Pączek Run 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#CreazyTeam
1 Mucha Aleksandra Kraków Medal #CreazyTeam opłacono BM
ALE
2 Matusiak Marika Łódź Medal ALE opłacono
Biegowe Świrki
3 Kozyra Beata Warszawa Medal Biegowe Świrki opłacono
Celironman
4 Konarczak Kacper Łódź Medal + Komin Celironman opłacono BM
Ciastki.pz
5 Rau Justyna Poznań Medal + Opaska Ciastki.pz opłacono
Drako&Morgan
6 Buss Monika Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
7 Buss Michał Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
8 Buss Zofia Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
9 Buss Tomasz Pręgowo Medal Drako&Morgan opłacono BM
10 Sztyber Marta Gdańsk Medal Drako&Morgan opłacono BM
11 Sztyber Katarzyna Gdańsk Medal Drako&Morgan opłacono BM
Drink Team
12 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój Medal Drink Team opłacono BM
Fabryka Dzika Rookies
13 Grabarczyk Marta Pabianice Medal Fabryka Dzika Rookies opłacono BM
Gymcity
14 Grelowska Anita Bełchatów Medal Gymcity opłacono BM
Inżynieria Biegania
15 Kaminska-Suchowicz Anna Mikołów Medal Inżynieria Biegania opłacono BM
KB Harcownik Jelcz-Laskowice
16 ŁOZIENKO ANNA ŁOZIENKO Miłoszyce Medal + Komin + Opaska KB Harcownik Jelcz-Laskowice opłacono BM
Korona Pabianice
17 Szplit Agata Pabianice Medal + Komin Korona Pabianice opłacono BM
Lecymy Durś
18 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś opłacono
Mamy-Biegamy
19 Pawlak Katarzyna Luboń Medal + Komin + Opaska Mamy-Biegamy opłacono BM
PhD Runners
20 Ciuman Piotr Gliwice Medal PhD Runners opłacono BM
21 Palmowska Agnieszka Gliwice Medal + Opaska PhD Runners opłacono BM
Rajsport Active
22 Głowiński Damian Zelów Medal Rajsport Active opłacono BM
SNG Wild Ducks
23 Kozarzewska Anna Kozarzewska Łódź Medal SNG Wild Ducks opłacono BM
SPORTOWA BANDA
24 Jałowski Marcin Gorzów Wielkopolski Medal + Opaska SPORTOWA BANDA opłacono BM
Sp 77 Wrocław
25 Rapa Maria Wrocław Medal Sp 77 Wrocław opłacono BM
Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom
26 Jankowski Jarosław Zabrze Medal + Komin + Opaska Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom opłacono BM
Szalone Brodniczanki
27 Ostrowska Monika Brodnica Medal Szalone Brodniczanki opłacono BM
Wataha - Łączy Nas Bieganie
28 Pączek Weronika Sułkowice Łęg Medal Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
29 Karwacki Sebastian Łódź Medal + Komin Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
Wkurw team
30 Lorek Marcelina Lorek Sosnowiec Medal Wkurw team opłacono BM
31 Mosica Iza Łódź Medal + Opaska Wkurw team opłacono BM
_BRAK NAZWY_
32 Nowakowski Przemysław Łódź Medal opłacono BM
33 Jabłonka Wojtek Łódź Medal opłacono BM
34 Bednarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
35 Frajtak Katarzyna Łódź Medal + Komin opłacono BM
36 Teodorczyk Marta Głuszyca Medal opłacono BM
37 Kabzińska Izabela Borowa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
38 Jabłonka Bartosz Łódź Medal opłacono BM
39 Deka Patrycja Sosnowiec Medal opłacono BM
40 Bożek Marlena Chrzanów Medal opłacono BM
41 Durka Anna Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono BM
42 Kobyłecka Sylwia Kobyłecka Warszawa Medal
43 Łowczak Wiktoria Warszawa Medal + Opaska
44 Wasielewski Mateusz Kutno Medal + Komin + Opaska opłacono BM
45 Niewiadomski Mateusz Łęczyca Medal opłacono
46 Kaźmierczak Barbara Zgierz Medal + Komin opłacono BM
47 Wlazło Martyna Łódź Medal opłacono BM
48 Banat Magdalena Pabianice Medal opłacono BM
49 Berliński Kamil Warszawa Medal opłacono BM
50 Taras Natalia Warszawa Medal opłacono BM
51 Balcer Agnieszka Bydgoszcz Medal opłacono BM
52 Delalicz de Laval Małgorzata Poznań Medal opłacono BM
53 Pilarczyk Patrycja Łódź Medal opłacono BM
54 Taźbierska - Wypych Maria Łódź Medal + Komin opłacono BM
55 Stachura Artur Kraków Medal opłacono BM
56 Kamińska Dominika Łódź Medal opłacono BM
57 Jarczewska Renata Goleniów Medal + Opaska opłacono BM
58 Matys Maja Łódź Medal opłacono BM
59 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
60 Walasek Katarzyna Aleksandrów Łódzki Medal + Opaska opłacono BM
61 Michalik Rafał Kraków Medal + Komin + Opaska opłacono BM
62 Wasilewska Ilona Poznań Medal + Opaska opłacono BM
63 Jarzyński Miłosz Maszewo Duże Medal opłacono BM
64 Boczkowska Katarzyna Łódź Medal opłacono BM
65 Zdrojewska Anna Brzeziny Medal opłacono BM
66 Duś Cezary Turek Medal opłacono BM
67 Adamek Mateusz Łódź Medal opłacono BM
68 Adamek Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
69 Siara Ewelina Łódź Medal opłacono BM
70 Wasiak Agata Gdynia Medal opłacono BM
71 Błaszczyk Szymon Łódź Medal + Komin opłacono BM
72 Szymczak Michał Łódź Medal + Komin opłacono BM
73 Szymczak Antonina Łódź Medal opłacono BM
74 Wyrwiński Mirosław Wyrwiński Toruń Medal opłacono
75 Gala-Szot Kasia Łódź Medal opłacono BM
76 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM
77 Puchowska Krystyna Cegłów Medal + Komin + Opaska opłacono
78 Pogorzelski Kamil Białystok Medal + Komin + Opaska opłacono BM
79 Górska Marlena Łódź Medal opłacono BM
80 Kierzkowski Radoslaw Łódź Medal opłacono BM
81 Kukielska Karolina Kukielska Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
82 Gołasa Edyta WARSZAWA Medal opłacono BM
83 Attiya Malika Łódź Medal opłacono BM
84 Śliwińska Zuzanna Łódź Medal opłacono BM
85 Łuczyński Maciej Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono
86 Śliwińska Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
87 Kaniowski Kamil Łódź Medal opłacono BM
88 Wlaźlik Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
89 Wlaźlik Bartłomiej Łódź Medal opłacono BM
90 Vardauskaitė Skirmantė Kaunas Medal + Komin + Opaska opłacono
91 Szlęk Mateusz Szlęk Sędziejowice Medal opłacono BM
92 Szlęk Kamila Sędziejowice Medal opłacono BM
93 Dudkiewicz Sylwester Dudkiewicz Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono BM
94 Barszczewska Marta Warszawa Medal + Opaska opłacono
95 Mrozowska Monika Kraków Medal + Opaska opłacono BM
96 Chmielewski Piotr Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono
97 Sowińska Katarzyna Łęczyca Medal + Komin + Opaska opłacono BM
98 Besnarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
99 Piasecka Urszula Piasecka Nowe IGANIE Medal + Komin opłacono BM
100 Perłowska Katarzyna Łączany Medal + Komin + Opaska opłacono BM
101 Morawiec Weronika Kraków Medal + Komin opłacono BM
102 Kwiatkowska Aleksandra Stryków Medal opłacono BM
103 Bednarek Kamila Legionowo Medal + Komin opłacono BM
104 Małecka Izabela Małecka Kalisz Medal opłacono BM
105 Krawczyk Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
106 Furman Sylwia Sosnowiec Medal + Opaska opłacono
107 Łoszajć Justyna Sosnowiec Medal opłacono BM
adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki
108 Winnicka Edyta Warszawa Medal + Opaska adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki opłacono BM


Wyświetleń: 3560

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ