Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Suchawa 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 5000 m
2 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5000 m
3 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 5000 m
4 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 5000 m
5 Bielecki Konrad Włodawa 5000 m
6 Bielecki Paweł Włodawa 5000 m
7 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
8 Brożek Justyna Kołacze 5000 m
9 Bzowski Kuba Różanka 1963 m
10 Dziadosz Małgorzata Chorzów 5000 m
11 Górski Bartosz Jamniki 6 5000 m Be active trucker
12 Guzik Dawid Suchawa 5000 m
13 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
14 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m ZSPIP im. Jana Pawła II w Hańsku
15 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
16 Ignatiuk Agnieszka Włodawa 5000 m
17 Janiak Filip Włodawa 1963 m
18 Kończal Edyta Hańsk 1963 m
19 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
20 Kowalewski Cezary Włodawa 5000 m Włodawa
21 Kozioł Tomasz Zawadówka 5000 m Chełm biega
22 Król Aniela Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
23 Król Konrad Włodawa 1963 m
24 Król Krzysztof Jan Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
25 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
26 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
27 Kukawska Julia Włodawa 1963 m
28 Kukawski Jakub Suszno 1963 m
29 Kukawski Łukasz Włodawa 1963 m
30 Kukawski Max Włodawa 1963 m
31 Leśniak Piotr Włodawa 5000 m DasTeam
32 Majchrzak-Guzik Joanna Suchawa 5000 m
33 Maksymiuk Aleksander Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
34 Maksymiuk Nadia Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
35 Maksymiuk Natalia Suszno 5000 m DPS Różanka
36 Matuszek Franek Konstantyn 1963 m PDK TEAM
37 Matuszek Łukasz Konstantyn 1963 m PDK TEAM
38 Mazurkiewicz Maciej Lublin 5000 m Be Active Trucker
39 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Lublin 1963 m Be Active Trucker
40 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m Sp 3 Włodawa
41 Mitkowski Marcin Włodawa 5000 m
42 Mojsiejuk Joanna Zawadówka 5000 m Chełm biega
43 Niedźwiedzka Agnieszka Karczew 1963 m
44 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 5000 m Klub Biegacza Biała Biega
45 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
46 Orzeszko Andrzej Włodawa 1963 m
47 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
48 OSTROWSKI GRZEGORZ Włodawa 5000 m
49 Pawelek Sebastian Kraków 5000 m PDK TEAM
50 Pawluk Dominik Konstantyn 1963 m PDK TEAM
51 Pawłowski Tomasz Lack 5000 m
52 Pałka Magdalena Wytyczno 5000 m Gazele
53 Prill Witold Urszulin 5000 m
54 Ryć Dariusz Zabrodzie 5000 m
55 Samoluk Marcin Wyryki 5000 m
56 Siedlecki Bogusław Włodawa 1963 m
57 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
58 Siudym Lena Włodawa 1963 m
59 Stępień Julia Suchawa 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
60 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
61 Strączewska Liliana Paradyż 1963 m
62 Szpunar Piotr Lublin 5000 m
63 Tomaszewicz Jan GDAŃSK 1963 m
64 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m SP Nr2 Włodawa
65 Torbicz Mirosław Wyryki-Adampol 1963 m
66 Torbicz Sebastian Włodawa 5000 m
67 Tyrawa Ada Suszno 1963 m
68 Tyrawa Amelia Suszno 1963 m
69 Tyrawa Milena Suszno 1963 m
70 Tyrawa Wojciech Suszno 5000 m
71 Zając Barbara Korolówka Kolonia 1963 m
72 Zając Michał Korolówka Kolonia 1963 m
73 Zając Rafał Korolówka Kolonia 1963 m
74 Zając Tomasz Korolówka Kolonia 1963 m
75 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
76 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m


Wyświetleń: 3568

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ