4.05.2021 r. 700 km - aktywność na 700 lat Straszyna #1 4.05.2021 r.
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
1 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
LOTOS Running Team
2 Baumgart Michał Straszyn Start godz. 19:00 LOTOS Running Team
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
3 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI Start godz. 13:00 PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
Polbruk Run Team
4 Pieczulis Magdalena Straszyn Start godz. 07:00 Polbruk Run Team
Pruszcz Biega
5 Dubiela Małgorzata Juszkowo Start godz. 06:00 Pruszcz Biega
Pruszcz Biega, Straszyn Biega
6 Marczak3 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 11:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
7 Marczak2 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
8 Marczak 1 Marek Pruszcz Gdańsk Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
9 Blok Marta Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
10 Manias Magdalena Pruszcz gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
11 Koszarowski Jarosław Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu
12 Blok2 Marta Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu
Pruszcz biega
13 Przybyś Agnieszka Łęgowo Start godz. 11:00 Pruszcz biega
14 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Pruszcz biega
15 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Pruszcz biega
SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
16 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
SUT - Straszyn Ultra Team
17 Płotka Witek Straszyn Start godz. 11:00 SUT - Straszyn Ultra Team
18 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
19 Grube Bartosz Gdynia Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
20 Manias1 Michał Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
21 Manias Michał Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT - Straszyn Ultra Team
SUT Pruszcz biega
22 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
23 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
24 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
25 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 SUT Pruszcz biega
Straszyn Biega
26 Biczkowski Konrad Straszyn Start godz. 13:00 Straszyn Biega
Straszyn Biega
27 Biczkowska Ewelina Straszyn Start godz. 11:00 Straszyn Biega
28 Płotka Małgosia Straszyn Start godz. 14:00 Straszyn Biega
29 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Straszyn Biega
30 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn Biega
Straszyn Biega, SUT
31 Grabowska Dagmara Juszkowo Start godz. 19:00 Straszyn Biega, SUT
Straszyn biega, SUT
32 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
33 Kuchcińska Monika Juszkowo Start godz. 14:00 Straszyn biega, SUT
34 Podwysocki 2 Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Straszyn biega, SUT
35 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Straszyn biega, SUT
36 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
37 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Straszyn biega, SUT
38 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 20:00 Straszyn biega, SUT
39 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 Straszyn biega, SUT
Straszyn biega i morsuje
40 Grządziela Krzysztof Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
41 Grządziela Magdalena Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
TakaRYBA
42 Grzegorczyk Dorota Kowale Start godz. 07:00 TakaRYBA
_BRAK NAZWY_
43 Walczak Krzysztof Gdynia Start godz. 12:00
44 Sepetowska Kinga Gdańsk Start godz. 12:00
45 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry Start godz. 14:00
46 Danielewicz Michał Gdańsk Start godz. 13:00
47 Wiergowska Julia Straszyn Start godz. 12:00
48 Wasiński Bartosz Borkowo Start godz. 13:00
49 Gołębiowski Piotr Straszyn Start godz. 11:00
50 Pasierbska Ewa Gdańsk Start godz. 10:00
51 Nowak Michał Radunica Start godz. 15:00
52 Gembrowicz-Zajączkowska Izabela Juszkowo Start godz. 09:00
53 Neubauer Grzegorz Juszkowo Start godz. 09:00
54 Zajączkowski Łukasz Juszkowo Start godz. 09:00
55 Greszkiewicz Monika Straszyn Start godz. 12:00
56 Różańska Marzena Straszyn Start godz. 15:00
57 Charkiewicz Jakub Straszyn Start godz. 15:00
58 Witkowska Tymon Straszyn Start godz. 08:00
59 Witkowska Matylda Witkowska Straszyn Start godz. 08:00
60 Talarek Artur Borkowo Start godz. 08:00
61 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo Start godz. 10:00
62 Galicka Izabela Galicka Borkowo Start godz. 07:00
63 Sztormowski Maciej.Sztormowski Gdańsk Start godz. 07:00
64 Sakowicz Ewelina STRASZYN Start godz. 19:00
65 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start godz. 16:00
66 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Start godz. 16:00
67 Charkiewicz Monika Straszyn Start godz. 16:00
68 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Start godz. 18:00
69 Sztormowski Maciej Gdańsk Start godz. 06:00
70 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start godz. 17:00
71 Garstka Małgorzata Rusocin Start godz. 07:00
72 Freda Artur Pruszcz Gdański Start godz. 18:00
73 Nowakowska Ewelina ŻUKCZYN Start godz. 17:00
74 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Start godz. 18:00
75 Nowak Anna Juszkowo Start godz. 17:00
76 Diakun Tomasz Diakun Straszyn Start godz. 06:00
77 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start godz. 06:00
78 Chmielewski Andrzej Straszyn Start godz. 06:00
Żarta Wataha
79 Michalak Magdalena Gdańsk Start godz. 21:00 Żarta Wataha


Wyświetleń: 7370

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ