Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentuje KS Maratonka | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomczak Joanna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | |||
2 | 46 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono on-line | |
3 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | |||
4 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | |||
5 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | |||
6 | Czajkowski Paweł | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | |||
7 | 40 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono on-line | |
8 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | |||
9 | 9 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | TAK | opłacono | |
10 | 22 | Krzyżanowski Karol | Sołki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | TAK | opłacono | |
11 | 24 | Liniewski Jan | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | TAK | opłacono on-line | |
12 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | |||
13 | 32 | Obrycki Paweł | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono on-line | |
14 | 47 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | TAK | opłacono on-line | |
15 | 8 | Dąbrowski Bogumił | Ełk | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono on-line | |
16 | 35 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono on-line | |
17 | 34 | Ostaszewska Eliza | Augustów | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono on-line | |
18 | 43 | Rychlik Grzegorz | Halasy | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono on-line | |
19 | 16 | Guzowski Radosław | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono on-line | |
20 | 23 | Kazlas Rolandas | Vilnius | Litwa | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | opłacono | |
21 | Dębski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | NIE | |||
22 | Plesinski Mariusz | Wędrzyn | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | 10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów | NIE | ||
23 | 19 | Jakubowska Aleksandra | Ełk | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | NIE | opłacono on-line |
24 | 26 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | NIE | opłacono on-line |
25 | 36 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | 3T Białystok | NIE | opłacono on-line |
26 | Wołyniec Mirosław | Ełk | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | 41 BLP | NIE | ||
27 | Wołyniec Paweł | Ełk | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | 41 BLP | NIE | ||
28 | 67 | GRUDKOWSKI TOMASZ | SZCZYTNO | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | NIE | |
29 | Iwanow Aleksandr | Bialystok | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Bialystok Biega Team | NIE | ||
30 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | BIEGAM BO CHCĘ | NIE | ||
31 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | BIEGAM BO CHCĘ | NIE | ||
32 | 7 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | BIEGAM BO CHCĘ | NIE | opłacono on-line |
33 | 5 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Dead on Arrival | NIE | opłacono on-line |
34 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | ElektroniczneZapisy.pl Team | NIE | ||
35 | 29 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | KS Maratonka | TAK | opłacono on-line |
36 | 71 | Grzybowski Mariusz | Mońki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Mani@na | NIE | |
37 | 57 | Żabińska Olga | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Maratonka Grajewo | TAK | |
38 | 44 | Sawicki Adam | Prostki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Maratonka Grajewo | TAK | opłacono on-line |
39 | 53 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Maratonka Grajewo | TAK | opłacono |
40 | 15 | Guzowska Sylwia | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Maratonka Grajewo | TAK | opłacono on-line |
41 | Sakowska Aneta | Drozdowo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Maratonka Grajewo | TAK | ||
42 | 37 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Maratonka Grajewo | TAK | opłacono on-line |
43 | 38 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Maratonka Grajewo | TAK | opłacono on-line |
44 | 30 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Maratonka Grajewo | TAK | opłacono on-line |
45 | 1 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | MKS Juvenia Białystok | NIE | opłacono on-line |
46 | 39 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Litwa | Bieg 10 km 16-59 lat | Na, pagauk! | NIE | opłacono |
47 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Nadaktywni | NIE | ||
48 | 50 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Nadleśnictwo Głęboki Bród | NIE | opłacono on-line |
49 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | OSP POGRODZIE | NIE | ||
50 | 70 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Palę wrotki | NIE | |
51 | 27 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Palę wrotki | NIE | opłacono on-line |
52 | Zach Kamil | Stare Modzele | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Run Team Piatnica | NIE | ||
53 | 20 | Janicka Aleksandra | Olsztyn | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | SaldoPlus Grajewo | NIE | opłacono on-line |
54 | 25 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Starglass Team Ostrołęka | NIE | opłacono on-line |
55 | 49 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | Suwalska Wataha | NIE | opłacono on-line |
56 | 6 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg 10 km 16-59 lat | TEAM KARAŚ ELBLĄG | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 7240