Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | |||||||||
1 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | |||||
LOTOS Running Team | |||||||||
2 | Baumgart Michał | Straszyn | Start godz. 19:00 | LOTOS Running Team | |||||
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||||||
3 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||
Polbruk Run Team | |||||||||
4 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | |||||
Pruszcz Biega | |||||||||
5 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | |||||
Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||||||
6 | Koszarowski Jarosław | Pruszcz Gdański | Start godz. 18:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||
7 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Start godz. 09:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||
8 | Marczak 1 Marek | Pruszcz Gdańsk | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||
9 | Marczak2 Marek | Pruszcz Gdański | Start godz. 14:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||
10 | Marczak3 Marek | Pruszcz Gdański | Start godz. 11:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||
11 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||
Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | |||||||||
12 | Blok2 Marta | Pruszcz Gdański | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | |||||
Pruszcz biega | |||||||||
13 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Start godz. 11:00 | Pruszcz biega | |||||
14 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Start godz. 16:00 | Pruszcz biega | |||||
15 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Start godz. 08:00 | Pruszcz biega | |||||
SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
16 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
17 | Płotka Witek | Straszyn | Start godz. 11:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
18 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
19 | Grube Bartosz | Gdynia | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
20 | Manias1 Michał | Pruszcz Gdański | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
21 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
SUT Pruszcz biega | |||||||||
22 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | |||||
23 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | |||||
24 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz biega | |||||
25 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | |||||
Straszyn Biega | |||||||||
26 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | |||||
Straszyn Biega | |||||||||
27 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Start godz. 16:00 | Straszyn Biega | |||||
28 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |||||
29 | Płotka Małgosia | Straszyn | Start godz. 14:00 | Straszyn Biega | |||||
30 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | |||||
Straszyn Biega, SUT | |||||||||
31 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
Straszyn biega, SUT | |||||||||
32 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
33 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Start godz. 17:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
34 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Start godz. 18:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
35 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
36 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
37 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Start godz. 14:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
38 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Start godz. 08:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
39 | Podwysocki 2 Wojciech | Pruszcz Gdański | Start godz. 09:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
Straszyn biega i morsuje | |||||||||
40 | Grządziela Krzysztof | Straszyn | Start godz. 15:00 | Straszyn biega i morsuje | |||||
41 | Grządziela Magdalena | Straszyn | Start godz. 15:00 | Straszyn biega i morsuje | |||||
TakaRYBA | |||||||||
42 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Start godz. 07:00 | TakaRYBA | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
43 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Start godz. 09:00 | ||||||
44 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
45 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Start godz. 19:00 | ||||||
46 | Sztormowski Maciej.Sztormowski | Gdańsk | Start godz. 07:00 | ||||||
47 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Start godz. 06:00 | ||||||
48 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Start godz. 10:00 | ||||||
49 | Talarek Artur | Borkowo | Start godz. 08:00 | ||||||
50 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Start godz. 08:00 | ||||||
51 | Witkowska Tymon | Straszyn | Start godz. 08:00 | ||||||
52 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Start godz. 15:00 | ||||||
53 | Różańska Marzena | Straszyn | Start godz. 15:00 | ||||||
54 | Greszkiewicz Monika | Straszyn | Start godz. 12:00 | ||||||
55 | Galicka Izabela Galicka | Borkowo | Start godz. 07:00 | ||||||
56 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Start godz. 09:00 | ||||||
57 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Start godz. 09:00 | ||||||
58 | Nowak Michał | Radunica | Start godz. 15:00 | ||||||
59 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Start godz. 10:00 | ||||||
60 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Start godz. 11:00 | ||||||
61 | Wasiński Bartosz | Borkowo | Start godz. 13:00 | ||||||
62 | Wiergowska Julia | Straszyn | Start godz. 12:00 | ||||||
63 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Start godz. 13:00 | ||||||
64 | Łozińska Karolina | Tarnowskie Góry | Start godz. 14:00 | ||||||
65 | Sepetowska Kinga | Gdańsk | Start godz. 12:00 | ||||||
66 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Start godz. 12:00 | ||||||
67 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Start godz. 16:00 | ||||||
68 | Nowak Anna | Juszkowo | Start godz. 17:00 | ||||||
69 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Start godz. 18:00 | ||||||
70 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Start godz. 17:00 | ||||||
71 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Start godz. 18:00 | ||||||
72 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Start godz. 07:00 | ||||||
73 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Start godz. 17:00 | ||||||
74 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Start godz. 06:00 | ||||||
75 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Start godz. 18:00 | ||||||
76 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Start godz. 06:00 | ||||||
77 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Start godz. 06:00 | ||||||
78 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
Żarta Wataha | |||||||||
79 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Start godz. 21:00 | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 18803