Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lubowiecka Alicja Wejherowo Trening MŁODE DZIKI
2 LICA MAREK CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
3 SKRZYPKOWSKA BASIA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
4 WALOCH FRANEK CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
5 BRUN PRZEMEK CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
6 BRUN BARBARA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
7 TURCZYN VANESSA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
8 Osiak GRZEGORZ CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
9 WALOCH JULIA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
10 WALOCH TERESA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
11 BOJANOWSKI MACIEJ CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
12 BOJANOWSKA MGDALENA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
13 BOJANOWSKA BASIA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
14 ADAMCZEWSKA AMELIA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
15 PAPKE LILIANNA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
16 LICA MARCIN CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
17 LICA HANNA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
18 MAJKOWSKA AGNIESZKA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
19 MAJKOWSKA JULIANNA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
20 SIEMCZUK AGNIESZKA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
21 SIEMCZUK JULIA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
22 WENDROWSKA HANNA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
23 WENDROWSKA MARIA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
24 SKRZYPKOWSKA MAGDALENA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
25 BIANGA DOROTA CHOCZEWO Trening Kreatywne Animacje
26 Zawadzka Deręgowska Małgorzata Władysławowo Trening
27 Majka-Zblewska Julia Chojnice Trening
28 Banasiak Weronika Bytom Trening
29 Dzienisz Roman Robakowo Trening KASZUBI LUZINO
30 Dzienisz Marek Robakowo Trening
31 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO Trening KASZUBI LUZINO
32 Szlas Katarzyna Gościcino Trening
33 Prabucka Adrianna Wejherowo Trening Szkoła Podstawowa Wejherowo
34 Prabucki Nikodem Wejherowo Trening Szkoła Podstawowa Wejherowo
35 Konkol Agata Bolszewo Trening Szkoła Podstawowa Bolszewo
36 Konkol Maja Bolszewo Trening Szkoła Podstawowa Bolszewo
37 Klas Natan Bolszewo Trening Szkoła Podstawowa Bolszewo
38 Klas Gabriel Bolszewo Trening Szkoła Podstawowa Bolszewo
39 Główczewska Karolina Wejherowo Trening
40 Stencel Filip Wejherowo Trening
41 Wiśniewska Paulina Wejherowo Trening
42 Brzezik Jarosław Wejherowo Trening
43 BRZEZIK ILONA Wejherowo Trening
44 Kankowski Jakub Luzino Trening
45 Kankowski Kordian Luzino Trening
46 Kankowska Dominika Luzino Trening KASZUBI LUZINO
47 Kankowski Paweł Luzino Trening KASZUBI LUZINO
48 Kankowska Justyna Luzino Trening KASZUBI LUZINO
49 Besztak Sławomir Płouszowice Kolonia Trening
50 Walczak Krzysztof Gdynia Trening
51 Dawidowski Grzegorz Wejherowo Trening
52 Pilecki Robert Rumia Trening Runeda
53 Szumlas Anna Połchowo Trening
54 Ostojska Ewa Reda Trening Biegamy Razem Władysławowo
55 sandach stefan GDYNIA Trening ZIELONA LAGUNA TEAM
56 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Trening ULTRA WAY TEAM
57 Janowski Mariusz Grudziądz Trening Akademia Biegania Grudziądz
58 Lebiedzińska Angelika Reda Trening Biegacze Świnoujście
59 Marzeion Grzegorz Wejherowo Trening Atletic Apollo
60 Lademann Artur Bolszewo Trening
61 Lademann Gabriela Bolszewo Trening Run Babys
62 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Trening Taka RYBA
63 Gortat Igor Glinojeck Trening KB TKFF promyk ciechanow
64 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Trening Run Babys
65 Rodzeń Małgorzata Kraków Trening PCRF VOTUM
66 Moszczynska Marta Zbychowo Trening
67 Ekmann Aleksandra Gdynia Trening
68 Pilarczyk Monika Gdynia Trening
69 Kazmierski Krzysztof Gdynia Trening
70 Śliwiński Łukasz Rumia Trening ULTRA WAY TEAM
71 Smółkowski Marcin Rumia Trening RumiaRunner
72 Stec Gabriela Stec Moszczenica Trening Gorlicka Grupa Biegowa
73 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Trening
74 Szymonik Marta Kraków Trening Grzegórzecka Gęś
75 Necel Marek Władysławowo Trening Biegamy Razem Władysławowo
76 Siudzińska Anna Toruń Trening Biegaj Za Miastem
77 Dawidziuk Adrian Rumia Trening Projekt 1000UP
78 Kolasa Hanna Wejherowo Trening
79 Polkowska Agata Gdynia Trening Biegacze północny
80 Grzegorek Anna Zbychowo Trening
81 Roman Krzysztof Bolszewo Trening Sfora BMK
82 Janowicz Anna Władysławowo Trening Biegamy Razem Władysławowo
83 Patalas Angelika Chłapowo Trening
84 Kollek Anna Władysławowo Trening Biegamy Razem Władysławowo
85 Miarowska Joanna Reda Trening
86 Kempczyński Piotr Reda Trening Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
87 Miotk-Górska Alicja Kąpino Trening Eco Kąpino
88 Gaweł Ireneusz Rumia Trening Projekt 1000UP
89 Socha Kinga Wejherowo Trening
90 Laska Bożena Słupsk Trening
91 Ratajczak Filip Toruń Trening Trochę już biegamy ;)
92 Labudda Elżbieta Starzyno Trening
93 Buczak -Kłosowska Karolina Gdynia Trening Biegacze północny
94 Gulewicz Justyna Szczecin Trening
95 Ratajczak Konrad Rumia Trening Trochę już biegam ;)
96 Kaliczyńska Wioletta Rumia Trening
97 Ossowska Monika Rumia Trening Runeda
98 Ossowski Arkadiusz Rumia Trening Runeda
99 Szopa Marek Gdynia Trening Runeda
100 Szopa Małgorzata Gdynia Trening Runeda


Wyświetleń: 1895

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ