NORDIKIADA 2021  Rajd Nad Zalewem Lublin
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wegrzyn Izabela Lublin 12 km opłacono
2 Sapiaska Barbara Lublin 7 km opłacono
3 Opieczyńska Maria Lublin 7 km opłacono
4 Sierakowski Krzysztof Biała Podlaska 12 km Szajbersi opłacono
5 Krygier Katarzyna Lublin 12 km opłacono
6 Kwaśny Tomasz Borki 7 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
7 Kwaśna Małgorzata Borki 7 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
8 Podniesinska Małgorzata Lublin 12 km Lublin chodzi z kijkami
9 Sokołowski Józef Świdnik 7 km CUS Świdnik opłacono
10 Tynecka Alicja Świdnik 7 km CUS Świdnik opłacono
11 Dudek Małgorzata Siedlce 7 km opłacono
12 Mączka Dorota Maczka Siedlce 7 km opłacono
13 Nowosad Teresa Świdnik 12 km CUS Świdnik opłacono
14 Krupiński Waldemar Świdnik 12 km CUS Świdnik opłacono
15 Krupińska Wanda Świdnik 7 km CUS Świdnik opłacono
16 Grzegorczyk Krzysztof Świdnik 7 km CUS Świdnik opłacono
17 Grzegorczyk Janina Świdnik 7 km CUS Świdnik opłacono
18 Wójcik Anna Lublin 12 km opłacono
19 Chroń Maria Lublin 12 km opłacono
20 Barcicka Monika Lublin 12 km opłacono
21 Karasiński Arkadiusz Lublin 12 km opłacono
22 Dejneka Emilia Lublin 12 km opłacono
23 Kielar Magdalena Świdnik 12 km CUS Świdnik opłacono
24 Nakonieczna Anna Lublin 7 km opłacono
25 Mandziuk Marek Biała Podlaska 12 km TKKF Krzna Biała Podlaska opłacono
26 Ufniarz Marzena Annopol 12 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
27 Podlasianka Marusia Dęblin 12 km opłacono
28 Szafraniec Magdalena Lublin 12 km opłacono
29 Rudziejewska Magdalena Annopol 12 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
30 Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech Annopol 12 km Chodzimy z SZANSĄ opłacono
31 Kwiatkowska Weronika Lublin 12 km opłacono
32 Milczarek Błażej Lubycza Królewska 12 km opłacono
33 Goral Dominika Lublin 7 km opłacono
34 Mazur-Miroslaw Alicja Lublin 12 km opłacono
35 Żelazna Beata Ryki 12 km opłacono
36 Lasota Katarzyna Puławy 12 km Czar Bezmiaru opłacono
37 Szychowska Maria Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
38 Cięszczyk Andrzej Kazimierz Dolny 7 km UTW Puławy opłacono
39 Szymanek Teresa Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
40 Wasiak Elżbieta Puławy 7 km Czar Bezmiaru opłacono
41 Socha Krzysztof Wojciechów 12 km Czar Bezmiaru opłacono
42 Kołazińska-Bieleń Magdalena Kraśnik 12 km Kraśnik na Kijach - KSS Bebek Jedynka opłacono
43 Bieleń Paweł Kraśnik 12 km Kraśnik na Kijach - KSS Bebek Jedynka opłacono
44 Mamczarz Magda Lublin 12 km opłacono
45 Kuchno Katarzyna Lublin 12 km opłacono
46 Zawadzka Agnieszka Lublin 12 km opłacono
47 Miłek Maryla Puławy 12 km Czar Bezmiaru
48 Kuczyński Sergiusz Lublin 12 km UMCS opłacono
49 Górak Krystyna Lublin 12 km opłacono
50 Prokopowicz Małgorzata Radzyń Podlaski 12 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
51 Piłat Agnieszka Lubycza Królewska 12 km opłacono
52 Milczarek Grzegorz Lubycza Królewska 12 km opłacono
53 Próchnicka Marianna Radzyń Podlaski 12 km opłacono
54 Żukowski Antoni Puławy 7 km Czar Bezmiaru opłacono
55 Pniak Magdalena Puławy 12 km Czar Bezmiaru opłacono
56 Bojarczuk Michał Radzyń Podlaski 12 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
57 Bojarczuk Elżbieta Radzyń Podlaski 12 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
58 Lecyk Jadwiga Międzyrzec Podlaski 12 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
59 Perczyńska-Szlachta Monika Lublin 7 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
60 Smolińska Agnieszka Snopków 12 km opłacono
61 Tomczak Beata Tomczak Puławy 7 km Czar Bezmiaru opłacono
62 Nawrocka Adriana Łęczna 12 km opłacono
63 Kimak-Wilczopolska Monika Świdnik 12 km opłacono
64 pasko Robert Pasko miedzyrzec podlaski 7 km Lubelski Klub Morsów opłacono
65 Gdula Ewa Jastkow 12 km GKS Jastków opłacono
66 Kuchno Ewelina Lublin 12 km opłacono
67 Sioma Barbara Lublin 12 km opłacono
68 Stołecka Alicja Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
69 Siedlaczek Renata Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
70 Włodarczyk Maria Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
71 Mordak Barbara Puławy 12 km Czar Bezmiaru opłacono
72 Pawłot Agnieszka Snopków 12 km GKS Jastków opłacono
73 Pawłowska Anna Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
74 Lenartowicz Andrzej Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
75 Rodak Marek Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
76 Sysa Wiesława Puławy 7 km UTW Puławy opłacono
77 Siemionek Ewa Snopków 12 km GKS Jastków opłacono
78 Olender Iwona Lublin 12 km opłacono
79 Malec Grażyna Lublin 12 km opłacono
80 Osielska-Fąfara Justyna Biała Podlaska 12 km opłacono
81 Okoń Marek Jastków 12 km GKS Jastków opłacono
82 Okoń Monika Snopków 12 km GKS Jastków opłacono
83 Grzęda Ewa Dęblin 12 km opłacono
84 Tolisz-Brecht Ewa Lublin 12 km Żbiki Nordic Walking opłacono
85 Pawelec Danuta Krasnobród 12 km opłacono
86 Pawelec Tomasz Krasnobród 12 km opłacono
87 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 7 km opłacono
88 Marcewicz Idalia Lublin 12 km Lubelski Klub Morsów opłacono
89 Kulik Jakub Łukow 12 km opłacono
90 Kulik Adam Łukow 12 km opłacono
91 Bojarszczuk Jolanta Puławy 12 km opłacono
92 Guzek Małgorzata Puławy 12 km Lubelski Bank Spòłdzielczy opłacono
93 Grabczak Monika SIEDLCE 12 km
94 Romaszko Lidia Lublin 12 km opłacono
95 Siądecka Katarzyna Lublin 12 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
96 Wójcik Aneta Stary Radzic 12 km opłacono
97 Skowronek Iwona Lublin 12 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
98 Koślacz Renata Lublin 12 km opłacono
99 Sobczak Józef Lublin 12 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
100 Birska Bozena Lublin 12 km Lublin chodzi z kijkami opłacono


Wyświetleń: 4022

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ