Wirtualny Bieg Charytatywny z okazji 18. urodzin Wspólnoty L'ARCHE „Urodzinowe kilometry dla L’ARCHE” Etap II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Masarski Kamil Cieszyn Dowolny dystans :) chachart racing opłacono
2 Leżoch Anna Wrocław Dowolny dystans :) opłacono
3 Kolenda Agnieszka Wrocław Dowolny dystans :) opłacono
4 Sołtys Ewa Wrocław Dowolny dystans :) opłacono
5 Latała Eryk Skoroszyce Dowolny dystans :) opłacono
6 Szyszka Radosław Bydgoszcz 18 km dla mężczyzn opłacono
7 Baurska Hanna Wrocław Dowolny dystans :) Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
8 GRACZKOWSKI MICHAŁ WROCŁAW Dowolny dystans :) opłacono
9 Kaczmarek Łukasz Wrocław Dowolny dystans :) opłacono
10 Zablocka Dorota Wroclaw Dowolny dystans :) opłacono
11 Kaczmarek Adam Wroclaw Dowolny dystans :) SP15 opłacono
12 Baurska Julia Wrocław Dowolny dystans :) Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
13 GRACZKOWSKI PIOTR WROCŁAW Dowolny dystans :) opłacono
14 Migaj Piotr Psary 5,4 km dla mężczyzn opłacono
15 Majka Andrzej Trzebnica 18 km dla mężczyzn opłacono
16 Majka Ola Majka Trzebnica 18 km dla kobiet opłacono
17 Walach Julia Jędrzychów Dowolny dystans :) opłacono
18 Badowski Marcin Wrocław 18 km dla mężczyzn opłacono
19 Kubińska Teresa Nowy Świat Dowolny dystans :) opłacono
20 Bandrowski Dariusz Nowy Świat 5,4 km dla mężczyzn opłacono
21 Bandrowska Mirosława Nowy Świat Dowolny dystans :) opłacono
22 Kwaśnik Waldemar Gdynia Dowolny dystans :) opłacono
23 Stachura Artur Kraków 5,4 km dla mężczyzn opłacono
24 Janus Karolina Wrocław Dowolny dystans :) opłacono
25 Perucka Katarzyna Perucka Wrocław Dowolny dystans :) opłacono
26 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne 18 km dla mężczyzn opłacono
27 Purcelewski Krzysztof Wrocław 5,4 km dla mężczyzn opłacono
28 Olechowski Jacek Wrocław Dowolny dystans :) L'Arche Wrocław opłacono
29 Pindral Ela Wrocław 5,4 km dla kobiet Rita Team opłacono
30 Małowiński Artur Bydgoszcz Dowolny dystans :) :-) opłacono
31 Małowińska Małgorzata Bydgoszcz Dowolny dystans :) :-) opłacono
32 Kowalski Jan Kraków 18 km dla mężczyzn opłacono
33 Kozieł Andrzej Wrocław 1,8 km dla mężczyzn Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
34 Kozieł Lena Wrocław 1,8 km dla kobiet Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
35 Lubos-Kozieł Joanna Wrocław 1,8 km dla kobiet Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
36 Sobura Maja Wrocław 1800 m dla dziewczynki do 16.roku życia Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
37 Sobura Przemysław Wrocław 1,8 km dla mężczyzn Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
38 Sobura Maria Wrocław 1,8 km dla kobiet Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
39 Krupski Krzysztof Wrocław 1,8 km dla mężczyzn Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
40 Krupska Hania Wrocław 1800 m dla dziewczynki do 16.roku życia Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
41 Krupska Zuzia Wrocław 1,8 km dla kobiet Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
42 Krupska Aneta Wrocław 1,8 km dla kobiet Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
43 Basiński Jacek Wrocław 1,8 km dla mężczyzn Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
44 Basiński Franciszek Wrocław 1800 m dla chłopca do 16.roku życia Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
45 Lubos-Basińska Katarzyna Wrocław 1,8 km dla kobiet Szkoła nr 15 Wrocław opłacono
46 Gorczyńska Ewa Wroclaw Dowolny dystans :) Przylądek Nadziei opłacono
47 Kowalski Lucas Sydney 1800 m dla chłopca do 16.roku życia Bilgola Plateau opłacono
48 Kowalski Oli Sydney 1800 m dla chłopca do 16.roku życia Bilgola Plateau opłacono
49 Kowalski Maja Sydney 18 km dla kobiet Bilgola Plateau opłacono
50 Stasieńko Joanna Wrocław 1,8 km dla kobiet L'Arche Wrocław opłacono
51 Dykman Jakub Dykman Wrocław 18 km dla mężczyzn L'Arche Wrocław opłacono


Wyświetleń: 4157

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ