287 ELEKTRONICZNEZAPISY
Ultra Stilo 2 - Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę + rajd

Ultra Stilo 2

Ultra Stilo 2

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dyscyplina ilość km Meta Dyplom
1 105 JÓZEFACIUK MARCIN M ŁÓDŹ Bieg 170 21:57:05.40 PDF PNG
2 18 BARTKOWIAK MICHAŁ M WRZEŚNIA TRÓJMIEJSKIE PYRY Bieg 159 21:57:05.52 PDF PNG
3 284 WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA K PAKOŚĆ POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 159 23:20:35.49 PDF PNG
4 2 MIELECKA AGNIESZKA K DREWNO Nordic Walking 149 22:26:11.07 PDF PNG
5 124 KOŁODZIEJ JOANNA K RUDA ŚLĄSKA MALINOWE GWIAZDY Nordic Walking 149 22:42:20.94 PDF PNG
6 218 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 138 22:43:26.19 PDF PNG
7 3 OLEJKO RADOSŁAW M ŻUKOWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 128 23:19:45.36 PDF PNG
8 83 HAŁAS MARCIN M CZECHOWICE-DZIEDZICE Nordic Walking 122 19:18:11.43 PDF PNG
9 5 KOLMETZ KATARZYNA K SASINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 117 21:18:44.95 PDF PNG
10 40 CIEŚLUK MARCIN M CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 117 23:22:20.35 PDF PNG
11 199 PIETRZYK JAROSŁAW M CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 116 17:49:23.46 PDF PNG
12 181 OSTOJSKA EWA K REDA KUNDY PORTOWE/BIEGAMY RAZEM Bieg 116 18:07:55.64 PDF PNG
13 298 ŻYGENDA ROBERT M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 107 20:53:17.32 PDF PNG
14 239 SKIBIŃSKA MARZENA K GDAŃSK ZNORDIC OSOWA Nordic Walking 106 18:06:38.74 PDF PNG
15 143 KWECZKA-JANECZEK ANNA K CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 106 18:06:53.69 PDF PNG
16 262 SZYMAŃSKI JACEK M SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE Nordic Walking 106 18:33:22.32 PDF PNG
17 111 KALINOWSKA JUSTYNA K GŁOGÓW Nordic Walking 106 18:33:27.57 PDF PNG
18 215 RAJEK MAGDALENA K CZĘSTOCHWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 106 18:57:19.22 PDF PNG
19 212 PRZYBYLSKI CHRYSTIAN M WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 106 18:57:26.08 PDF PNG
20 200 PINIS AGNIESZKA K BLACHOWNIA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 106 18:57:36.15 PDF PNG
21 198 PIERZCHAŁA MAREK M LUZINO MORSY Z ZAWIATU Nordic Walking 106 19:06:18.58 PDF PNG
22 134 KUBIAK DANUTA K CZARNE CZARNE BIEGA Nordic Walking 106 19:08:20.86 PDF PNG
23 221 RESEMAN SYLWIA K ŻUKOWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 106 19:20:46.22 PDF PNG
24 360 PRUSINOWSKA EDYTA K CZERWONE Nordic Walking 106 19:28:54.02 PDF PNG
25 220 RATKA MICHAŁ M PIŁA ZRYTE JELENIE Nordic Walking 106 19:28:55.92 PDF PNG
26 91 JAMRÓZ MARIOLA K KIELCE Nordic Walking 106 19:31:32.81 PDF PNG
27 265 ŚCIBUT ANIA K PABIANICE Nordic Walking 106 19:33:36.71 PDF PNG
28 219 RASZEWSKA IZABELA K PABIANICE CIEKUSY NW Nordic Walking 106 19:33:39.31 PDF PNG
29 131 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 106 19:42:40.80 PDF PNG
30 6 LEJKOWSKA MIRELA K GOWINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 106 19:42:46.32 PDF PNG
31 287 WOJTOWICZ MARCIN M GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA Bieg 105 11:10:25.78 PDF PNG
32 88 HRYNIEWICKA MONIKA K RUMIA Bieg 105 14:15:37.94 PDF PNG
33 82 GUTOWSKI DARIUSZ M KŁOBUCK NGB KŁOBUCK Bieg 105 15:05:17.22 PDF PNG
34 180 OLSZOWIEC KUBA M CHOCZEWO Bieg 105 15:41:33.23 PDF PNG
35 106 JURGIELEWICZ JACEK M KOSTKOWO Bieg 105 15:54:45.58 PDF PNG
36 33 CELIŃSKI TOMASZ M OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK Nordic Walking 105 16:22:49.68 PDF PNG
37 50 DUDEK BARBARA K LUBLIN LUSIA BIEGA Bieg 105 16:24:12.83 PDF PNG
38 147 LAJTER JERZY M PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA Nordic Walking 105 16:30:05.34 PDF PNG
39 283 WODZIŃSKI TOMASZ M GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE Bieg 105 16:42:50.13 PDF PNG
40 129 KOWALSKI MAREK M STRZEBIŃ Nordic Walking 105 16:45:00.99 PDF PNG
41 194 PASIKOWSKA MARIOLA K ŻARKI NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 105 16:45:58.44 PDF PNG
42 233 SĘKIEWICZ KRZYSZTOF M CZĘSTOCHOWA BBL CZĘSTOCHOWA Bieg 105 17:02:18.25 PDF PNG
43 358 WENDT JAREK M SASINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 101 22:15:35.82 PDF PNG
44 247 STAŃCZAK EDWARD M MALBORK Nordic Walking 100 19:48:39.16 PDF PNG
45 163 MARCZYŃSKI ADAM M GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 95 16:28:11.83 PDF PNG
46 189 PALLACH PIOTR M WEJHEROWO NOCNY TURYSTA Nordic Walking 95 16:33:46.43 PDF PNG
47 67 GAJOWSKI PAWEŁ M LUZINO NOCNY TURYSTA Nordic Walking 95 16:33:47.95 PDF PNG
48 81 GUTOWSKA URSZULA K KŁOBUCK NGB KŁOBUCK Bieg 95 16:52:52.82 PDF PNG
49 231 SĘKIEWICZ ELŻBIETA K CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA Bieg 95 17:02:26.69 PDF PNG
50 86 HRYCYK IZABELA K LĘBORK Nordic Walking 95 17:12:01.39 PDF PNG
51 87 HRYCYK KRZYSZTOF M LĘBORK Nordic Walking 95 17:12:32.14 PDF PNG
52 266 TAISNER TOMASZ M RUDA ŚLĄSKA NORDIC TEAM RUDA ŚLĄSKA Nordic Walking 95 17:22:52.78 PDF PNG
53 237 SIWEK EWA K OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK Nordic Walking 95 17:24:25.09 PDF PNG
54 128 KOWALCZUK ROBERT M GDAŃSK ELITE TEAM Nordic Walking 85 17:50:28.36 PDF PNG
55 66 GAJEWSKA DANUTA K ŁEBA Nordic Walking 85 17:50:31.04 PDF PNG
56 42 DANKIEWICZ BARBARA K ŁOWICZ ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Nordic Walking 85 18:54:24.17 PDF PNG
57 242 SMYK KAMIL M GDAŃSK Bieg 84 07:03:49.10 PDF PNG
58 136 KULASZEWICZ PIOTR M KRZESZNA Bieg 84 08:15:57.49 PDF PNG
59 65 GAJDECKI TOMEK M WARSZAWA ACCENTURE Bieg 84 10:18:14.45 PDF PNG
60 63 GAFFKA ARKADIUSZ GAFFKA M ŁEBA Bieg 84 10:24:04.96 PDF PNG
61 269 TIAHNYBOK PAWEŁ M KALETY Bieg 84 12:42:29.25 PDF PNG
62 164 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M GDAŃSK Bieg 84 13:03:10.29 PDF PNG
63 232 SĘKIEWICZ JANUSZ M CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 84 13:16:40.69 PDF PNG
64 4 SPYCHAŁA MARZENA K GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 84 14:36:57.61 PDF PNG
65 256 SZCZODROWSKI KRZYSZTOF M GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM Nordic Walking 84 14:53:02.32 PDF PNG
66 251 STEFANIAK EMILIA K SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC NW Nordic Walking 84 15:13:26.06 PDF PNG
67 182 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K KREPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 84 15:13:49.21 PDF PNG
68 224 RUDOWSKA DOMINIKA K SOPOT ESJA TEAM Nordic Walking 84 15:25:48.87 PDF PNG
69 213 RACIBORSKA EWA K WARSZAWA ESJA TEAM Nordic Walking 84 15:25:49.05 PDF PNG
70 113 KAMERKE ŁUKASZ M LUZINO STAR FISTASZKI Nordic Walking 84 16:04:18.64 PDF PNG
71 250 STAWNIAK KAROL M ŻNIN Nordic Walking 84 16:23:35.71 PDF PNG
72 162 MARCZYŃSKA MARTA K GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 84 16:28:37.01 PDF PNG
73 217 RAJSKA JUSTYNA K OPOCZNO TKKF CEEMKA IDZIKOWICE Nordic Walking 84 16:44:44.09 PDF PNG
74 282 WIŚNIEWSKI CEZRY M KLINY TKKF CEEMKA IDZIKOWICE Nordic Walking 84 16:44:48.30 PDF PNG
75 90 IGNASZAK MARZENA K TUREK Nordic Walking 84 17:01:27.37 PDF PNG
76 206 POHL ANNA K BIAŁA Nordic Walking 84 17:09:58.58 PDF PNG
77 41 CZEREBA LESZEK M PRUDNIK Nordic Walking 84 17:10:23.16 PDF PNG
78 291 WYPYCH MALWINA K SASINO Nordic Walking 84 17:11:56.76 PDF PNG
79 340 REJMAK MAREK M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 74 14:55:17.13 PDF PNG
80 174 NOWACKA-KOMADA RENATA K JELCZ-LASKOWICE Nordic Walking 74 15:50:54.68 PDF PNG
81 125 KOMADA MARIUSZ M OPOCZKA Nordic Walking 74 15:51:49.60 PDF PNG
82 19 BECZEK MAGDALENA K GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 74 16:28:42.46 PDF PNG
83 275 WAWRZYNIAK ANNA K GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 74 16:30:36.36 PDF PNG
84 110 KAFEL TOMASZ M LUZINO STAR FISTASZKI Nordic Walking 74 17:04:44.63 PDF PNG
85 109 KAFEL AGNIESZKA K LUZINO STAR FISTASZKI Nordic Walking 74 17:04:47.38 PDF PNG
86 285 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K PLESZEW KIJKOMANIACY PPL Nordic Walking 74 17:54:11.42 PDF PNG
87 207 PONKA BARBARA K WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 74 17:54:48.06 PDF PNG
88 288 WOŁK BEATA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 64 15:35:08.29 PDF PNG
89 15 BABULA SEBASTIAN M BOGATYNIA IZERY BOGATYNIA Bieg 63 07:03:50.62 PDF PNG
90 130 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK Bieg 63 07:10:33.77 PDF PNG
91 123 KOISZEWSKI KRZYSZTOF M LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK Bieg 63 07:11:55.89 PDF PNG
92 73 GŁUCHACZKA JUSTYNA K LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK Bieg 63 07:12:45.38 PDF PNG
93 97 JANKIEWICZ MACIEJ M LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK Bieg 63 07:43:34.22 PDF PNG
94 77 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK Bieg 63 08:56:42.22 PDF PNG
95 252 STILLER KAROL M KUSIĘTA PODKOWA JANÓW Nordic Walking 63 09:07:57.31 PDF PNG
96 135 KUCHARSKI MACIEJ M WARSZAWA Nordic Walking 63 09:28:59.14 PDF PNG
97 192 PAPROTNA AGNIESZKA K CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 63 10:06:20.20 PDF PNG
98 204 PŁOTKA-WASYLKA JUSTYNA K LUZINO KASZUBI LUZINO Nordic Walking 63 10:12:11.41 PDF PNG
99 115 KAMIŃSKA BEATA K CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 63 10:32:33.96 PDF PNG
100 279 WIELIGDA JANUSZ M WROCŁAW NA KIJE ZSPRASZAMY Nordic Walking 63 10:32:54.84 PDF PNG
101 71 GLINKA AGNIESZKA K LĘBORK ACTIVE AGE Nordic Walking 63 10:42:21.32 PDF PNG
102 16 BANASIAK DAMIAN M LĘBORK LĘBORSKIE LWY Nordic Walking 63 10:42:23.75 PDF PNG
103 169 NACZK LEONARD M LĘBORK POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 10:53:49.72 PDF PNG
104 20 BENKE ADAM M LUZINO STAR FISTASZKI Nordic Walking 63 11:02:39.49 PDF PNG
105 320 MAŁSZYCKA BARBARA K LĘBORK FARM FRITES POLAND SA Nordic Walking 63 11:32:17.95 PDF PNG
106 309 GÓRSKA IWONA K LĘBORK FARM FRITES POLAND SA Nordic Walking 63 11:32:33.72 PDF PNG
107 328 SIKORRA JANINA K LĘDZIECHOWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE Nordic Walking 63 11:32:44.39 PDF PNG
108 202 PIOTROWSKA JOANNA K WARSZAWA ESJA TEAM Nordic Walking 63 11:39:53.18 PDF PNG
109 107 KACZMAREK JAREK M SZCZUTKI Nordic Walking 63 11:45:09.51 PDF PNG
110 102 JARYCH JAROSŁAW M CZAPURY TEAM DYNAMIC Nordic Walking 63 11:46:27.00 PDF PNG
111 211 POSTEK DANUTA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 63 11:46:44.53 PDF PNG
112 190 PANEK ANETA K GDYNIA ESJA TEAM Nordic Walking 63 11:51:33.46 PDF PNG
113 57 FARON MONIKA K GDYNIA ESJA TEAM Nordic Walking 63 11:52:06.91 PDF PNG
114 153 ŁĘCKI JAN M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 63 12:00:26.21 PDF PNG
115 159 MANTHEY MARCIN M GDAŃSK ESJA TEAM Nordic Walking 63 12:03:54.61 PDF PNG
116 17 BANASZKIEWICZ MACIEJ M TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 63 12:07:25.65 PDF PNG
117 229 SCHWANN MIROSŁAW M WEJHEROWO WEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE - KENTIA TEAM Nordic Walking 63 12:17:00.73 PDF PNG
118 223 ROSZMAN JOANNA K REDA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 12:17:10.81 PDF PNG
119 245 SOSNOWSKI ADRIAN M GDYNIA THE NORTH EVENT Nordic Walking 63 12:17:44.92 PDF PNG
120 23 BIAŁAS ELWIRA BIAŁAS K ZIELONA GÓRA Bieg 63 12:18:12.25 PDF PNG
121 341 RYBUS ELŻBIETA K WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 12:19:27.62 PDF PNG
122 145 KWIDZIŃSKA EMILIA K LUZINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 12:20:49.89 PDF PNG
123 144 KWIDZIŃSKA DOROTA K LUZINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 12:20:50.23 PDF PNG
124 112 KAMERKE JUSTYNA K LUZINO STAR FISTASZKI Nordic Walking 63 12:21:00.00 PDF PNG
125 139 KUROWSKA-SUSDORF ALEKSANDRA K LUZINO Nordic Walking 63 12:21:04.16 PDF PNG
126 280 WIERZOWIECKA KAMILA K ZIELONA GÓRA Bieg 63 12:26:25.33 PDF PNG
127 315 KOHNKE-BARANOWSKA BOGUSŁAWA K GÓRA POMORSKA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 12:32:41.83 PDF PNG
128 276 WAWRZYNIAK PATRYK M GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 12:39:54.92 PDF PNG
129 59 FEDURCZAK JOANNA K ROŹWIENICA Bieg 63 12:42:34.65 PDF PNG
130 191 PANEK ELWIRA K LĘBORK LĘBORSKIE LWY Nordic Walking 63 12:46:09.94 PDF PNG
131 234 SIBIK BEATA K LĘBORK LĘBORSKIE LWY Nordic Walking 63 12:46:25.61 PDF PNG
132 155 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K PASŁĘK Nordic Walking 63 12:57:51.91 PDF PNG
133 38 CHOLEWKA JOLANTA K KOSTRZYN WLKP MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 63 12:59:18.93 PDF PNG
134 34 CEMPA WOJCIECH M KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 63 13:03:56.70 PDF PNG
135 264 SZYSZKO MAGDALENA SZYSZKO K WARSZAWA Nordic Walking 63 13:06:17.61 PDF PNG
136 31 BUJNICKA MAGDALENA K PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 63 13:12:29.48 PDF PNG
137 36 CHOJNICKA JOANNA K PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 63 13:12:29.91 PDF PNG
138 32 BUJNICKI MARCIN M PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 63 13:12:51.92 PDF PNG
139 268 TARANT MAŁGORZATA K POZNAŃ Nordic Walking 63 13:14:25.47 PDF PNG
140 297 ŻYGENDA ANNA K GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 63 13:17:54.17 PDF PNG
141 176 NOWY KATARZYNA K GDYNIA ESJA TEAM Nordic Walking 63 13:19:00.30 PDF PNG
142 267 TARANT KATARZYNA K POZNAŃ DYNAMIC Nordic Walking 63 13:19:52.62 PDF PNG
143 74 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M ŁÓDŹ ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING Nordic Walking 63 13:23:21.44 PDF PNG
144 255 SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW M 42-200 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 63 13:47:08.45 PDF PNG
145 64 GAIŃSKA IWONA K BIAŁYSTOK CHODZĘ BO LUBIĘ BIAŁYSTOK Nordic Walking 63 13:48:33.64 PDF PNG
146 274 WALCZAK DIANA K BIAŁYSTOK CHODZĘ BO LUBIĘ BIAŁYSTOK Nordic Walking 63 13:48:35.49 PDF PNG
147 214 RACZYŃSKA ALEKSANDRA K CHORZÓW STADION ŚLĄSKI NW Nordic Walking 63 14:21:56.20 PDF PNG
148 183 OSTROCHALSKI BARTŁOMIEJ M KRĘPA KASZUBSKA 63C POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 14:32:06.51 PDF PNG
149 208 PONKA RADOSŁAW M WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 63 14:32:32.94 PDF PNG
150 236 SIECZKA ROBERT M SOSNOWIEC Bieg 63 14:41:23.58 PDF PNG
151 193 PASANIK AGNIESZKA K OSTRÓWEK FORMA NA OSTRO Nordic Walking 63 14:43:17.44 PDF PNG
152 179 OLSZAŃSKI MACIEJ M POZNAŃ Nordic Walking 63 14:58:22.75 PDF PNG
153 80 GUCIA MAGDALENA K MOSINA Nordic Walking 63 15:37:13.36 PDF PNG
154 55 ERDANOWSKA ANNA K GDAŃSK ZNORDIC OSOWA Nordic Walking 63 15:38:11.14 PDF PNG
155 78 GRZEBIELUCH ELŻBIETA K SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC NW Nordic Walking 63 16:03:10.50 PDF PNG
156 69 GĘBSKA ELŻBIETA K BĘDZIN HARPAGAN SOSNOWIEC NW Nordic Walking 63 16:04:00.76 PDF PNG
157 126 KONIAK IZABELLA K ŚREM MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 63 16:05:49.86 PDF PNG
158 295 ZIENTKIEWICZ AGA K BANINO ESJA TEAM Nordic Walking 63 18:07:55.64 PDF PNG
159 238 SKAWIŃSKA EWA K WILKSZYN NAKIJEZAPRASZAMY Nordic Walking 61 11:34:48.83 PDF PNG
160 94 JANISZEWSKA ANNA K ŻYRARDÓW Nordic Walking 53 16:19:49.37 PDF PNG
161 127 KOTYŃSKI KAMIL M ŻYRARDÓW Nordic Walking 53 16:19:50.15 PDF PNG
162 209 POPCZYK EWA K BĘDZIN-GRODZIEC HARPAGAN SOSNOWIEC NW Nordic Walking 53 16:52:41.38 PDF PNG
163 235 SIECZKA ANNA K SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC NW Nordic Walking 53 16:52:42.21 PDF PNG
164 273 UFNOWSKI SEBASTIAN M CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK Bieg 42 04:17:34.26 PDF PNG
165 314 JURCZYK JOANNA K GRONOWO TUPTUŚ OTWOCK/EGGER BISKUPIEC BIEGA Bieg 42 05:07:02.01 PDF PNG
166 14 ARKUSZYŃSKI PAWEŁ M TOMASZÓW MAZOWIECKI TIME4RUNNING Bieg 42 05:07:03.46 PDF PNG
167 56 FAJER MAREK M MYSZKÓW ZWIK MYSZKÓW, MYSZKÓW BIEGA Bieg 42 05:19:09.58 PDF PNG
168 53 DYDYMSKA MONIKA K RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 42 05:21:42.96 PDF PNG
169 54 DYDYMSKI KRZYSZTOF M RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 42 05:21:43.25 PDF PNG
170 122 KOISZEWSKA IZABELA K LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK Bieg 42 05:49:28.00 PDF PNG
171 61 FIJAŁKOWSKI TOMASZ M KLĘK KB POWSTANIEC STRYKÓW Bieg 42 06:00:53.57 PDF PNG
172 187 PADOWICZ ANNA K WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking 42 06:16:31.60 PDF PNG
173 35 CHMIELOWSKI WACŁAW M GDAŃSK Nordic Walking 42 06:37:07.66 PDF PNG
174 167 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA K WARSZAWA ESJA TEAM Nordic Walking 42 06:37:19.23 PDF PNG
175 310 GROBELNIAK RAFAŁ M ŻUKOWO Nordic Walking 42 06:37:27.60 PDF PNG
176 141 KUŹMICZ ADAM M MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 42 06:39:14.06 PDF PNG
177 30 BUCZKOWSKA WIESŁAWA K GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 42 06:54:11.30 PDF PNG
178 168 NACZK WIKTORIA K LĘBORK POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 42 06:59:17.57 PDF PNG
179 241 SMARSZCZ WIESŁAW M LĘBORK LĘBORSKIE LWY Nordic Walking 42 07:06:19.97 PDF PNG
180 119 KIKLICA AGATA K GDAŃSK Bieg 42 07:07:38.03 PDF PNG
181 292 WYSOCKI PIOTR M GDYNIA MARSZ ŚLEDZIA Nordic Walking 42 07:15:51.89 PDF PNG
182 272 TYŚLEWICZ RADOSŁAW M GDYNIA MARSZ ŚLEDZIA Nordic Walking 42 07:15:56.09 PDF PNG
183 140 KUSIAK WŁODZIMIERZ M GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO Nordic Walking 42 07:16:24.51 PDF PNG
184 260 SZYMAŃSKA MONIKA K GDAŃSK ZNORDIC OSOWA Nordic Walking 42 07:20:20.07 PDF PNG
185 271 TREPPNER JAN M GDYNIA Nordic Walking 42 07:22:13.89 PDF PNG
186 335 TOWARNICKA IZABELA K GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 42 07:26:31.27 PDF PNG
187 157 MAŁKIEWICZ JACEK M SOLEC KUJAWSKI Nordic Walking 42 07:28:11.05 PDF PNG
188 108 KACZMAREK ZOFIA K SZCZUTKI Nordic Walking 42 07:30:22.91 PDF PNG
189 303 BARZOWSKA MONIKA K WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 42 07:32:21.10 PDF PNG
190 178 OLECH MARCIN M GDAŃSK Nordic Walking 42 07:34:39.67 PDF PNG
191 173 NIETUPSKI DARIUSZ M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 42 07:38:05.89 PDF PNG
192 210 POPIS PATRYK M OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK Bieg 42 07:40:22.64 PDF PNG
193 47 DOMURAD-IDŹKOWSKA SYLWIA K GDAŃSK ESJA TEAM Nordic Walking 42 07:44:40.97 PDF PNG
194 89 IDŹKOWSKI ADAM M GDAŃSK ESJA TEAM Nordic Walking 42 07:44:53.44 PDF PNG
195 98 JANKOWSKA BEATA K PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 42 07:55:15.06 PDF PNG
196 99 JANKOWSKI MARCIN M ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 42 07:55:16.06 PDF PNG
197 177 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 42 08:00:18.57 PDF PNG
198 240 SMARSZCZ GRAŻYNA K LĘBORK LĘBORSKIE LWY Nordic Walking 42 08:05:12.08 PDF PNG
199 184 OWCZAREK JACEK M KOSAKOWO ESJA TEAM Nordic Walking 42 08:05:25.01 PDF PNG
200 185 OWCZAREK KATARZYNA K KOSAKOWO ESJA TEAM Nordic Walking 42 08:05:25.17 PDF PNG
201 334 WAWRZYNIAK IGOR M GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 42 08:06:48.99 PDF PNG
202 216 RAJEK TOMASZ M CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 42 08:07:42.16 PDF PNG
203 85 HEBEL EWA K REDA Nordic Walking 42 08:09:11.27 PDF PNG
204 25 BIKOWSKA GABRIELA K LĘBORK LĘBORSKIE LWY Nordic Walking 42 08:10:59.93 PDF PNG
205 258 SZYMANOWSKA ANNA K LĘBORK LĘBORSKIE LWY Nordic Walking 42 08:11:01.63 PDF PNG
206 104 JASIŃSKA ANETA K OSTRÓW MAZOWIECKA FORMA NA OSTRO Nordic Walking 42 08:13:31.22 PDF PNG
207 118 KIETLIŃSKA MAŁGORZATA K OSTRÓW MAZOWIECKA FORMA NA OSTRO Nordic Walking 42 08:14:09.87 PDF PNG
208 52 DYBEŁ AGNIESZKA K CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 42 08:14:29.47 PDF PNG
209 201 PINIS MICHAŁ M BLACHOWNIA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 42 08:14:41.40 PDF PNG
210 259 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M LĘBORK LĘBORSKIE LWY Nordic Walking 42 08:15:02.51 PDF PNG
211 137 KURBIEKO KATARZYNA K OSTRÓW MAZOWIECKA FORMA NA OSTRO Nordic Walking 42 08:15:07.52 PDF PNG
212 114 KAMERKE RENATA K KĘBŁOWO STAR FISTASZKI Nordic Walking 42 08:19:15.23 PDF PNG
213 51 DUDEK TOMASZ M LUBLIN Nordic Walking 42 08:22:29.95 PDF PNG
214 100 JANOCHA ANNA K BORKOWO ESJA TEAM Nordic Walking 42 08:25:55.38 PDF PNG
215 195 PASTRYK ANNA K GDAŃSK ESJA TEAM Nordic Walking 42 08:25:56.94 PDF PNG
216 306 DEUTSCHMANN KATARZYNA K GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 42 08:28:53.77 PDF PNG
217 170 NICIEJEWSKA JOANNA NICIEJEWSKA K WROCŁAW WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING Nordic Walking 42 08:33:23.10 PDF PNG
218 62 FLORCZYK-KALINSKA JOANNA K WROCLAW WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING Nordic Walking 42 08:33:26.59 PDF PNG
219 327 SELIB IZABELA K GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 42 08:34:29.29 PDF PNG
220 222 ROGULSKA ANNA K PASŁĘK Nordic Walking 42 08:41:17.32 PDF PNG
221 44 DOBROWOLSKI ROBERT M JELENIA GORA SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA Nordic Walking 42 08:43:57.06 PDF PNG
222 43 DOBROWOLSKA BOZENA K JELENIA GÓRA SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA Nordic Walking 42 08:44:17.49 PDF PNG
223 302 BANASZKIEWICZ MAŁGORZATA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 42 08:46:59.33 PDF PNG
224 45 DOMAGAŁA BARTŁOMIEJ M ŁÓDŹ Nordic Walking 42 08:50:19.75 PDF PNG
225 21 BENKE DOROTA K LUZINO Nordic Walking 42 08:55:10.92 PDF PNG
226 188 PALLACH MONIKA K WEJHEROWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEG Nordic Walking 42 08:56:23.34 PDF PNG
227 290 WROSZ EMILIA K WEJHEROWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEG Nordic Walking 42 08:56:34.67 PDF PNG
228 325 RZEPCZYNSKA ANNA K GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 42 09:00:23.46 PDF PNG
229 289 WOŹNIAK HANNA K GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 42 09:00:52.91 PDF PNG
230 278 WIELIGDA IWONA K WROCŁAW NAKIJEZAPRASZAMY Nordic Walking 42 09:03:34.31 PDF PNG
231 249 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K MALBORK THEMOSTBEAUTIFULTEAM Nordic Walking 42 09:05:54.06 PDF PNG
232 103 JASIŃSKA AGNIESZKA K MALBORK THEMOSTBEAUTIFULTEAM Nordic Walking 42 09:05:55.90 PDF PNG
233 120 KISSEL JOLANTA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 42 09:14:43.39 PDF PNG
234 24 BIHUNIAK LIDIA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 42 09:14:50.98 PDF PNG
235 338 KOSICKI DARIUSZ M ROKIETNICA ESJA TEAM Nordic Walking 42 09:19:42.02 PDF PNG
236 299 DYMOWICZ JAKUB M GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 42 09:27:30.22 PDF PNG
237 49 DROŻDŻYŃSKI KRZYSZTOF M KLĘK KB POWSTANIEC STRYKÓW Bieg 42 09:38:14.48 PDF PNG
238 196 PIĄTEK DARIUSZ M GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 42 09:38:35.76 PDF PNG
239 304 BOŃCZYSZYN BOŻENA K CHARBROWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 42 09:38:38.25 PDF PNG
240 142 KUŹMICZ MAGDALENA K MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 42 09:38:49.14 PDF PNG
241 343 BRZOSKOWSKI MICHAŁ M GDAŃSK ZNORDIC OSOWA Nordic Walking 42 09:39:14.81 PDF PNG
242 270 TOMCZYK EDWARD TOMCZYK M POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 42 10:30:23.46 PDF PNG
243 12 ADAMSKI ŁUKASZ K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 42 10:34:36.78 PDF PNG
244 93 JANIK MACIEJ M PIŁA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 42 10:34:45.16 PDF PNG
245 326 SAGAN JOLANTA K GDAŃSK ZNORDIC OSOWA Nordic Walking 42 10:40:38.12 PDF PNG
246 312 HOŁOWIECKA PATRYCJA K REDA Nordic Walking 42 11:38:28.92 PDF PNG
247 311 HOŁOWIECKA DANUTA K REDA Nordic Walking 42 11:50:22.10 PDF PNG
248 330 SZMIGIELSKA MARZENA K GOŚCICINO Nordic Walking 42 11:50:24.34 PDF PNG
249 323 OWCZAREK HENRYKA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 42 12:38:47.92 PDF PNG
250 286 WOJTASIŃSKI DANIEL M CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 32 05:47:50.46 PDF PNG
251 150 LEJKOWSKI ŁUKASZ M GOWINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 32 09:57:11.81 PDF PNG
252 308 GÓRAL - BRYGAŁA MONIKA K GDANSK ESJA TEAM Nordic Walking 30 05:37:02.63 PDF PNG
253 11 ADAMSKA OLA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 30 06:27:28.11 PDF PNG
254 337 KANKOWSKI PAWEŁ M LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 21 01:31:55.48 PDF PNG
255 116 KANKOWSKA JUSTYNA K LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 21 01:52:10.21 PDF PNG
256 152 ŁAPIGROWSKI JAN M LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK bieg 21 02:32:11.53 PDF PNG
257 261 SZYMAŃSKI ADAM M LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 42,2 bieg 21 02:32:13.23 PDF PNG
258 357 KUCHARSKI KRZYSZTOF M WARSZAWA Bieg 21 02:44:04.53 PDF PNG
259 175 NOWACZYK TOMASZ M GNIEZNO MARSZ PO ZDROWIE Nordic Walking 21 02:58:33.29 PDF PNG
260 305 BRYGAŁA AGATA K GDAŃSK ESJA TEAM Nordic Walking 21 03:11:39.96 PDF PNG
261 339 PAWLICKA ANETA PAWLICKA K KĘDZIERZYN-KOŹLE Nordic Walking 21 03:25:22.37 PDF PNG
262 138 KURBIEKO MARCIN M OSTRÓW MAZOWIECKA FORMA NA OSTRO Nordic Walking 21 03:35:37.90 PDF PNG
263 246 SPYCHAŁA LESŁAW M GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 21 03:35:58.81 PDF PNG
264 331 TOPOREK RAFAŁ M PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 21 03:39:26.04 PDF PNG
265 336 GERTNER ANNA K ŁEBA Nordic Walking 21 03:40:42.01 PDF PNG
266 322 OLECH ANNA K GDAŃSK Nordic Walking 21 03:41:53.76 PDF PNG
267 166 MILKOWSKI MARIUSZ M GDYNIA Bieg 21 03:42:49.57 PDF PNG
268 70 GIEMZA TOMASZ M ŻARY Nordic Walking 21 03:43:33.35 PDF PNG
269 244 SORN ŁUKASZ M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 21 03:47:21.01 PDF PNG
270 121 ZARACH BEATA K GDAŃSK ESJA TEAM Nordic Walking 21 03:48:08.20 PDF PNG
271 333 ZIENTKIEWICZ WITOLD M BANINO ESJA TEAM Nordic Walking 21 03:53:07.25 PDF PNG
272 324 RYBAKOWSKA ALEKSANDRA K GNIEWINO Nordic Walking 21 03:56:51.19 PDF PNG
273 321 NIEDBAŁA GRAŻYNA K CZYMANOWO Nordic Walking 21 03:56:54.97 PDF PNG
274 318 KUSIAK MARIA K GDAŃSK Nordic Walking 21 04:13:21.59 PDF PNG
275 158 MAŁYSZCZYCKA PATRYCJA K BOJANO Nordic Walking 21 04:54:02.25 PDF PNG
276 79 GRZENKOWICZ MAŁGORZATA K GDYNIA Nordic Walking 21 04:54:02.99 PDF PNG
277 161 MARCZAK RENATA K ZGIERZ KB POWSTANIEC STRYKÓW Bieg 21 04:59:49.79 PDF PNG
278 60 FIJAŁKOWSKA BEATA K KLĘK KB POWSTANIEC STRYKÓW Bieg 21 04:59:53.39 PDF PNG
279 160 MARCZAK ANDRZEJ M ZGIERZ KB POWSTANIEC STRYKÓW Bieg 21 05:00:00.69 PDF PNG
280 95 JANISZEWSKA MIRA K ŁÓDŹ KB POWSTANIEC STRYKÓW Bieg 21 05:28:56.98 PDF PNG
281 96 JANISZEWSKI JAREK M ŁÓDŹ KB POWSTANIEC STRYKÓW Bieg 21 05:29:00.49 PDF PNG
282 48 DROŻDŻYŃSKA DANKA K KLĘK KB POWSTANIEC STRYKÓW Nordic Walking 21 05:29:14.49 PDF PNG
283 317 KULCZYCKI JAN M GDAŃSK Nordic Walking 21 05:33:46.92 PDF PNG
284 171 NIECHWIADOWICZ LEONARD M TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 21 05:50:35.57 PDF PNG
285 172 NIECHWIADOWICZ MAŁGORZATA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Nordic Walking 21 05:50:38.15 PDF PNG
286 344 MARCZAK BARBARA K GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 21 05:56:57.65 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ