Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Suchawa 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Be Active Trucker
1 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Lublin 1963 m Be Active Trucker
2 Mazurkiewicz Maciej Lublin 5000 m Be Active Trucker
Be active trucker
3 Górski Bartosz Jamniki 6 5000 m Be active trucker
Chełm biega
4 Mojsiejuk Joanna Zawadówka 5000 m Chełm biega
5 Kozioł Tomasz Zawadówka 5000 m Chełm biega
DPS Różanka
6 Maksymiuk Natalia Suszno 5000 m DPS Różanka
DasTeam
7 Leśniak Piotr Włodawa 5000 m DasTeam
Gazele
8 Pałka Magdalena Wytyczno 5000 m Gazele
Klub Biegacza Biała Biega
9 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 5000 m Klub Biegacza Biała Biega
OSP Włodawa
10 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
PDK TEAM
11 Pawelek Sebastian Kraków 5000 m PDK TEAM
12 Matuszek Franek Konstantyn 1963 m PDK TEAM
13 Matuszek Łukasz Konstantyn 1963 m PDK TEAM
14 Pawluk Dominik Konstantyn 1963 m PDK TEAM
SP Nr2 Włodawa
15 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m SP Nr2 Włodawa
Sp 3 Włodawa
16 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m Sp 3 Włodawa
17 Maksymiuk Nadia Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
18 Maksymiuk Aleksander Suszno 1963 m Sp 3 Włodawa
19 Król Aniela Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
20 Król Krzysztof Jan Włodawa 1963 m Sp 3 Włodawa
Włodawa
21 Kowalewski Cezary Włodawa 5000 m Włodawa
ZSPIP im. Jana Pawła II w Hańsku
22 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m ZSPIP im. Jana Pawła II w Hańsku
ZSZ i II LO Modrzak
23 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
24 Stępień Julia Suchawa 1963 m ZSZ i II LO Modrzak
_BRAK NAZWY_
25 Prill Witold Urszulin 5000 m
26 Samoluk Marcin Wyryki 5000 m
27 Torbicz Sebastian Włodawa 5000 m
28 Kukawski Jakub Suszno 1963 m
29 Kukawska Julia Włodawa 1963 m
30 Kukawski Max Włodawa 1963 m
31 Kukawski Łukasz Włodawa 1963 m
32 Dziadosz Małgorzata Chorzów 5000 m
33 Tomaszewicz Jan GDAŃSK 1963 m
34 Tyrawa Amelia Suszno 1963 m
35 Tyrawa Milena Suszno 1963 m
36 Tyrawa Wojciech Suszno 5000 m
37 Tyrawa Ada Suszno 1963 m
38 Kończal Edyta Hańsk 1963 m
39 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
40 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
41 Brożek Justyna Kołacze 5000 m
42 Niedźwiedzka Agnieszka Karczew 1963 m
43 Guzik Dawid Suchawa 5000 m
44 Majchrzak-Guzik Joanna Suchawa 5000 m
45 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
46 Strączewska Liliana Paradyż 1963 m
47 Zając Rafał Korolówka Kolonia 1963 m
48 Zając Barbara Korolówka Kolonia 1963 m
49 Zając Michał Korolówka Kolonia 1963 m
50 Zając Tomasz Korolówka Kolonia 1963 m
51 Ignatiuk Agnieszka Włodawa 5000 m
52 Mitkowski Marcin Włodawa 5000 m
53 Janiak Filip Włodawa 1963 m
54 Siudym Lena Włodawa 1963 m
55 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
56 Torbicz Mirosław Wyryki-Adampol 1963 m
57 Pawłowski Tomasz Lack 5000 m
58 Bzowski Kuba Różanka 1963 m
59 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
60 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
61 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
62 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5000 m
63 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 5000 m
64 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 5000 m
65 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 5000 m
66 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
67 Siedlecki Bogusław Włodawa 1963 m
68 Ryć Dariusz Zabrodzie 5000 m
69 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
70 OSTROWSKI GRZEGORZ Włodawa 5000 m
71 Orzeszko Andrzej Włodawa 1963 m
72 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
73 Bielecki Konrad Włodawa 5000 m
74 Bielecki Paweł Włodawa 5000 m
75 Szpunar Piotr Lublin 5000 m
76 Król Konrad Włodawa 1963 m


Wyświetleń: 3687

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ