Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
52 brem
1 Kopczak Grzegorz Zalesie 5/1 Bieg 10km 52 brem opłacono
2 Nocek Paweł Szczecinek Bieg 10km 52 brem opłacono
Artequipment
3 Szczepkowski Paweł Warszawa Bieg 10km Artequipment
Biegam Bo Lubię
4 Chmielewski Marek Szczecinek Bieg 10km Biegam Bo Lubię opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
5 Lesner Dariusz Puck Bieg 10km Biegamy Razem Władysławowo
Biuro Ochrony Mustang
6 Reszke Filip Wejherowo Bieg 10km Biuro Ochrony Mustang opłacono
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
7 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański
8 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Bieg 10km Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański opłacono
9 Zaworski Mateusz Starogard Gdanski Bieg 10km Klub Gazety Polskiej Starogard Gdański opłacono
Klub biegacza "Prawo do życia"
10 Klebba Agnieszka Swarzewo Bieg 10km Klub biegacza "Prawo do życia"
11 KLEBBA BARTOSZ SWARZEWO Bieg 10km Klub biegacza "Prawo do życia"
Korona Biega
12 Pecz Igor Żelistrzewo Bieg 10km Korona Biega
Kujawscy runners
13 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg 10km Kujawscy runners opłacono
MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko
14 Dwulit Dariusz Miastko Bieg 10km MTS Hamer Miastko / JRG PSP Miastko opłacono
OSP POGRODZIE
15 Ślęzak Adam Elbląg Bieg 10km OSP POGRODZIE
Stowarzyszenie Prawy Starogard
16 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Bieg 10km Stowarzyszenie Prawy Starogard opłacono
Tripaka Przechlewo
17 Ojdana Waldemar Czarne Bieg 10km Tripaka Przechlewo opłacono
U-Long forever
18 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg 10km U-Long forever opłacono
Vege Runers, Kriofaza Pruszków
19 Jaros Arkadiusz Brwinów Bieg 10km Vege Runers, Kriofaza Pruszków opłacono
_BRAK NAZWY_
20 Klahs Artur Połczyno Bis Bieg 10km opłacono
21 Klahs Katarzyna Połczyno Bieg 10km opłacono
22 Klahs Jakub Połczyno Bieg 10km opłacono
23 Obara Żaneta Obara Nekla Bieg 10km opłacono
24 Śmigaj Mirosław Gdynia Bieg 10km opłacono
25 Kluk Weronika Czarne Bieg 10km opłacono
26 Reszke Jakub Wejherowo Bieg 10km opłacono
27 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg 10km
28 Sławski Krzysztof Bytów Bieg 10km opłacono
29 Labun Zenon Mrzezino Bieg 10km opłacono
30 Jaszke Łukasz Puck Bieg 10km opłacono
31 Hapka Paweł Strzelno Bieg 10km opłacono
32 Dorobczyński Marek Chałupy Bieg 10km opłacono
33 Kowalik Adam Kowalik Jastarnia Bieg 10km opłacono
34 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg 10km
Śnieciska
35 Gabryelewicz Katarzyna Winna Bieg 10km Śnieciska opłacono


Wyświetleń: 4641

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ