Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Suchawa 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Prill Witold Urszulin 5000 m
2 Samoluk Marcin Wyryki 5000 m
3 Torbicz Sebastian Włodawa 5000 m
4 Kukawski Jakub Suszno 1963 m
5 Kukawska Julia Włodawa 1963 m
6 Kukawski Max Włodawa 1963 m
7 Kukawski Łukasz Włodawa 1963 m
8 Dziadosz Małgorzata Chorzów 5000 m
9 Tomaszewicz Jan GDAŃSK 1963 m
10 Tyrawa Amelia Suszno 1963 m
11 Tyrawa Milena Suszno 1963 m
12 Tyrawa Wojciech Suszno 5000 m
13 Tyrawa Ada Suszno 1963 m
14 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Lublin 1963 m Be Active Trucker
15 Mazurkiewicz Maciej Lublin 5000 m Be Active Trucker
16 Górski Bartosz Jamniki 6 5000 m Be active trucker
17 Kończal Edyta Hańsk 1963 m
18 Pałka Magdalena Wytyczno 5000 m Gazele
19 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
20 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
21 Brożek Justyna Kołacze 5000 m
22 Niedźwiedzka Agnieszka Karczew 1963 m
23 Guzik Dawid Suchawa 5000 m
24 Majchrzak-Guzik Joanna Suchawa 5000 m
25 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
26 Strączewska Liliana Paradyż 1963 m
27 Pawelek Sebastian Kraków 5000 m PDK TEAM
28 Matuszek Franek Konstantyn 1963 m PDK TEAM
29 Matuszek Łukasz Konstantyn 1963 m PDK TEAM
30 Pawluk Dominik Konstantyn 1963 m PDK TEAM
31 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 5000 m Klub Biegacza Biała Biega
32 Zając Rafał Korolówka Kolonia 1963 m
33 Zając Barbara Korolówka Kolonia 1963 m
34 Zając Michał Korolówka Kolonia 1963 m
35 Zając Tomasz Korolówka Kolonia 1963 m
36 Ignatiuk Agnieszka Włodawa 5000 m
37 Mitkowski Marcin Włodawa 5000 m
38 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m Sp 3 Włodawa
39 Janiak Filip Włodawa 1963 m
40 Siudym Lena Włodawa 1963 m
41 Leśniak Piotr Włodawa 5000 m DasTeam
42 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m ZSPIP im. Jana Pawła II w Hańsku
43 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
44 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m SP Nr2 Włodawa
45 Torbicz Mirosław Wyryki-Adampol 1963 m
46 Pawłowski Tomasz Lack 5000 m
47 Bzowski Kuba Różanka 1963 m
48 Kowalewski Cezary Włodawa 5000 m Włodawa
49 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
50 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
51 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
52 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5000 m
53 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 5000 m
54 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 5000 m
55 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 5000 m
56 Mojsiejuk Joanna Zawadówka 5000 m Chełm biega
57 Kozioł Tomasz Zawadówka 5000 m Chełm biega
58 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
59 Siedlecki Bogusław Włodawa 1963 m
60 Ryć Dariusz Zabrodzie 5000 m
61 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
62 OSTROWSKI GRZEGORZ Włodawa 5000 m
63 Orzeszko Andrzej Włodawa 1963 m
64 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
65 Bielecki Konrad Włodawa 5000 m
66 Maksymiuk Nadia Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
67 Maksymiuk Aleksander Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
68 Maksymiuk Natalia Suszno 5000 m DPS Różanka
69 Bielecki Paweł Włodawa 5000 m
70 Szpunar Piotr Lublin 5000 m
71 Król Aniela Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
72 Król Krzysztof Jan Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
73 Król Konrad Włodawa 1963 m
74 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
75 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
76 Stępień Julia Suchawa 1963 m ZSZ i II LO Modrzak


Wyświetleń: 2817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ