I Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Stalag II B Hammerstein
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaroni Tomasz Poznań Bieg handex opłacono
2 Dwulit Dariusz Miastko Bieg MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko opłacono
3 Siódmiak Igor Szczecinek Bieg 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
4 Matusik Ewa Tuczno Bieg opłacono
5 Ławecki Darek Człuchów Bieg Tripaka opłacono
6 Nosal Mariusz Szczecinek Bieg 52 BREM opłacono
7 Kotys Piotr Czarne Bieg opłacono
8 Kotys Paulina Czarne Bieg opłacono
9 Birosz Stefan Czarne Bieg opłacono
10 Cygan Malgorzata Szczecinek Bieg Kocury opłacono
11 Legawiec Łukasz Starogard Gdański Bieg opłacono
12 Soliwoda Andrzej Poznań Bieg opłacono
13 Walczak Paweł Koszalin Bieg opłacono
14 Łaskawiec Paweł Czarne Bieg 52 brem opłacono
15 Czerniawski Maciej Nieżychowice Bieg opłacono
16 GÓRNOWICZ Andrzej Brzeźno Bieg Florian Chojnice opłacono
17 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg Florian Chojnice opłacono
18 Matusik Janusz Matusik Tuczno Bieg Niezrzeszony/Klasztorna opłacono
19 POCZĄTEK MICHAŁ POCZĄTEK Piła Bieg opłacono
20 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Bieg opłacono
21 Dąbrowski Darek Wyczechy Bieg Wyczechy opłacono
22 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk Bieg TSK Orzeł Osiek opłacono
23 Wiliński Marek Świdwin Bieg Trenuje bo dobrze się z tym czuje opłacono
24 Kuzan Sławomir Czarne Bieg opłacono
25 Lesyk Rafał Parsęcko Bieg Kocury opłacono
26 Bodnar Anna Wyczechy Bieg Biegusy opłacono
27 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Bieg Parkrun Szczecinek opłacono
28 PUZYR Karol Czarne Bieg opłacono
29 Seydak Maciej Debrzno Bieg 52 brem opłacono
30 Kwietniewska Agnieszka Przechlewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
31 Kwietniewski Piotr Przechlewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
32 Modzelewski Paweł Czarne Bieg opłacono
33 Chmielewski Marek Szczecinek Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
34 Synoradzki Łukasz Lisewo Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
35 Ojdana Waldemar Czarne Bieg Tripaka Przechlewo opłacono
36 Żołądkiewicz Magdalena Czarne Bieg opłacono
37 Jankowski Mariusz Szczecinek Bieg szczecineckiTeamBiegowy/JW1223 opłacono
38 Terechów Adrian Terechów Nadziejewo Bieg opłacono
39 Linkiewicz Jarosław Szczecinek Bieg opłacono
40 Janiak Maciek Czarne Bieg opłacono
41 Chmielewski Jakub Czarne Bieg opłacono
42 Buczko Bartosz Człuchów Bieg CMKL Człuchów opłacono
43 Marszałkowski Radosław Czarne Bieg opłacono
44 Kłak Michał Nakło nad Notecią Bieg opłacono
45 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Bieg opłacono
46 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Bieg opłacono
47 Skoczylas Bożena Okonek Bieg Biegam Bo Lubię opłacono
48 Nocek Paweł Szczecinek Bieg 52 brem opłacono
49 Kotys Robert Czarne Bieg Brygada Inki opłacono
50 OTTON ALEKSANDRA Czarne Bieg opłacono
51 Kluk Weronika Czarne Bieg opłacono
52 Sławski Krzysztof Bytów Bieg opłacono
53 Ostrowski Marian Złocieniec Bieg opłacono
54 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Bieg opłacono
55 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg opłacono


Wyświetleń: 2940

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ