Pączek Run 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowakowski Przemysław Łódź Medal opłacono BM
2 Grelowska Anita Bełchatów Medal Gymcity opłacono BM
3 Jabłonka Wojtek Łódź Medal opłacono BM
4 Bednarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
5 Lorek Marcelina Lorek Sosnowiec Medal Wkurw team opłacono BM
6 Frajtak Katarzyna Łódź Medal + Komin opłacono BM
7 Teodorczyk Marta Głuszyca Medal opłacono BM
8 Winnicka Edyta Warszawa Medal + Opaska adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki opłacono BM
9 Kabzińska Izabela Borowa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
10 Kozarzewska Anna Kozarzewska Łódź Medal SNG Wild Ducks opłacono BM
11 Kozyra Beata Warszawa Medal Biegowe Świrki opłacono
12 Jabłonka Bartosz Łódź Medal opłacono BM
13 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój Medal Drink Team opłacono BM
14 Deka Patrycja Sosnowiec Medal opłacono BM
15 Bożek Marlena Chrzanów Medal opłacono BM
16 Rau Justyna Poznań Medal + Opaska Ciastki.pz opłacono
17 Durka Anna Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono BM
18 Ostrowska Monika Brodnica Medal Szalone Brodniczanki opłacono BM
19 Kaminska-Suchowicz Anna Mikołów Medal Inżynieria Biegania opłacono BM
20 Kobyłecka Sylwia Kobyłecka Warszawa Medal
21 Łowczak Wiktoria Warszawa Medal + Opaska
22 Wasielewski Mateusz Kutno Medal + Komin + Opaska opłacono BM
23 Niewiadomski Mateusz Łęczyca Medal opłacono
24 Matusiak Marika Łódź Medal ALE opłacono
25 Kaźmierczak Barbara Zgierz Medal + Komin opłacono BM
26 Wlazło Martyna Łódź Medal opłacono BM
27 Pawlak Katarzyna Luboń Medal + Komin + Opaska Mamy-Biegamy opłacono BM
28 Głowiński Damian Zelów Medal Rajsport Active opłacono BM
29 Banat Magdalena Pabianice Medal opłacono BM
30 Berliński Kamil Warszawa Medal opłacono BM
31 Taras Natalia Warszawa Medal opłacono BM
32 Balcer Agnieszka Bydgoszcz Medal opłacono BM
33 Delalicz de Laval Małgorzata Poznań Medal opłacono BM
34 Pilarczyk Patrycja Łódź Medal opłacono BM
35 Pączek Weronika Sułkowice Łęg Medal Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
36 Taźbierska - Wypych Maria Łódź Medal + Komin opłacono BM
37 Stachura Artur Kraków Medal opłacono BM
38 Kamińska Dominika Łódź Medal opłacono BM
39 Mucha Aleksandra Kraków Medal #CreazyTeam opłacono BM
40 Grabarczyk Marta Pabianice Medal Fabryka Dzika Rookies opłacono BM
41 Mosica Iza Łódź Medal + Opaska Wkurw team opłacono BM
42 Jarczewska Renata Goleniów Medal + Opaska opłacono BM
43 Matys Maja Łódź Medal opłacono BM
44 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
45 Walasek Katarzyna Aleksandrów Łódzki Medal + Opaska opłacono BM
46 Michalik Rafał Kraków Medal + Komin + Opaska opłacono BM
47 Wasilewska Ilona Poznań Medal + Opaska opłacono BM
48 Jarzyński Miłosz Maszewo Duże Medal opłacono BM
49 Boczkowska Katarzyna Łódź Medal opłacono BM
50 Zdrojewska Anna Brzeziny Medal opłacono BM
51 Duś Cezary Turek Medal opłacono BM
52 Adamek Mateusz Łódź Medal opłacono BM
53 Adamek Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
54 Siara Ewelina Łódź Medal opłacono BM
55 Wasiak Agata Gdynia Medal opłacono BM
56 Błaszczyk Szymon Łódź Medal + Komin opłacono BM
57 Szymczak Michał Łódź Medal + Komin opłacono BM
58 Szymczak Antonina Łódź Medal opłacono BM
59 Wyrwiński Mirosław Wyrwiński Toruń Medal opłacono
60 Ciuman Piotr Gliwice Medal PhD Runners opłacono BM
61 Gala-Szot Kasia Łódź Medal opłacono BM
62 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM
63 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś opłacono
64 Puchowska Krystyna Cegłów Medal + Komin + Opaska opłacono
65 Palmowska Agnieszka Gliwice Medal + Opaska PhD Runners opłacono BM
66 Pogorzelski Kamil Białystok Medal + Komin + Opaska opłacono BM
67 Górska Marlena Łódź Medal opłacono BM
68 Kierzkowski Radoslaw Łódź Medal opłacono BM
69 Kukielska Karolina Kukielska Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
70 Rapa Maria Wrocław Medal Sp 77 Wrocław opłacono BM
71 Gołasa Edyta WARSZAWA Medal opłacono BM
72 Attiya Malika Łódź Medal opłacono BM
73 Śliwińska Zuzanna Łódź Medal opłacono BM
74 Łuczyński Maciej Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono
75 Śliwińska Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
76 Kaniowski Kamil Łódź Medal opłacono BM
77 Wlaźlik Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
78 Wlaźlik Bartłomiej Łódź Medal opłacono BM
79 Buss Monika Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
80 Buss Michał Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
81 Buss Zofia Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
82 Buss Tomasz Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
83 Sztyber Marta Gdańsk Medal Drako&Morgan opłacono BM
84 Sztyber Katarzyna Gdańsk Medal Drako&Morgan opłacono BM
85 Szplit Agata Pabianice Medal + Komin Korona Pabianice opłacono BM
86 Vardauskaitė Skirmantė Kaunas Medal + Komin + Opaska opłacono
87 Szlęk Mateusz Szlęk Sędziejowice Medal opłacono BM
88 Szlęk Kamila Sędziejowice Medal opłacono BM
89 Dudkiewicz Sylwester Dudkiewicz Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono BM
90 ŁOZIENKO ANNA ŁOZIENKO Miłoszyce Medal + Komin + Opaska KB Harcownik Jelcz-Laskowice opłacono BM
91 Barszczewska Marta Warszawa Medal + Opaska opłacono
92 Mrozowska Monika Kraków Medal + Opaska opłacono BM
93 Chmielewski Piotr Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono
94 Jankowski Jarosław Zabrze Medal + Komin + Opaska Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom opłacono BM
95 Karwacki Sebastian Łódź Medal + Komin Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
96 Sowińska Katarzyna Łęczyca Medal + Komin + Opaska opłacono BM
97 Besnarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
98 Piasecka Urszula Piasecka Nowe IGANIE Medal + Komin opłacono BM
99 Perłowska Katarzyna Łączany Medal + Komin + Opaska opłacono BM
100 Morawiec Weronika Kraków Medal + Komin opłacono BM


Wyświetleń: 3236

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ