IV Półmaraton Kanału Augustowskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21 KM Polska Organizacja Wojskowa
2 Bagińska Olga Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
3 Bąk Agata Bąk Warszawa 21 KM Bushido Centrum
4 Bochenko Daniel Brzozowa 5 KM Pędziwiatr Bialystok
5 BUDREWICZ DOMINIK Suwałki 21 KM
6 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI 21 KM
7 Budrewicz Maciej suwalki 21 KM
8 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI 21 KM TEAM Biegam bo chcę.
9 Chmielewski Karol Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
10 Dawidejt Dariusz Augustów 21 KM ATP Augustów
11 Dzikowski Maciej Augustów 5 KM Dziupla
12 Falkowska Iwona Białystok 21 KM Nadaktywni
13 Gąsiewska Małgorzata Augustów 5 KM
14 Ginszt Renata Augustów 21 KM ATP Augustów
15 Głowacka Anna Gorczyca 5 KM
16 Interewicz Radosław Ełk 21 KM
17 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
18 Jerulank Wiesław Grajewo 10 KM Maratonka Grajewo
19 Kaczyński Alek Łapy 21 KM 3t
20 Kaczyński Aleksander Łapy 21 KM 3t
21 Kibitlewska Emilia Suwalki 5 KM
22 Kierzkowska Aniela Białystok 21 KM Białostocka Sekta Biegaczy
23 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej
24 Klemensowicz tomasz białystok 21 KM
25 Kolęda Artur Mazurki 21 KM ORTOSTOM Augustów
26 Kolęda Małgorzata Mazurki 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
27 Kononiuk Łukasz Białystok 21 KM Aktywnie w Mieście / Białostocka Sekta Biegaczy / Szybcy i Pomocni
28 Korba Michał Warszawa 21 KM
29 Kosiorek Łukasz Białystok 21 KM OUTDOOR TRAINING
30 Kotarska Bożena Augustów 5 KM ASKS
31 Koziak Agnieszka Kleosin 10 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
32 Kulczyniec Grzegorz Olecko 21 KM Olecko biega
33 Kurczyński Zbysław Augustów 5 KM OSP
34 Kurylo Artur Augustów 21 KM
35 Kuźma Agnieszka Płaska 5 KM
36 Kwiatkowski Michał Augustów 10 KM
37 Masalska Anna Suwałki 21 KM
38 Mazurkiewicz Michał Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
39 Mróz Agnieszka Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
40 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów 21 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW
41 Nowosad Piotr Warszawa 21 KM Fundacja DEFENDER
42 Podbielski Michał Białystok 21 KM Bladzina - Moc Posępnego Czerepu
43 Polityło-Mazurkiewicz Agnieszka Sucha Rzeczka 21 KM Sóweczki
44 Popowska Monika Suwałki 21 KM Dąbrowski TEAM
45 Poźniak Józef Suwałki 10 KM
46 Poźniak Konrad Suwałki 21 KM
47 Ryniewicz Dorota Augustow 10 KM Super Team
48 Ryniewicz Zbigniew Augustów 10 KM Super Team
49 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 5 KM BEGIMO KLUBAS
50 Sokołowska Marta Augustów 21 KM ATP Augustów
51 Sołowiej Emilia Białystok 5 KM
52 Sznurkowska Sylwia Suwałki 10 KM Team Kopeć
53 Sznurkowski Dawid Suwałki 10 KM Team Kopeć
54 Szulga Piotr Augustów 21 KM
55 Truchan Wiesław Żytkiejmy 21 KM Wilki Puszczy Rominckiej
56 Ulikowski Grzegorz Suwałki 21 KM
57 Wach Zdzisław Augustów 21 KM
58 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 10 KM 12BLP Suwałki
59 Warykowski Stanislaw Olecko 21 KM Olecko biega
60 Weka Krzysztof Białystok 10 KM Białystok Biega TEAM
61 Wierzbicki Kacper Augustów 5 KM
62 Witkowski Piotr Augustów 21 KM ATP Augustów
63 Włodarczyk Karol Płaska 5 KM
64 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM
65 Zubowicz Łukasz Okółek 21 KM
66 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM
67 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM


Wyświetleń: 3970

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ