Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bladowska Katarzyna Reda Pół dzika 21km+ Runeda opłacono on-line
2 Brzezicka Magdalena Reda Pół dzika 21km+ Runeda Młode Dziki 200.00 PLN
3 Adamocha Mariusz Deszczno Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
4 Adamowski Andrzej Elbląg Pół dzika 21km+ opłacono on-line
5 Agell Serramitjana Gerard Pineda de mar Nocny Jeleń 66km+ Amezti Mendi Elkartea 440.00 PLN
6 Andrószowski Mateusz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ summit28.pl opłacono on-line
7 Arendt Agnieszka Gdańsk Pół dzika 21km+ Żarta Wataha opłacono on-line
8 Arendt-Szczubiała Hanna Wejherowo Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
9 Armatyńska Małgorzata Gdynia Pół dzika 21km+ Motywatornia Team opłacono on-line
10 Augustyniak Mariusz Susz Tropem Rysia 42km+ Crossfit Team Susz 240.00 PLN
11 Balonis-Chyb Anna Gdynia Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
12 Banczerowski Krzysztof Gdynia Szybka sarna 10km+ Refinitiv Running Team opłacono
13 Baranowski Krzysztof Siwiałka Pół dzika 21km+ opłacono on-line
14 Basińska-Ahmed Olga Gdynia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
15 Bednarski Marcin Gdańsk Pół dzika 21km+ Nordea Running Team opłacono
16 Będźkowski Marek Ostrołęka Nocny Jeleń 66km+ Siwy ultra Mors opłacono
17 Bemowska Dorota REDA Pół dzika 21km+ Młode Dziki Runeda opłacono on-line
18 Beszczyński Michał Gdynia Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
19 Białek Jarosław Olsztyn Pół dzika 21km+ opłacono on-line
20 Bielecka Daria Słupsk Pół dzika 21km+ 210.00 PLN
21 Bieszke Artur Malbork Pół dzika 21km+ BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
22 Bisha Mieczysław Rumia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
23 Bork Łukasz Żuława Nocny Jeleń 66km+ Grupa Druha Borucha 300.00 PLN
24 Borówka Ryszard Gdynia Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
25 Boza Beata Gdynia Pół dzika 21km+ PADŁ NA RYJ TEAM 200.00 PLN
26 Buczak-Mrozińska Paulina Zawonia Szybka sarna 10km+ 160.00 PLN
27 Bujak Aleksandra Bolszewo Pół dzika 21km+ RUNEDA 200.00 PLN
28 Bulikowski Paweł Szczecin Tropem Rysia 42km+ 250.00 PLN
29 Buszmann Tomasz Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda opłacono on-line
30 Cieśla Ela Reda Nocny Jeleń 66km+ Biegające Małżeństwo 300.00 PLN
31 Ciskowska Aleksandra Minkowice Pół dzika 21km+ opłacono on-line
32 Czapa Magdalena Gdańsk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
33 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
34 Czaykowski Wojciech Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Grupa Druha Borucha / Mamy To 300.00 PLN
35 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE Tropem Rysia 42km+ 250.00 PLN
36 Czerepaniak Ewa Gdańsk Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
37 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
38 Czoska Przemysław Gdynia Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
39 Damps Katarzyna Skrzeszewo Pół dzika 21km+ 210.00 PLN
40 Dawidziuk Adrian Rumia Nocny Jeleń 66km+ Projekt 1000up opłacono on-line
41 Dębowski Michał Gdańsk Pół dzika 21km+ Podatki to kradzież opłacono on-line
42 Dembowski Mariusz Lidzbark Nocny Jeleń 66km+ H+H Polska 300.00 PLN
43 Doering Natalia Reda Pół dzika 21km+ opłacono on-line
44 Drankiewicz Robert Gdynia Tropem Rysia 42km+ MKrawczyńska TEAM opłacono on-line
45 Dreger Dariusz Wojcieszyce Nocny Jeleń 66km+ 310.00 PLN
46 Dudziński Przemysław Obłotne Nocny Jeleń 66km+ Lece Pendze 300.00 PLN
47 DWORSKI Sławomir TCZEW Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
48 Dydymska Monika Rumia Szybka sarna 10km+ opłacono on-line
49 Dydymski Krzysztof RUMIA Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
50 Ewald Karolina Zielonka Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
51 Falandysz Damian Pruszków Nocny Jeleń 66km+ WPRunning Pruszków opłacono on-line
52 Ferenc Adrian Pisz Nocny Jeleń 66km+ 300.00 PLN
53 Figarska Anna Sopot Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
54 Franche Julien Gdansk Tropem Rysia 42km+ opłacono
55 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk 240.00 PLN
56 Gajewski Marcin Gajewski Gdynia Pół dzika 21km+ Nordea Running Team opłacono
57 Gąszczyk Dariusz Gdynia Pół dzika 21km+ opłacono on-line
58 Gałka Grzegorz Gdańsk Pół dzika 21km+ opłacono on-line
59 Gessner Weronika Piaseczno Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
60 Golec Tomasz GDAŃSK Tropem Rysia 42km+ Bari Team 240.00 PLN
61 GOLICKI ADAM TCZEW Pół dzika 21km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy 200.00 PLN
62 Góreczny Rafał Tuchom Nocny Jeleń 66km+ Nordea / MKrawczyńska Team opłacono
63 Górniak Jarosław Pogórze Tropem Rysia 42km+ JARBUD opłacono on-line
64 Gorzkowski Paweł Dębnica Kaszubska Tropem Rysia 42km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
65 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
66 GRABOWSKA Agnieszka Reda Pół dzika 21km+ RUNEDA Młode dziki 200.00 PLN
67 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Pół dzika 21km+ Aktywni Borowiacy Czersk 200.00 PLN
68 Grajczyk Piotr Bytów Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
69 Grube Bartosz Gdynia Pół dzika 21km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono on-line
70 Grundkowski Oskar Solec Kujawski Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
71 Grzelak Krzysztof Toruń Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
72 Grzemski Arkadiusz Rumia Pół dzika 21km+ opłacono
73 Grzywacz Karol Gdynia Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
74 Gulatowska Klaudia Gulatowska Klukowa huta Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
75 Gładkowski Grzegorz Gowino Tropem Rysia 42km+ BigYellowFoot Adventure team 240.00 PLN
76 Głowacki Rafał Gdańsk Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
77 Harbaszewska Katarzyna Gdańsk Pół dzika 21km+ Nordea Running Team opłacono
78 Hirsz Piotr Gdynia Nocny Jeleń 66km+ Arytmia Kroku Team opłacono on-line
79 Hulewicz Grażyna Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
80 Hulewicz Przemysław Tczew Pół dzika 21km+ Biegający Tczew opłacono on-line
81 Inglot Michal Gdansk Nocny Jeleń 66km+ Nordea Running Team opłacono
82 Januszewski Andrzej Warszawa Nocny Jeleń 66km+ Obstacle Center Team opłacono on-line
83 Jarosz-Piwońska Aldona Jarosz-Piwońska Góra Kalwaria Tropem Rysia 42km+ Aldona_and_Run 240.00 PLN
84 Jasiński Dawid Wejherowo Pół dzika 21km+ Athletic Apollo opłacono on-line
85 Jasiński Stanisław Gdynia Szybka sarna 10km+ 250.00 PLN
86 Jastrząbek Agnieszka Łódź Nocny Jeleń 66km+ EVErRUN opłacono on-line
87 Jastrzębska Anna Borne Sulinowo Pół dzika 21km+ KS Husaria Szczecinek 200.00 PLN
88 Jaworowicz Dobrochna Konstancin Jeziorna Tropem Rysia 42km+ opłacono on-line
89 Jodko Magda Grudziądz Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
90 Juszczak Eryk Warszawa Pół dzika 21km+ Wojskowa Akademia Techniczna opłacono on-line
91 Kaczmarek Sławomir Rumia Pół dzika 21km+ 200.00 PLN
92 Kankowska Katarzna Wejherowo Szybka sarna 10km+ 150.00 PLN
93 Kańtoch Weronika Reda Tropem Rysia 42km+ Runeda / Team Kreft opłacono on-line
94 Karczewski Grzegorz Hel Nocny Jeleń 66km+ LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
95 Kardyś Aleksy Chorzów-Miasto Nocny Jeleń 66km+ 310.00 PLN
96 Kiezik Anna Olsztyn Nocny Jeleń 66km+ Ultra Way Team 300.00 PLN
97 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Nocny Jeleń 66km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
98 Kohnke Tomasz Gdańsk Tropem Rysia 42km+ BBL Gdańsk opłacono on-line
99 Kondratiuk Renata Gdańsk Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line
100 Kopczyński Paweł Wierzbiczany Nocny Jeleń 66km+ opłacono on-line


Wyświetleń: 8237

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ