I Bieg Przyjaciela Dziecka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marek Franciszek Katowice medal + koszulka Energoprojekt-Katowice opłacono BM
2 Rogoziński Marcin Silno medal + kubek + koszulka opłacono
3 Skiba Kamila Chełm medal opłacono BM
4 Rogoziński Lech Toruń medal + kubek + koszulka opłacono
5 Losert Daria Tychy medal
6 Przybyła Magdalena Rydułtowy medal LittleUltraRUNster opłacono BM
7 Wójciszyn Mateusz Reda medal + kubek opłacono BM
8 Bartkowski Jakub Nowa Wieś medal opłacono
9 Kozińska Justyna Bydgoszcz medal + kubek opłacono BM
10 Żmijewska Dominika Wyrzysk medal
11 Ostrowska Julia Młyniec Drugi medal + kubek + koszulka opłacono BM
12 Kasprowicz Anna Toruń medal + kubek + koszulka opłacono
13 Konieczna-Lendor Barbara Długołęka medal + kubek + koszulka opłacono
14 MAKUSZEWSKI ŁUKASZ Nakło nad Notecią medal NAKŁO opłacono BM
15 Malec Jakub PIOŁUNOWO medal Szkola podstawowa w Byczynie opłacono BM
16 Malec Julia PIOŁUNOWO medal Szkola podstawowa w Byczynie opłacono BM
17 Matyja Dominik Gliniana Góra medal Drużyna SMA opłacono BM
18 Skrzyniarz Danuta Chicago medal + kubek opłacono BM
19 Puchała Julia Siemianowice Śląskie medal opłacono BM
20 Dulska Kasia Toruń medal opłacono BM
21 Zaguła Agata Lulkowo medal + koszulka opłacono BM
22 Kuc Mariola Warszawa medal opłacono BM
23 Brożek Mikolaj Toruń medal opłacono
24 Błasiak Witold Łochowo medal + koszulka opłacono
25 ZARAS JERZY NORTHOLD medal + kubek + koszulka TPD Oddział Okręgowy w Toruniu opłacono
26 Ogorzelski Henryk Teklinów 62 medal Sołectwo opłacono
27 Jaksa Zdzisław Wrocław medal + kubek + koszulka opłacono BM
28 Rycharski Łukasz Torun medal + kubek opłacono BM
29 Jakubowski Piotr Mogilno medal + kubek + koszulka opłacono
30 Szczęśniak Michał Szczęśniak BYDGOSZCZ medal opłacono BM
31 Rydzyński Mirosław Toruń medal + kubek + koszulka opłacono BM
32 Kręc Agnieszka Gniewkowo medal opłacono BM
33 Piernik Joanna Gniewkowo medal opłacono BM
34 Tumidajski Andrzej TARNÓW medal + kubek opłacono BM
35 Berndt-Jankowska Dagmara Toruń medal opłacono BM
36 Lewandowski Szymon Toruń medal TPD Oddział Okręgowy w Toruniu opłacono BM
37 Baranek Marek Bytom medal + kubek + koszulka opłacono BM
38 Malinowski Marcin Komorniki medal opłacono BM
39 Golicz Marzena Katowice medal + koszulka opłacono BM
40 Stawarz Klaudia Wielkie Rychnowo medal + kubek opłacono BM
41 Sikoń-Łatka Marta Kisewo medal opłacono
42 Kowalski Mariusz Lysomice medal + koszulka opłacono
43 Szewczyk Hanna Toruń medal + kubek + koszulka opłacono BM
44 Płomiński Norbert Bydgoszcz medal + kubek + koszulka opłacono BM
45 Geldarska Anna Toruń medal + kubek + koszulka opłacono
46 Brożek Daniel Toruń medal + kubek + koszulka opłacono
47 Uchwał Marcin Płock medal + kubek + koszulka Płocki Klub Wesołego Biegacza opłacono BM
48 Balina Patrycja Bydgoszcz medal + kubek + koszulka opłacono BM
49 Puchowska Krystyna Cegłów medal + kubek + koszulka opłacono BM


Wyświetleń: 3302

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ