Ultra Stilo 2 - złam stówkę na majówkę
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Narloch Wioletta Pogórze Ultra Stilo II opłacono on-line
2 Narloch Mariusz Narloch Pogórze Ultra Stilo II opłacono on-line
3 Kowalczuk Robert Gdańsk Ultra Stilo II elite team opłacono on-line
4 DREWA MARIAN GOŚCICINO Ultra Stilo II opłacono on-line
5 GAJEWSKA DANUTA Łeba Ultra Stilo II opłacono on-line
6 Fajer Marek Myszków Ultra Stilo II Zwik Myszków, Myszków Biega opłacono on-line
7 Łapigrowski Jan Lębork Ultra Stilo II Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
8 Smagowski Wojtek Rąbino Ultra Stilo II OSP RĄBINO 190.00 PLN
9 BADZIĄG Damian BADZIĄG Nowa Wieś Lęborska Ultra Stilo II Klub 42,2 Lębork 160.00 PLN
10 Bibko Martin Kosice Ultra Stilo II Speedbar 160.00 PLN
11 Kowacz Agata Wałbrzych Ultra Stilo II Speedbar 160.00 PLN
12 Schwann Mirosław Wejherowo Ultra Stilo II Wejherowskie Łabędzie 160.00 PLN
13 Domagała Mariusz Domagała Karczew Ultra Stilo II TUPTUś Otwock opłacono on-line
14 Jurczyk Joanna Gronowo Ultra Stilo II TUPTUś Otwock/Egger Biskupiec biega opłacono on-line
15 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Ultra Stilo II KB Legionowo 160.00 PLN
16 Gościński Mariusz Bełchatów Ultra Stilo II Bolące Piszczele Bełchatów 160.00 PLN
17 Galik Marzena Gdynia Ultra Stilo II 160.00 PLN
18 Wrosz Emilia Wejherowo Ultra Stilo II MTB Małe Trójmiasto Bieg opłacono on-line
19 Dudek Tomasz Lublin Ultra Stilo II opłacono on-line
20 Dudek Barbara Lublin Ultra Stilo II Lusia Biega opłacono on-line
21 Rybus Elżbieta Wejherowo Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono
22 Szumiński Zdzisław Gdynia Ultra Stilo II opłacono on-line
23 Mielecka Agnieszka DREWNO Ultra Stilo II opłacono on-line
24 Sorn Łukasz Gdynia Ultra Stilo II WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
25 Cempa Wojciech Kielno Ultra Stilo II WłóczyKije Gdynia 190.00 PLN
26 Góral - Brygała Monika Gdansk Ultra Stilo II Esja Team opłacono on-line
27 Szymański Adam Lębork Ultra Stilo II Lębork Biegacze 42,2 opłacono on-line
28 Kankowski Paweł Luzino Ultra Stilo II Kaszubi Luzino opłacono
29 Kankowska Justyna Luzino Ultra Stilo II Kaszubi Luzino opłacono
30 Pasikowska Mariola Żarki Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
31 Kustal Marcin Częstochowa Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
32 Tarant Małgorzata Poznań Ultra Stilo II opłacono on-line
33 Pinis Michał Blachownia Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
34 Pinis Agnieszka Blachownia Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
35 Szczepkowska Beata Gdynia Ultra Stilo II WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
36 Kurowska-Susdorf Aleksandra Luzino Ultra Stilo II opłacono on-line
37 Żygenda Robert Gdynia Ultra Stilo II WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
38 Bończyszyn Bożena Charbrowo Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
39 Płotka-Wasylka Justyna Luzino Ultra Stilo II Kaszubi Luzino opłacono on-line
40 Małszycka barbara Lębork Ultra Stilo II Farm Frites Poland SA opłacono on-line
41 Radziejowski Bogusław Częstochowa Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
42 Benke Adam Luzino Ultra Stilo II opłacono on-line
43 Benke Dorota Luzino Ultra Stilo II opłacono on-line
44 Paprotna Agnieszka częstochowa Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
45 Florczyk-Kalinska Joanna Wroclaw Ultra Stilo II Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking opłacono on-line
46 Niciejewska Joanna Niciejewska Wrocław Ultra Stilo II Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking opłacono on-line
47 Gawlik Jarosław Gdynia Ultra Stilo II opłacono on-line
48 Chmielowski Wacław Gdańsk Ultra Stilo II opłacono on-line
49 Ostrowska-Janczak Elzbieta Gdynia Ultra Stilo II WłóczyKije opłacono on-line
50 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW Ultra Stilo II STADION ŚLĄSKI NW opłacono on-line
51 Deutschmann Katarzyna Gdynia Ultra Stilo II WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
52 Zacharska Barbara Trzcianka Ultra Stilo II Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
53 Zacharski Jerzy Trzcianka Ultra Stilo II Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
54 Jurgielewicz Jacek Kostkowo Ultra Stilo II opłacono on-line
55 Capello Claudio Kielce Ultra Stilo II 160.00 PLN
56 Rybus-Capello Aneta Kielce Ultra Stilo II 160.00 PLN
57 Grabowska Marzena Ostrów Mazowiecka Ultra Stilo II Forma na Ostro opłacono on-line
58 Kurbieko Marcin Ostrów Mazowiecka Ultra Stilo II Forma na Ostro opłacono on-line
59 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Ultra Stilo II opłacono on-line
60 Kiklica Agata Gdańsk Ultra Stilo II opłacono on-line
61 Kuźmicz Magdalena Maszewko Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
62 Piątek Dariusz Gniewino Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
63 Nowak Piotr Czarne Ultra Stilo II Czarne Biega 160.00 PLN
64 Hrycyk Krzysztof Lębork Ultra Stilo II opłacono on-line
65 Hrycyk Izabela Lębork Ultra Stilo II opłacono on-line
66 Beczek Magdalena Gdańsk Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
67 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
68 POGORZELSKA WIESŁAWA GORZYCE Ultra Stilo II opłacono on-line
69 Hebel Ewa Reda Ultra Stilo II opłacono on-line
70 Pawlicka Aneta Pawlicka Kędzierzyn-Koźle Ultra Stilo II opłacono on-line
71 Hryniewicka Monika Rumia Ultra Stilo II opłacono on-line
72 Kwidzińska Dorota Luzino Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
73 Błażko Maciej Gdynia Ultra Stilo II Przyszłość zaczyna się dziś! opłacono on-line
74 Rejmak Marek Gdynia Ultra Stilo II WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
75 Szustakiewicz Grażyna Gdynia Ultra Stilo II WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
76 Selib Izabela Gdynia Ultra Stilo II WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
77 Bartkowiak Michał Września Ultra Stilo II Trójmiejskie Pyry opłacono on-line
78 Kwidzińska Emilia Luzino Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
79 Rybakowska Aleksandra Gniewino Ultra Stilo II opłacono on-line
80 Niedbała Grażyna Czymanowo Ultra Stilo II opłacono on-line
81 Jankowski Andrzej Katowice Ultra Stilo II opłacono on-line
82 KUBIAK DANUTA CZARNE Ultra Stilo II Czarne Biega opłacono on-line
83 Roszman Joanna Reda Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
84 Sitarek Weronika Starogard Gdański Ultra Stilo II 160.00 PLN
85 Sitarek Grzegorz Starogard Gdański Ultra Stilo II 160.00 PLN
86 Lejkowski Łukasz Gowino Ultra Stilo II Polipack Team GWE opłacono on-line
87 Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa Lubasz Ultra Stilo II Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
88 Kietlińska Małgorzata Ostrów Mazowiecka Ultra Stilo II Forma na Ostro opłacono on-line
89 Jasińska Aneta Ostrów Mazowiecka Ultra Stilo II Forma na Ostro opłacono on-line
90 Kurbieko Katarzyna Ostrów Mazowiecka Ultra Stilo II Forma na Ostro opłacono on-line
91 Wojtasiński Daniel Częstochowa Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
92 Cieśluk Marcin Częstochowa Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
93 Rajek Tomasz Częstochowa Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
94 Rajek Magdalena Częstochwa Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
95 Kamińska Beata Częstochowa Ultra Stilo II Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
96 Brzoskowski Michał Gdańsk Ultra Stilo II zNORDIC Osowa opłacono on-line
97 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Ultra Stilo II opłacono on-line
98 Sieczka Anna Sosnowiec Ultra Stilo II Harpagan Sosnowiec NW opłacono on-line
99 Sieczka Robert Sosnowiec Ultra Stilo II opłacono on-line
100 Stańczak Edward Malbork Ultra Stilo II opłacono on-line


Wyświetleń: 13036

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ