IV Półmaraton Kanału Augustowskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Budrewicz Maciej suwalki 21 KM
2 Kuźma Agnieszka Płaska 5 KM
3 Głowacka Anna Gorczyca 5 KM
4 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI 21 KM
5 BUDREWICZ DOMINIK Suwałki 21 KM
6 Włodarczyk Karol Płaska 5 KM
7 Sołowiej Emilia Białystok 5 KM
8 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM
9 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM
10 Poźniak Józef Suwałki 10 KM
11 Poźniak Konrad Suwałki 21 KM
12 Kwiatkowski Michał Augustów 10 KM
13 Gąsiewska Małgorzata Augustów 5 KM
14 Ulikowski Grzegorz Suwałki 21 KM
15 Wierzbicki Kacper Augustów 5 KM
16 Zubowicz Łukasz Okółek 21 KM
17 Kurylo Artur Augustów 21 KM
18 Interewicz Radosław Ełk 21 KM
19 Klemensowicz tomasz białystok 21 KM
20 Masalska Anna Suwałki 21 KM
21 Wach Zdzisław Augustów 21 KM
22 Korba Michał Warszawa 21 KM
23 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM
24 Szulga Piotr Augustów 21 KM
25 Kibitlewska Emilia Suwalki 5 KM
26 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 10 KM 12BLP Suwałki
27 Kaczyński Aleksander Łapy 21 KM 3t
28 Kaczyński Alek Łapy 21 KM 3t
29 Kononiuk Łukasz Białystok 21 KM Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
30 Kotarska Bożena Augustów 5 KM ASKS
31 Witkowski Piotr Augustów 21 KM ATP Augustów
32 Dawidejt Dariusz Augustów 21 KM ATP Augustów
33 Sokołowska Marta Augustów 21 KM ATP Augustów
34 Ginszt Renata Augustów 21 KM ATP Augustów
35 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 5 KM BEGIMO KLUBAS
36 Chmielewski Karol Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
37 Kierzkowska Aniela Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
38 Bagińska Olga Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
39 Weka Krzysztof Białystok 10 KM Białystok Biega TEAM
40 Podbielski Michał Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
41 Koziak Agnieszka Kleosin 10 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
42 Mróz Agnieszka Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
43 Bąk Agata Bąk Warszawa 21 KM Bushido Centrum
44 Popowska Monika Suwałki 21 KM Dąbrowski TEAM
45 Dzikowski Maciej Augustów 5 KM Dziupla
46 Nowosad Piotr Warszawa 21 KM Fundacja DEFENDER
47 Jerulank Wiesław Grajewo 10 KM Maratonka Grajewo
48 Falkowska Iwona Białystok 21 KM Nadaktywni
49 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
50 Kulczyniec Grzegorz Olecko 21 KM Olecko biega
51 Warykowski Stanislaw Olecko 21 KM Olecko biega
52 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
53 Kolęda Małgorzata Mazurki 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
54 Kolęda Artur Mazurki 21 KM ORTOSTOM Augustów
55 Kurczyński Zbysław Augustów 5 KM OSP
56 Kosiorek Łukasz Białystok 21 KM OUTDOOR TRAINING
57 Bochenko Daniel Brzozowa 5 KM Pędziwiatr Bialystok
58 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21 KM Polska Organizacja Wojskowa
59 Mazurkiewicz Michał Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
60 Polityło-Mazurkiewicz Agnieszka Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
61 Ryniewicz Zbigniew Augustów 10 KM Super Team
62 Ryniewicz Dorota Augustow 10 KM Super Team
63 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI 21 KM TEAM Biegam bo chcę.
64 Sznurkowski Dawid Suwałki 10 KM Team Kopeć
65 Sznurkowska Sylwia Suwałki 10 KM Team Kopeć
66 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej
67 Truchan Wiesław Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej


Wyświetleń: 3757

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ