Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
2 | Żabczyński Daniel | Rumia | Polska | 10 km | Biegamyrazem.pl | |
3 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | 10 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line |
4 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
6 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | Polska | 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
8 | Wiśniewska Dorota | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś team | opłacono on-line |
9 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | 10 km | Diabelskie pioruny | |
10 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
12 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | 10 km | BGS Iława | opłacono on-line |
15 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
16 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
17 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
20 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
22 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
23 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
24 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
25 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | 10 km | Morsy z Michałowa | opłacono on-line |
26 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | 10 km | ||
27 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
28 | Szabłowska Iwona | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
29 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
30 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
31 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
32 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | GK STG / POLPHARMA RUN TEAM | opłacono on-line |
33 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
34 | schutz tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | BROWAR GDYNIA | |
35 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 10 km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |
36 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | 10 km | Buchalter | opłacono on-line |
37 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Russ Roman | Laskowice | Polska | 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |
39 | Ruminska Katarzyna | Wałdowo Szlacheckie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 10 km | Klub Kociewiak Tczew | |
43 | Różek Dawid | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
45 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
46 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 10 km | ||
47 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 10 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line |
48 | PISKORSKI JERZY | PELPLIN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Pior Karolina | Skórcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Pawełek Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
52 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | 10 km | Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
53 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 10 km | ||
54 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
55 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | |
56 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
57 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Rewers | opłacono on-line |
58 | Ogonowska Agnieszka | Bartoszyce | Polska | 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
59 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Polska | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
60 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Prefbet-Sonarol | opłacono on-line |
61 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | Apator Metrix | opłacono on-line |
62 | Narloch Michał | Lubichowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Nadolny Radosław | Pelplin | Polska | 10 km | ||
64 | Mykowski Tadeusz | Skorcz | Polska | 10 km | ||
65 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
67 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
68 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Mania Roman | Bedzmierowice | Polska | 10 km | Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA | opłacono on-line |
71 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
73 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
74 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
75 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | 10 km | La rive Team | opłacono on-line |
77 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
79 | Łazarski Marian | Działowo | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | |
80 | Łada Marcin | Żukowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | Łabuda Agnieszka | Iława | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
83 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
84 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
85 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
86 | Lewandowski Marcin | Tuchola | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
88 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
89 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
90 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | |
91 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
92 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | 10 km | UMK Toruń | opłacono on-line |
93 | Kropidłowski Marek | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
94 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
95 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | 10 km | Runastyczni Team Bytów | |
96 | Jankowski Karol | Iława | Polska | 10 km | BGS Iława | opłacono on-line |
97 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
98 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
99 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
100 | Hinc Stanisław | Gdańsk | Polska | 10 km |
Wyświetleń: 9931