4.05.2021 r. 700 km - aktywność na 700 lat Straszyna #1 4.05.2021 r.
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chmielewski Andrzej Straszyn Start godz. 06:00
2 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start godz. 06:00
3 Diakun Tomasz Diakun Straszyn Start godz. 06:00
4 Sztormowski Maciej Gdańsk Start godz. 06:00
5 Dubiela Małgorzata Juszkowo Start godz. 06:00 Pruszcz Biega
6 Garstka Małgorzata Rusocin Start godz. 07:00
7 Sztormowski Maciej.Sztormowski Gdańsk Start godz. 07:00
8 Pieczulis Magdalena Straszyn Start godz. 07:00 Polbruk Run Team
9 Galicka Izabela Galicka Borkowo Start godz. 07:00
10 Grzegorczyk Dorota Kowale Start godz. 07:00 TakaRYBA
11 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Straszyn biega, SUT
12 Talarek Artur Borkowo Start godz. 08:00
13 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Pruszcz biega
14 Witkowska Matylda Witkowska Straszyn Start godz. 08:00
15 Witkowska Tymon Straszyn Start godz. 08:00
16 Podwysocki 2 Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Straszyn biega, SUT
17 Zajączkowski Łukasz Juszkowo Start godz. 09:00
18 Neubauer Grzegorz Juszkowo Start godz. 09:00
19 Blok Marta Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
20 Gembrowicz-Zajączkowska Izabela Juszkowo Start godz. 09:00
21 Manias Magdalena Pruszcz gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
22 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo Start godz. 10:00
23 Blok2 Marta Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu
24 Pasierbska Ewa Gdańsk Start godz. 10:00
25 Marczak 1 Marek Pruszcz Gdańsk Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
26 Przybyś Agnieszka Łęgowo Start godz. 11:00 Pruszcz biega
27 Płotka Witek Straszyn Start godz. 11:00 SUT - Straszyn Ultra Team
28 Biczkowska Ewelina Straszyn Start godz. 11:00 Straszyn Biega
29 Marczak3 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 11:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
30 Gołębiowski Piotr Straszyn Start godz. 11:00
31 Greszkiewicz Monika Straszyn Start godz. 12:00
32 Wiergowska Julia Straszyn Start godz. 12:00
33 Sepetowska Kinga Gdańsk Start godz. 12:00
34 Walczak Krzysztof Gdynia Start godz. 12:00
35 Biczkowski Konrad Straszyn Start godz. 13:00 Straszyn Biega
36 Wasiński Bartosz Borkowo Start godz. 13:00
37 Danielewicz Michał Gdańsk Start godz. 13:00
38 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI Start godz. 13:00 PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
39 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
40 Kuchcińska Monika Juszkowo Start godz. 14:00 Straszyn biega, SUT
41 Płotka Małgosia Straszyn Start godz. 14:00 Straszyn Biega
42 Marczak2 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
43 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry Start godz. 14:00
44 Charkiewicz Jakub Straszyn Start godz. 15:00
45 Różańska Marzena Straszyn Start godz. 15:00
46 Nowak Michał Radunica Start godz. 15:00
47 Grządziela Magdalena Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
48 Grządziela Krzysztof Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
49 Charkiewicz Monika Straszyn Start godz. 16:00
50 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Start godz. 16:00
51 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start godz. 16:00
52 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Pruszcz biega
53 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Straszyn Biega
54 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 Straszyn biega, SUT
55 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 SUT Pruszcz biega
56 Nowak Anna Juszkowo Start godz. 17:00
57 Nowakowska Ewelina ŻUKCZYN Start godz. 17:00
58 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start godz. 17:00
59 Koszarowski Jarosław Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
60 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Start godz. 18:00
61 Freda Artur Pruszcz Gdański Start godz. 18:00
62 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Straszyn biega, SUT
63 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Start godz. 18:00
64 Grabowska Dagmara Juszkowo Start godz. 19:00 Straszyn Biega, SUT
65 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
66 Baumgart Michał Straszyn Start godz. 19:00 LOTOS Running Team
67 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn Biega
68 Sakowicz Ewelina STRASZYN Start godz. 19:00
69 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
70 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 20:00 Straszyn biega, SUT
71 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
72 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
73 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
74 Manias Michał Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT - Straszyn Ultra Team
75 Manias1 Michał Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
76 Michalak Magdalena Gdańsk Start godz. 21:00 Żarta Wataha
77 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
78 Grube Bartosz Gdynia Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
79 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team


Wyświetleń: 7367

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ