawid Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
12 Czerwiński Krzysztof Osno 10 km polkrys team opłacono on-line
13 Dąbrowski Leszek Pływaczewo 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
14 Dejna Sylwia Tczew 10 km opłacono on-line
15 Dekowska Monika Wętfie 10 km opłacono on-line
16 Dering Marcin Demlin 10 km opłacono on-line
17 Derkowska Ewelina Szarnoś 10 km opłacono on-line
18 Dywelski Mirosław Tczew 10 km BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
19 Freda Patrycja Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
20 Gajdus Leon Skórcz 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
21 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
22 Gąsiorowski Dariusz Gardeja 10 km Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
23 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
24 Gałuszka Dorota Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
25 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km
26 Gidzińska Larysa Gdańsk 10 km Benefit Systems off-road Runners opłacono on-line
27 Grefka Stefan Łąg 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
28 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 10 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono on-line
29 Gruchała Daniel Starogard Gdański 10 km Gkstg
30 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
31 Gumienik Dariusz Szarnoś 10 km Szarnoś Team opłacono on-line
32 Gumienik Monika Szarnoś 10 km Szarnoś Team opłacono on-line
33 Gumiński Piotr Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo
34 Hartuna zenon Piece 10 km Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA opłacono on-line
35 Heyda Piotr Iława 10 km D312 opłacono on-line
36 Hinc Aldona Gdańsk 10 km
37 Hinc Stanisław Gdańsk 10 km
38 Hoffmann Daniel Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
39 Homa Henryk Pelplin 10 km opłacono on-line
40 Jagodda Adam Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
41 Jankowski Karol Iława 10 km BGS Iława opłacono on-line
42 Kluczewska Emilia Bytów 10 km Runastyczni Team Bytów
43 Kordecki Robert Wielki Klincz 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
44 Kropidłowski Marek Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
45 Kunz Mieczysław Toruń 10 km UMK Toruń opłacono on-line
46 Kurkowski Marek Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
47 Kuźma Anna Świecie 10 km The Runners Świecie
48 Kwiatkowska Iwona Elbląg 10 km opłacono on-line
49 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 10 km opłacono on-line
50 Legaszewski Roman Skórcz 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
51 Lewandowski Marcin Tuchola 10 km opłacono on-line
52 Lewandowski Michał Mirotki 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
53 Lokś GRAŻYNA Janowo 10 km opłacono on-line
54 Loose Anna Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
55 Loose Bartosz Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
56 Majkowski Tomasz Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
57 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
58 Maliszewska Marianna Elbląg 10 km opłacono on-line
59 Mania Roman Bedzmierowice 10 km Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA opłacono on-line
60 Mazerski Jarosław Toruń 10 km opłacono on-line
61 Michałowski Piotr Przechlewo 10 km opłacono on-line
62 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański 10 km SKL Filippides opłacono on-line
63 milkowski mariusz gdynia 10 km opłacono on-line
64 Mykowski Tadeusz Skorcz 10 km
65 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 10 km opłacono on-line
66 Nadolny Radosław Pelplin 10 km
67 Narloch Michał Lubichowo 10 km opłacono on-line
68 Nelke Eliasz Tczew 10 km Apator Metrix opłacono on-line
69 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 10 km KS Prefbet-Sonarol opłacono on-line
70 Nowakowski Jerzy Skórcz 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
71 Ogonowska Agnieszka Bartoszyce 10 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
72 Ogonowski Daniel Gdańsk 10 km Grupa Rewers opłacono on-line
73 Olkowski Jurek Świecie 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
74 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 10 km Kwidzyn Biega
75 Orlikowski Tadeusz Gdynia 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
76 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice 10 km
77 Osiński Ryszard Malbork 10 km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
78 Patelczyk Sławomir Demlin 10 km opłacono on-line
79 Pawełek Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
80 Pior Karolina Skórcz 10 km opłacono on-line
81 PISKORSKI JERZY PELPLIN 10 km opłacono on-line
82 Połomski Jarosław Gniew 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
83 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 10 km
84 Reimus Maciej Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
85 Rekowski Kazimierz Tczew 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
86 Różek Dawid Śliwice 10 km opłacono on-line
87 Różycki Ryszard Tczew 10 km Klub Kociewiak Tczew
88 Ruchlewicz Natalia Sztum 10 km opłacono on-line
89 Ruchlewicz Urszula Sztum 10 km opłacono on-line
90 Ruminska Katarzyna Wałdowo Szlacheckie 10 km opłacono on-line
91 Russ Roman Laskowice 10 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
92 Ruszkiewicz Małgorzata Susz 10 km opłacono on-line
93 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km Buchalter opłacono on-line
94 SALEWSKI JAN GDYNIA 10 km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
95 schutz tomasz Gdynia 10 km BROWAR GDYNIA
96 Ścisłowski Andrzej Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
97 Skalska Anna Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo
98 Slisewski Tomasz Starogard Gdański 10 km GK STG / POLPHARMA RUN TEAM opłacono on-line
99 Śnieg Aleksandra Gdańsk 10 km opłacono on-line
100 Sobieś Alina Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 7025

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ