Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
2 Czepek Andrzej Nowe Miasto Lubawskie Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
3 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
4 Pawłowski Mariusz Marzęcice Bieg na 5 km Kurzętnik Biega opłacono
5 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg na 5 km opłacono
6 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg na 5 km opłacono
7 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg na 5 km opłacono
8 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg na 5 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
9 Leśniak Joanna Trupel Bieg na 1963 m opłacono
10 Leśniak Amelia Kisielice Bieg na 1963 m opłacono
11 Jasińska Hanna Biskupiczki Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
12 Czeszejko Bartłomiej Iława Bieg na 5 km opłacono
13 DĄBROWSKA MAJA KISIELICE Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
14 TESKA KAROLINA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
15 OSIAKOWSKA MARIA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
16 DĄBROWSKA OLGA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
17 KOWALSKA LENA KISIELICE Bieg na 1963 m opłacono
18 Langiewicz Monika Iława Bieg na 5 km opłacono
19 Krauze Barbara Iława Bieg na 5 km opłacono
20 Stempowski Tomasz Rudzienice Bieg na 5 km opłacono
21 Stryjewski Łukasz Iława Bieg na 5 km opłacono
22 Maryn Adam Morąg Bieg na 5 km opłacono
23 Gałkowska Wiktoria Kisielice Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
24 Paśniewska Nadia Kisielice Bieg na 1963 m Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
25 Banaszewska Marta Grudziądz Bieg na 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
26 Banaszewska Maja Grudziądz Bieg na 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
27 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg na 5 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono
28 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg na 5 km PARKRUN Grudziądz opłacono
29 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg na 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
30 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg na 5 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle opłacono
31 Kuternowski Dariusz Malbork Bieg na 5 km opłacono
32 Galińska Marzena Iława Bieg na 5 km Nie Łam Się opłacono
33 Kurek Łukasz Iława Bieg na 5 km Nie Łam Się opłacono
34 Kołecki Michał Iława Bieg na 5 km MiSiEk Runner / #Iławskie_dziki opłacono
35 Grabowski Dariusz Bratian Bieg na 5 km opłacono
36 Gołembiewski Marian Kisielice Bieg na 5 km opłacono
37 Gryczka Wojciech Gryczka Kisielice Bieg na 5 km opłacono
38 Pieczkowska Ewelina Nowe Miasto lubawskie Bieg na 5 km opłacono
39 Kuciński Rafał Tylice Bieg na 5 km opłacono
40 Pieczkowski Artur Nowe Miasto Lub. Bieg na 5 km opłacono
41 RZESZOTEK MAREK RADOMNO Bieg na 5 km RADOMNO BIEGA opłacono
42 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg na 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
43 Goska Daniel Zawda Bieg na 5 km opłacono
44 Goska Wiktoria Kisielice Bieg na 5 km opłacono
45 Marciniak Barbara Pustki 32 Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
46 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
47 Mańka adam Kisielice Bieg na 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
48 Bielski Piotr Radomno Bieg na 5 km Radomno Biega opłacono
49 Łukwiński Ireneusz Iława Bieg na 5 km opłacono
50 Gołębiowski Mariusz Kisielice Bieg na 5 km Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach opłacono


Wyświetleń: 2448

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ