Światowy Dzień Nordic Walking
5 lub 10 km w Łodzi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Błażejewicz Akojzy Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Epoka Nordica Łódź opłacono BM
2 Bakalarz Aleksandra Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Epoka Nordica Łódź opłacono BM
3 Rubacha Marek Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Epoka Nordica Łódź opłacono BM
4 Szymańska Lilianna Lódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy z nogami w chmurach opłacono
5 Bobińska Monika Łódź 5 lub 10 km w Łodzi MaszerujemyZnogamiWchmurach opłacono
6 Bartosik Krystyna Zgierz 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
7 Piotrowska Marta Lodz 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
8 Dróżdż Paweł Łódź 5 lub 10 km w Łodzi EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono BM
9 Kot Patrycja Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy z nogami w chmurach opłacono BM
10 Domański Łukasz Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
11 Życińska Roksana Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
12 Mikosz Artur Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
13 Plesiak-Mikosz Anna Plesiak-Mikosz Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
14 Gościński Mariusz Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów opłacono BM
15 Szperna Krzysiek Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
16 Spalińska Judyta Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
17 Banaszkiewicz Arkadiusz Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
18 Banaszkiewicz Sylwia Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
19 Kaczmarek Włodzimierz Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono
20 Garbowicz Tomasz Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów Grupa Nordic Walking opłacono BM
21 Walot Joanna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Z Kijami Przez Życie opłacono BM
22 Mądra Marta Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
23 Murlikiewicz Maria Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
24 Pyrka Zbigniew Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
25 Pyrka Alicja Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
26 Zając Mariola Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
27 Sztajnert Justyna Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
28 Siewierska Urszula Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
29 Gąbka Magdalena Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
30 Rosińska Katarzyna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
31 Piotrowska-Wlaźlak Renata Ksawerów 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
32 Wota Izabela Ksawerów 5 lub 10 km w Łodzi bodyfit*activ opłacono BM
33 Błądek Jolanta Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź opłacono BM
34 Błądek Witold Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź opłacono BM
35 Paszkiewicz-Kęsiak Anita Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Forever Young Łódź opłacono BM
36 Milewska Izabela Łódź 5 lub 10 km w Łodzi
37 Chmielecka Małgorzata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
38 Ciechomska Beata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
39 Szadkowski Mariusz Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono BM
40 Cieślak Roman Łódź 5 lub 10 km w Łodzi EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
41 Kierasińska Dorota Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
42 Wojciechowska Izabella Warszawa 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
43 Ciesiołkiewicz Konrad Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Epoka Nordica Łódź opłacono BM
44 Kudeń Agnieszka Łódź 5 lub 10 km w Łodzi MaszerujemyzNogamiWchmurach opłacono
45 Gralak Anna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
46 Spiczak Mariusz Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
47 Abramowicz Damian Kalisz 5 lub 10 km w Łodzi REKSIO TEAM / WATAHA Łączy Nas Bieganie / KNT Kalisz
48 Wacławek Marta Szczęsne 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
49 Panek Anna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
50 Czekajło Franciszek Drezdenko 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
51 Pietrzak Maria Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi NWPL Garossa Team
52 Świtała Karolina Świtała Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi NWPL Garrosa Team
53 KOCHANIAK Maria Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Epoka Nordica Łódź opłacono BM
54 Rasinski Robert Warszawa 5 lub 10 km w Łodzi
55 Rasinska Urszula Warszawa 5 lub 10 km w Łodzi
56 Zaton Dominika Zaton Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi NWPL Garossa Team opłacono BM
57 Lotka Justyna Lodz 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
58 Gołąb Agata Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi Garossa Team
59 Gołąb Mirosław Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi Garossa Team
60 Mamenas Magdalena Łódź 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM
61 Nurkiewicz Agnieszka Łódź 5 lub 10 km w Łodzi ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono BM
62 Banasiak Dorota Konstantynów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi MaszerujemyzNogamiWchmurach opłacono
63 Skonieczna Wioleta Starowa Góra 5 lub 10 km w Łodzi KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ opłacono BM
64 Sulej Teresa Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi Garossa Team opłacono BM
65 Watarski Mariusz Łódź 5 lub 10 km w Łodzi FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono BM
66 Kwintal Barbara Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono
67 mańkawstańka dorota łódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono
68 Kowalska Marlena Łódź 5 lub 10 km w Łodzi KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ opłacono BM
69 Bladowski Zdzisław Łódź 5 lub 10 km w Łodzi EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono BM
70 Jakubowicz Malgorzata Lodz 5 lub 10 km w Łodzi MaszerujemyzNogamiWchmurach opłacono
71 Czernik Małgorzata Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi
72 Dzierzgowska Magdalena Wrocław 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono BM
73 Hara Joanna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono
74 Dankiewicz Barbara Łowicz 5 lub 10 km w Łodzi ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono BM
75 Szymańska Aleksandra Lódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono BM
76 PIEPRZOWSKI ROBERT ŁÓDŹ 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono BM
77 Wrzesińska Kasiola Łódź 5 lub 10 km w Łodzi MaszerujemyzNogamiWchmurach opłacono
78 Witek Arleta Ozorków 5 lub 10 km w Łodzi opłacono
79 Berkowska Marzena Zaborów 5 lub 10 km w Łodzi Positive Nordic Walking Team opłacono BM
80 Kobiela Alina Kobiela Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono
81 Kusy Aleksandra Łódź 5 lub 10 km w Łodzi ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono BM
82 Rózga Iwona Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono
83 Marczak Krzysztof Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi NWPL/NW Bełchatów
84 Orlińska Anna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi Maszerujemy zNogamiWchmurach opłacono BM
85 KARWOWSKI MICHAŁ ŁÓDŹ 5 lub 10 km w Łodzi KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ opłacono BM
86 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 lub 10 km w Łodzi Face Nordic Walking Team opłacono BM
87 Gołębiowski Krzysztof Łódź 5 lub 10 km w Łodzi ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono BM
88 Zajączkowska Bożena Łęczyca 5 lub 10 km w Łodzi opłacono BM


Wyświetleń: 6385

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ