Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | ||
2 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
3 | Witkowska Tymon | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | |||
4 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | |||
5 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | |||
6 | Wasiński Bartosz | Borkowo | Polska | Start godz. 13:00 | |||
7 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Start godz. 12:00 | |||
8 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | |||
9 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 08:00 | |||
10 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | ||
11 | Sztormowski Maciej.Sztormowski | Gdańsk | Polska | Start godz. 07:00 | |||
12 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Polska | Start godz. 06:00 | |||
13 | Sepetowska Kinga | Gdańsk | Polska | Start godz. 12:00 | |||
14 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 19:00 | |||
15 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | |||
16 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | Start godz. 11:00 | Pruszcz biega | ||
17 | Podwysocki 2 Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Straszyn biega, SUT | ||
18 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | Straszyn biega, SUT | ||
19 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | |||
20 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
21 | Płotka Małgosia | Straszyn | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn Biega | ||
22 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | ||
23 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | |||
24 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
25 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz biega | ||
26 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 | |||
27 | Nowak Michał | Radunica | Polska | Start godz. 15:00 | |||
28 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | |||
29 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
30 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | Straszyn biega, SUT | ||
31 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Straszyn biega, SUT | ||
32 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | ||
33 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | Żarta Wataha | ||
34 | Marczak3 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 11:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
35 | Marczak2 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
36 | Marczak 1 Marek | Pruszcz Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
37 | Manias1 Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
38 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
39 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
40 | Łozińska Karolina | Tarnowskie Góry | Polska | Start godz. 14:00 | |||
41 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | |||
42 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | ||
43 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
44 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Polska | Start godz. 18:00 | |||
45 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | ||
46 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn biega, SUT | ||
47 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | ||
48 | Koszarowski Jarosław | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
49 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 16:00 | |||
50 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Pruszcz biega | ||
51 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 07:00 | TakaRYBA | ||
52 | Grządziela Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | Straszyn biega i morsuje | ||
53 | Grządziela Krzysztof | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | Straszyn biega i morsuje | ||
54 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
55 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
56 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
57 | Greszkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | |||
58 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Straszyn Biega | ||
59 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | ||
60 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | ||
61 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | |||
62 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
63 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Start godz. 07:00 | |||
64 | Galicka Izabela Galicka | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | |||
65 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | |||
66 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | Pruszcz biega | ||
67 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | ||
68 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | |||
69 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 13:00 | |||
70 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | |||
71 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
72 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
73 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | |||
74 | Blok2 Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | ||
75 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
76 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | ||
77 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | ||
78 | Baumgart Michał | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | LOTOS Running Team | ||
79 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 |
Wyświetleń: 18806