IV Półmaraton Kanału Augustowskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej
2 Ryniewicz Dorota Augustow 10 KM Super Team
3 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
4 Dzikowski Maciej Augustów 5 KM Dziupla
5 Kurczyński Zbysław Augustów 5 KM OSP
6 Witkowski Piotr Augustów 21 KM ATP Augustów
7 Kotarska Bożena Augustów 5 KM ASKS
8 Dawidejt Dariusz Augustów 21 KM ATP Augustów
9 Kwiatkowski Michał Augustów 10 KM
10 Gąsiewska Małgorzata Augustów 5 KM
11 Wierzbicki Kacper Augustów 5 KM
12 Kurylo Artur Augustów 21 KM
13 Sokołowska Marta Augustów 21 KM ATP Augustów
14 Wach Zdzisław Augustów 21 KM
15 Ryniewicz Zbigniew Augustów 10 KM Super Team
16 Ginszt Renata Augustów 21 KM ATP Augustów
17 Szulga Piotr Augustów 21 KM
18 Chmielewski Karol Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
19 Kosiorek Łukasz Białystok 21 KM OUTDOOR TRAINING
20 Podbielski Michał Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
21 Weka Krzysztof Białystok 10 KM Białystok Biega TEAM
22 Sołowiej Emilia Białystok 5 KM
23 Kierzkowska Aniela Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
24 Kononiuk Łukasz Białystok 21 KM Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
25 Klemensowicz tomasz białystok 21 KM
26 Bagińska Olga Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
27 Falkowska Iwona Białystok 21 KM Nadaktywni
28 Mróz Agnieszka Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
29 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM
30 Bochenko Daniel Brzozowa 5 KM Pędziwiatr Bialystok
31 Interewicz Radosław Ełk 21 KM
32 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21 KM Polska Organizacja Wojskowa
33 Głowacka Anna Gorczyca 5 KM
34 Jerulank Wiesław Grajewo 10 KM Maratonka Grajewo
35 Koziak Agnieszka Kleosin 10 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
36 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 5 KM BEGIMO KLUBAS
37 Kaczyński Aleksander Łapy 21 KM 3t
38 Kaczyński Alek Łapy 21 KM 3t
39 Kolęda Małgorzata Mazurki 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
40 Kolęda Artur Mazurki 21 KM ORTOSTOM Augustów
41 Zubowicz Łukasz Okółek 21 KM
42 Kulczyniec Grzegorz Olecko 21 KM Olecko biega
43 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM
44 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM
45 Warykowski Stanislaw Olecko 21 KM Olecko biega
46 Kuźma Agnieszka Płaska 5 KM
47 Włodarczyk Karol Płaska 5 KM
48 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
49 Mazurkiewicz Michał Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
50 Polityło-Mazurkiewicz Agnieszka Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
51 Budrewicz Maciej suwalki 21 KM
52 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 10 KM 12BLP Suwałki
53 Kibitlewska Emilia Suwalki 5 KM
54 Sznurkowski Dawid Suwałki 10 KM Team Kopeć
55 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI 21 KM
56 BUDREWICZ DOMINIK Suwałki 21 KM
57 Popowska Monika Suwałki 21 KM Dąbrowski TEAM
58 Poźniak Józef Suwałki 10 KM
59 Poźniak Konrad Suwałki 21 KM
60 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI 21 KM TEAM Biegam bo chcę.
61 Ulikowski Grzegorz Suwałki 21 KM
62 Sznurkowska Sylwia Suwałki 10 KM Team Kopeć
63 Masalska Anna Suwałki 21 KM
64 Bąk Agata Bąk Warszawa 21 KM Bushido Centrum
65 Nowosad Piotr Warszawa 21 KM Fundacja DEFENDER
66 Korba Michał Warszawa 21 KM
67 Truchan Wiesław Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej


Wyświetleń: 3773

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ