Bieg Charytatywny "Biegamy Dla Oliwki"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czekaj Urszula Czeladź Start godzina 12
2 Widawska Paulina BĘDZIN Start godzina 12
3 Krusiec Krzysztof BĘDZIN Start godzina 12 Warsztaty Terapii Zajęciowej Będzin
4 Krusiec Anna Krusiec BĘDZIN Start godzina 12 Stowarzyszenie Diabetyków Sosnowiec.
5 Październiok-Holewa Agnieszka Piekary Śląskie Start godzina 17
6 Czapla Teresa Piekary śląskie Start godzina 9 Lecymy Durś
7 Gajdzińska Marzena Piekary śląskie Start godzina 7 Lecymy Durś
8 Sojka Katarzyna Piekary śląskie Start godzina 7 Lecymy Durś
9 Bil Joanna Piekary Śląskie Start godzina 16
10 Wachla-Gierałtowicz Aleksandra Radzionków Start godzina 13
11 Radys Dorota Ożarowice Start godzina 10
12 Radys Aleksandra Ożarowice Start godzina 10
13 Krzykawski Dawid Radzionków Start godzina 13
14 Krzykawski Jan Radzionków Start godzina 13
15 Krzykawska Hanna Radzionków Start godzina 13
16 Tobor-Krzykawska Katarzyna Radzionków Start godzina 13
17 Kożuch Emilia Piekary Śląskie Start godzina 11 Lecymy Durś
18 Kożuch Agnieszka Piekary Śląskie Start godzina 11 Lecymy Durś
19 Zazgórnik Andrzej Zazgórnik Piekary Śląskie Start godzina 9
20 Dawid Piotr Piekary Śląskie start godzina 15 Szkoła Podstawowa nr 5
21 Underowicz Katarzyna Bytom Start godzina 16 Byle do mety
22 Wawrzak Krzysztof Będzin start godzina 15
23 Witerska Joanna Będzin start godzina 15
24 Pieczka Mikołaj Siewierz Start godzina 8
25 Pieczka Magdalena Siewierz Start godzina 8
26 Pieczka Marek Siewierz Start godzina 8
27 Pieczka Milena Siewierz Start godzina 8
28 Gajda Michał Warszawa start godzina 15
29 Bajór Mateusz Piekary śląskie start godzina 15 Lecymy Durś
30 Bajór Maria Piekary śląskie start godzina 15 Lecymy Durś
31 Bajór Grzegorz Piekary śląskie start godzina 15 Lecymy Durś
32 Kłak -Bojór Karolina Piekary śląskie start godzina 15 Lecymy Durś
33 Białoskórski Dariusz Piekary śląskie Start godzina 11 Lecymy Durś
34 Białoskórska Wioletta Piekary śląskie Start godzina 11 Lecymy Durś
35 Paruzel-Dyja Marzena Piekary śląskie Start godzina 17
36 Myrda Jakub Rybnik Start godzina 16
37 Myrda Antonina Przegędza Start godzina 16
38 Myrda Jan Przegędza Start godzina 16
39 Ciałoń-Myrda Sabina Przegędza Start godzina 16
40 Myrda Łukasz Przegędza Start godzina 16
41 Grzesina Kacper Piekary Śląskie Start godzina 11
42 Szeszko Marek Piekary Śląskie Start godzina 11
43 Szeszko Dorota Piekary Śląskie Start godzina 11
44 Dyrda Justyna Bytom Start godzina 10 Zespół Szkół Specjalnych Piekary Śląskie
45 Wiśniewski Adam Piekary Śląskie Start godzina 10 Zespół Szkół Specjalnych Piekary Śląskie
46 Dyrda Adam Dyrda Bytom Start godzina 10 Zespół Szkół Specjalnych Piekary Śląskie
47 Szeremeta Grzegorz Radzionków Start godzina 13 Cidry Lotajom
48 Dobrowolski Paweł Boguchwałowice Start godzina 10
49 Zgajewski Paweł Przeczyce Start godzina 12
50 Potocka Marlena Tąpkowice Start godzina 16
51 Kies Dawid Chorzów Start godzina 13
52 Rusin Marcin Ruda Śląska Start godzina 13
53 Pulikowski Piotr Mierzęcice Start godzina 8
54 Heliosz Wiktoria Siemianowice Śląskie Start godzina 18
55 Cebula Robert Piekary Śląskie Start godzina 18
56 Gwioździk Sławomir Katowice Start godzina 13
57 Gwioździk Elżbieta Katowice Start godzina 13 Ekipa Na Kijach
58 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie Start godzina 12 Endurance Team
59 Kuklok Krzysztof Siemianowice Śląskie Start godzina 10 Siemianowice i przyjaciele biegają
60 Gajda Igor Piekary śląskie Start godzina 14 Lecymy Durś
61 Gajda Maja Piekary śląskie Start godzina 14 Lecymy Durś
62 Gajda Paweł Piekary śląskie Start godzina 14 Lecymy Durś
63 Gajda Izabela Piekary śląskie Start godzina 14 Lecymy Durś
64 Franczewski Adrian Bytom Start godzina 12 Lecymy Durś
65 Gawliczek Krzysztof Bytom Start godzina 12
66 Gawliczek Natalia Bytom Start godzina 12
67 Gawliczek Paweł Bytom Start godzina 12
68 Gawliczek Kamila Bytom Start godzina 12
69 Łuszcz Konrad Będzin Start godzina 18 #GrodziecRun
70 Kolibaba Michał Piekary Śląskie Start godzina 17 Silesian Fight Gym
71 Rohloff Błażej Piekary Slaskie Start godzina 18
72 Rohloff Joanna Piekary Śląskie Start godzina 18
73 Habrajski Adam Piekary Śląskie Start godzina 17 Silesian Fight Gym
74 Błoszyk-Małkowska Monika Piekary Śląskie Start godzina 18 Lecymy Durś
75 Sobota Dawid Chorzów Start godzina 17
76 Sobota Maja Chorzów Start godzina 17
77 Sobota Iga Chorzów Start godzina 17
78 Łapska-Sobota Aneta Chorzów Start godzina 17
79 Sobota Emilia Chorzów Start godzina 17
80 Koścień Joanna Bytom Start godzina 9 Bobry Walking
81 Marks Adrian Bytom Start godzina 11 Lecymy Durś
82 Marks Dorota Bytom Start godzina 11 Lecymy Durś
83 Gonsior Zbigniew Piekary Start godzina 8
84 Dziuba Joanns Piekary Śląskie Start godzina 12
85 Miler Patrycja Miler Piekary Śląskie Start godzina 16
86 Mrowiec Damian Wojkowice Start godzina 13 MOSIR TKKF SATURNA CZELADŹ /MORS HUBERTUS MYSŁOWICE
87 Ucherek Mateusz Świętochłowice Start godzina 10 Silesia Marathon Club
88 Sikora Szymon Piekary Śląskie Start godzina 12
89 Sikora Karolina Piekary śląskie Start godzina 12
90 Dróżdż Sylwia Rudnik Mały Start godzina 16
91 Glombek Beata Piekary Śląskie Start godzina 12
92 Winkler-Surowiec Monika Kamienica Start godzina 16
93 Gut Adam Piekary śląskie start godzina 15 Lecymy Durś
94 Pawelec Radoslaw Piekary Śląskie Start godzina 16
95 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie Start godzina 10
96 Sosin Stanisław Chorzów Start godzina 12 Klub Stadion Sląski
97 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Start godzina 12 Klub Stadion Sląski
98 Ambroży Joanna Bytom Start godzina 16 Byle do mety
99 Minor Zuzanna Minor Będzin Start godzina 8 #czeladzbiega
100 Materna-Kołacz Beata Będzin Start godzina 11 Lecymy Durś


Wyświetleń: 4379

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ