Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn biega Pruszcz biega | |
2 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | ||
3 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 20:00 | ||
4 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Polska | Start godz. 16:00 | ||
5 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
6 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
7 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 15:00 | ||
8 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | ||
9 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | ||
10 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 15:00 | ||
11 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
12 | Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz | Juszkowo | Polska | Start godz. 18:00 | ||
13 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
14 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | |
15 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | ||
16 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | |
17 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | Straszyn Biega, SUT | |
18 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 10:00 | TakaRYBA | |
19 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |
20 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |
21 | Marczak 5 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
22 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 07:00 | Pruszcz biega | |
23 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega, SUT | |
24 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | ||
25 | Radecka Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | ||
26 | Freda2 Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Pruszcz biega | |
27 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | ||
28 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Pruszcz biega | |
29 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
30 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
31 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | Straszyn Biega | |
32 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
33 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
34 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |
35 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Pruszcz biega | |
36 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 14:00 | ||
37 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Polska | Start godz. 12:00 | ||
38 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Start godz. 15:00 | ||
39 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | ||
40 | Ludka Zuza | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | ||
41 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
42 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
43 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | ||
44 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | |
45 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |
46 | Płotka Małgosia | STRASZYN | Polska | Start godz. 08:00 | Straszyn Biega | |
47 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
48 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | ||
49 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | Straszyn biega, SUT | |
50 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Start godz. 21:00 | ||
51 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
52 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn Biega | |
53 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
54 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | |
55 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
56 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 18:00 | ||
57 | Walter Sebastian | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | ||
58 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
59 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
60 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 |
Wyświetleń: 17396